'Onveilige seks is goed voor je'
Professor Stuart Brody van de West-Schotse Universiteit Paisley is ervan overtuigd dat seks zonder condoom goed voor je is. Dat blijkt uit een onderzoek van de professor. Natuurlijk worden zijn beweringen meteen bekritiseerd door de voorvechters van veilige seks.
Brody beweert dat onveilige seks de mentale gemoedstoestand van de man en de vrouw sterk verbetert. Professor Brody heeft echter alleen onderzoek gedaan onder heteroseksuele toestanden. Het is niet bekend of het ook geldt voor de homoseksuelen.
De professor beweert ook dat seks met een condoom verbonden wordt aan slechte mentale gezondheid, problemen met het omgaan met stress en zelfs depressie. Brody is ervan overtuigd dat de mens geprogrammeerd is om van onveilige seks te genieten, omdat het koppels een evolutionaire voorsprong geeft en het versterkt de kans op voortplanting.
Het onderzoek is gehouden onder 99 Portugese vrouwen en 111 Portugese mannen. Ze hebben verschillende vragenlijsten ingevuld over hun seksleven.
Gonna stand up straight
And rebuild my life
Well you gotta have faith
en tegen kinderen heb je de pil.
maar verder heeft die onderzoeker wel gelijk.
OT: Wat een bullshit onderzoek.
(schotse prof, 111 hetero portugese mannen en 99 hetero portugese vrouwen ... hahahaha)
Ik moet zeggen dat ik, als verklaard kinderwensloze, geen enkele moeite heb met condoomgebruik - het is inderdaad even een onderbreking, maar ja, dat is het uittrekken van de diverse kledingstukken ook en daar doe je ook niet moeilijk over. De voordelen wegen wat mij betreft wel op tegen de nadelen.
En als bonus hoeft niemand de hele nacht in de gevreesde Natte Plek te liggen. :-)
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
wat als een vampier aan je pik zuigt...brrrrrr wat een horror gezicht!
jezussss
Als je onveilige sex hebt gehad maak je je toch sowieso zo snel mogelijk uit de voeten, de donkere nacht in!?!?
Dat doet de Nederlandse hufter niet meer
Moet je dan haar neus in haar slaap dichtknijpen en die pil naar binnengooien zodra ze d'r waffel opentrekt?
Worden daar niet stellen bedoeld?
Verder slecht onderzoek natuurlijk, te kleine steekproef, te beperkte onderzoeksvraag. Er is niet gekeken naar SOA's etc en wat dat met je mentale toestand doet.
Postjubilea: 10.000 15.000 20.000 25.000
Sit jou kop in die koei se kont en wag tot die bul jou kom holnaai
Wat niemand je vertelt over de bioindustrie, geen bloed maar feiten
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
en als je geen vaste partner heb, dan moet je natuurlijk wel een condoom nemen.
Hoezo moet dat dan? Alleen dat lullige overgebleven groepje blanken doet daar aan mee, de rest fokt windkracht 11 door.
Wat een teringdingen zijn dat.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Ontopic:
Onveilige seks is goed voor je. De spontaniteit is direct weg als je zegt: "Oké, ik ga je neuken. Maar geef me even tijd om dat kloteding om te doen". Een directe dooddoener en sfeerverpestend. Dat het riskant kan zijn, is een ander verhaal.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Ik meen overigens wel ergens gelezen te hebben dat er in sperma een stofje zit dat door de vagina- en baarmoederwand in het bloed wordt opgenomen en dat bij de vrouw voor een gelukzalig gevoel zorgt.
De natuur, een geniepig iets, kortom.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken