'AZ kost ongeveer 35 miljoen euro'
AZ kan voor ongeveer 35 miljoen euro overgenomen worden. Dat berekende het zakenblad Quote op basis van ingewijden. Curator Rutger Schimmelpenninck, momenteel beheerder van het failliete DSB Beheer, zou met twee investeerders hebben gesproken over een overname van de club uit Alkmaar. Beide partijen bevestigen tegenover Quote dat AZ tussen de dertig en veertig miljoen moet op gaan brengen.
De vraag is of de spelers in de winsterstop na het faillissement van de DSB Bank niet massaal naar een andere werkgever op zoek gaan. Verder is het nog onduidelijk welk bedrijf de shirtsponsor wordt. Momenteel zijn verschillende partijen in de markt voor de sponsoring, maar vooralsnog is er nog geen deal gesloten. Daarom zal AZ ook aankomende zondag tegen Ajax met een blanco shirt zijn wedstrijd afwerken.
DSB Bank maakte als sponsor jaarlijks ruim vijf miljoen euro over naar AZ. Tot nu toe toonde de Friese multimiljonair Romke Kooyenga openlijk interesse en bood een bedrag van tienduizend euro per wedstrijd, veel te weinig in de optiek van AZ. Ook het energiebedrijf Taqa zou interesse hebben.
Voor meer sportnieuws kijk je natuurlijk op FOK!sport , of je leest hier de twijfels die FOK!-columnist Driek Oplopers over AZ heeft.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Straks wens je dat je nooit was geboren.
OT wel een mooi bedrag zou ik zeggen. Want sommige spelers zijn net zo duur tegenwoordig. Kijk maar naar Christistiano Ronaldo met zijn laatste transfer die is best duur.
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
De eigenaar {curators} kunnen en mogen helemaal geen spelers verkopen, want ze kunnen het beleid niet bepalen. Daarover gaat de RvB van AZ en de directie. De eigenaar heeft alleen een stem in het geheel, maar die is niet bepalend. Dus bullshit ... er kunnen en hoeven helemaal geen spelers weg in de winterstop.
Dit is alleen maar stemmingmakerij.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/Photo.Elz
Een paar duizend meer denk ik zo ondertussen
Heerlijk, lekker fokken zonder reclame.
4 euro per maand.. geen reclame zut om je hoofd... heerlijk
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Dat de spelers niet meer betaalt kunnen worden?
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Volgens mij staat er dat spelers ZELF op zoek naar een nieuwe (zekerder) werkgever zouden kunnen gaan in de winterstop. Dus niet dat de curator ze gaat verkopen.
Dus geen onzin, geen bullshit, geen stemmingmakerij.
En verder: welke keuze hebben ze eigenlijk? Stadion is waardeloos zonder club, dus je bent als investeerder altijd afhankelijk van het armlastige voetbal. Daarnaast is shirtsponsoring zwaar overrated, ik bedoel: who cares?
Meest overschatte vorm van reclame. Het is enkel dat dit toch gebeurt zodat de bestuurders de popie jopie kunnen uithangen met de club. Business case die verantwoord is? No way.
Het draait daar immers niet om financiele winst, maar om sportieve winst, en sponsoring is nu eenmaal hetzelfde als met bakken geld smijten.
BEdrijven en gemeentes doen dat ook niet voor het geld, maar voor de marketingvoordelen van sponsoring.
Don't let the magic flow away because then you will have no reason to live
Everyday of life will be hard
Oktober heeft tot nu toe op de FOK FP 4 dagen gehad zonder nieuws over DSB dan wel Scheringa
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
mischien een jaartje geen miskopen doen en een filiaaltje erbij doen..
Maar goed, het is niet eens de moeite om erop te reageren. De beste man moet wel smilies zetten want het spellen gaat hem niet al te best af....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken