Gratis draadloos internet in Brugge
Als het aan de burgemeester van Brugge, Patrick Moenaert, ligt zal de hele Belgische stad binnenkort gratis van draadloos internet voorzien zijn. Om dit te bewerkstelligen is hij momenteel op zoek naar een private partner die met hem in zee wil gaan.
Volgens Moenaert zal het draadloos internet een voordeel opleveren op toeristisch vlak en zal het een vooruitgang zijn naar 'e-government'. De bandbreedte zal echter beperkt zijn, waardoor het niet mogelijk is om filmpjes en andere zware toepassingen te downloaden, maar het bekijken van e-mail en de toepassingen van het stadsbestuur zelf zal wel mogelijk zijn.
Op het draadloze netwerk zullen ook enkele bewakingscamera's in de overlastrijke buurten van de stad aangesloten worden. Deze camera's zullen op tien verschillende locaties opgehangen worden. Enkele van deze locaties zijn de Markt, de Eiermarkt, het Kraanplein, 't Zand en de Kuiperstraat.
Het is jammer dat we in NL leven en dat hier een beetje de opvatting heerst dat alles wat 'extra' is, ons ook 'extra' moet kosten, waar ik het totaal niet mee eens ben, mede ook gezien de belachelijk hoge belastingdruk die we hier al kennen.
Juist met die torenhoge belastingdruk zou je moeten kunnen verwachten dat er massaal in 'quality of life' geinvesteerd wordt.
Security Matters
Er is niets gratis.
Echte 'sloppenwijken' heb je er nog vrij weinig, maar je ziet ze af en toe nog wel, onder aan een berg ofzo waar men zelf wat 'huisjes' heeft gebouwd.
Neemt niet weg dat ook die mensen gewoon naar schone frisse parken kunnen gaan en kunnen genieten van draadloos internet in een vrij veilige stad
kijken of die belgen het leuk vinden als ze er om de 3 mails af vliegen
En mischien dat NU 80% er geen gebruik van maakt, maar volgend jaar is dat 70%, en dat jaar erop is het 50%, etc etc.
Daarnaast is het gewoon erg prettig dat wanneer je bijvoorbeeld in een winkel staat en je staat te twijfelen over een bepaald product, dat je dan even 5 minuten online kunt gaan en informatie en recensies en concurrerende prijzen kunt vinden.
Of wanneer je ergens bent waar je bijna nooit komt, dat je dan even online kunt checken waar je goed en voordelig kunt gaan eten of overnachten.
De 'quality of life' gaat er dus gewoon op vooruit. Bankjes in een winkelcentrum worden ook misschien door maar 10% van de bezoekers gebruikt, maar het is wel ow-zo-fucking-fijn als die bankjes er gewoon zijn.
In HK is bijvoorbeeld het bellen van vaste lijn naar vaste lijn gratis. Neemt niet weg dat HK al jaren voorligt op NL wat betreft het mobiel bellen (wat daar ook nog eens fuckinggggggggggggggg cheap is).
o.t. Leuk idee,nu maar afwachten of het wat wordt...
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
-------------------------------------
www.theinvision.nl
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Ergens gaat het behoorlijk scheef in je logica. Je begrijpt in ieder geval nog steeds de werking van geld niet.
Bovendien hebben wij in Nederland juist zo'n goed netwerk doordat we deze aan de markt overlaten. Als KPN nog steeds een staatsbedrijf was geweest hadden we nooit zulke goede internet verbindingen als nu kunnen hebben.
Mobiel internet via UMTS of HSDPA is:
Goedkoop (word steeds goedkoper),
Sneller,
Onbeperkt internetten,
Veiliger (want via zo'n gratis wifi in de hele stad, kunnen hackers een fake-router plaatsen en zo de gegevens of computer hacken),
En je hebt vrijwel in heel NL of BE bereik.
Gratis draadloze internet in een stad is echt geldverspilling...
AzN-Chino: draadloos internet kan nooit geldverspilling zijn. Het is een investering in de infrastructuur en maakt het e.e.a. een heel stuk gemakkelijker. Denk hierbij niet alleen aan menselijke gebruikers, maar ook aan (mobiele) apparatuur e.d.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken