Balkenende: kritiek burger onterecht
Veel burgers hebben ten onrechte kritiek op het plan van aanpak voor het bestrijden van de economische crisis, zo zegt premier Balkenende. Het pakket met maatregelen wordt volgens de premier te makkelijk 'geridiculiseerd' en 'neergesabeld' en veel mensen voelen zich ten onrechte gepakt door de maatregelen.
Balkenende is verder van mening dat er appels en peren met elkaar worden vergeleken. Het kan er bij veel mensen niet in dat de AOW-leeftijd wordt verhoogd naar 67 jaar, terwijl de banken een miljardensteun ontvangen. Voorts worden er vraagtekens gezet bij het feit dat er moet worden bezuinigd op de zorgtoeslag, maar dat het geldverslindende JSF-project wel wordt voortgezet.
Balkenende: "De steun aan de banken was nodig om ons financiële systeem overeind te houden. Banken zijn van vitale betekenis voor ons land. We doen dit niet voor de bankiers, maar voor de mensen en hun spaargeld. Wat de JSF betreft: deelname aan dat project levert veel banen op." Het verhogen van de AOW-leeftijd is volgens de premier nodig om de voorzieningen op lange termijn betaalbaar te houden.
"Het kabinet neemt noodgedwongen genoegen met een tekort. Van iedereen wordt een bijdrage gevraagd. Nederland kan deze moeilijke tijd aan, maar dat gaat niet vanzelf", aldus de premier.
Bedrijven runnen het land en de regering die gekozen word (nou ja gekozen
En dat is het eigenlijk in een nutshell.
Al het andere is bijzaak dat blijkt ook wel keer op keer.
Je ziet het, commentaar over een politieke partij is heel gemakkelijk.
Als je niet verder kan komen dan dat zit je vast in een tunnelvisie.
De dichterlijke vrijheid doet mij ontschrijven.
Dat U een grote speelbal bent.
Gerold door geldstromen van grote bedrijven.
Beinvloedbaar zo een echte vent.
Daar waar U tijd zou moeten nemen.
Voor het overzien van een probleem.
Beslist U slechts vanuit Uw kijkhoek.
Met nadeel als restant in het systeem.
De kunst van leiderschap is toch iets anders.
Dan hetgeen dat U beweert.
Grote belangen zijn Uw keuze.
Het zoet tot smakeloos uitgesmeerd.
Resultaten 1 - 10 van circa 2.190.000.000 voor love
Zie het verschil alles is nog goed, laat je niks aanpraten.
De burger kan weer opdraaien voor problemen waar zij niks, maar dan ook echt niks aan kunnen doen. Dat is de onvrede. Laat ze dus eerst maar eens kijken hoe we onze bevolking weer kunnen motiveren!
De laatste 20 jaar is het volgens mij alleen demotivatie geweest?
Jammer dat Balkenende het als een voldongen feit presenteert dat de JSF banen oplevert.
Zie de HP/de Tijd van deze week voor meer informatie over de (succesvolle) JSF lobby trouwens..
ook is het nog europees, wij horen europa te steunen ipv USA land van achterlijken.
Trouwens de verhoging van de AOW gaat niet per direct in hoor. En eerder met pensioen gaan als je een zwaar beroep hebt (stratenmaker) blijft ook gewoon. Ik zie het trouwens er ook nog wel van komen dat dit een wisselgeld is voor de onderhandelingen met de vakbonden.
Vind je het niet zwak van Balkenende en Bos dat ze alle maatregelen uitstellen tot na de verkiezingen (waardoor kritiek op Balkenende dus volledig terecht is) of denk je werkelijk dat 2011 gekozen is omdat deze het beste de belangen dient van de burger
Als er nou een groot tekort zou zijn aan werknemers dan had je een punt maar dan kun je ook de ATV afschaffen.
Toen ik 16 was begon ik al met fulltime werken, met het idee dat als ik 40 jaar gewerkt zou hebben, ik lekker met pensioen zou kunnen gaan op mijn 56ste. Vergeet het dus maar. Als het aan Balkenende ligt kan ik straks werken tot ik er dood bij neerval.
De kritiek zou onterecht zijn, maar zeg nou eens eerlijk: wat is er nu zo sterk verbeterd sinds hij aan de macht is?? Ik kan niet veel dingen opnoemen. Ik heb alleen maar gemerkt dat dingen duurder zijn geworden en zie de samenleving alleen maar verder achteruitgaan.
Niet zo gek dus dat mensen kritiek hebben en weinig vertrouwen... Mijn vertrouwen heeft hij toch al niet meer. Fuck die kneus! Hij kan beter gewoon z'n kop in het zand steken zoals gewoonlijk, veel verschil maakt het toch niet.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken