In Hendrik-Ido-Ambacht is kort na middernacht een man omgekomen, doordat hij vuurwerk in zijn gezicht kreeg. Het slachtoffer overleed ter plaatse. De identiteit van de man is nog niet bekendgemaakt.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
Sorry, maar ondanks dit slechte nieuws, wat elke jaarwisseling onvermijdelijk langskomt (sterkte aan de nabestaanden) wil ik via dit eerste bericht van 2007 iedereen een gelukkig 2007 wensen! foto
Ik wens iedereen een Fok!ing goed nieuwjaar toe...
En vuurwerkleed is nu eenmaal onvermijdelijk, helemaal als het fataal is. Je kunt er zelf nog zo voorzichtig mogelijk mee zijn, er kan altijd een 'gek' in je buurt staan....
Een ding is maar een ding, zo stelde het Fokkelding.
We hebben een dodenepoule hier... 5 euro inlegg als je het goede aantal doden raadt pot staat op 45 euro. Er moeten er nog twee bij komen en 7 zwaargewownden en ik heb de pot foto
Op maandag 1 januari 2007 @ 00:58 schreef Gronnaephos het volgende: Sorry, maar ondanks dit slechte nieuws, wat elke jaarwisseling onvermijdelijk langskomt (RIP aan de nabestaanden) wil ik via dit eerste bericht van 2007 iedereen een gelukkig 2007 wensen! foto
1/1 0.30 uur Persoon overleden en gewonde door vuurwerk
Hendrik-Ido-Ambacht, 01-01-2007 • Maandag 1 januari kort na 0.10 uur is een nog onbekende persoon om het leven gekomen. Het slachtoffer kreeg op de Burgemeester van Akenwijk vuurwerk in het gezicht. De man overleed ter plaatse. In Sliedrecht raakte op de Genestetstraat een man gewond aan zijn hand dankzij ontploffend vuurwerk. Meer informatie volgt.
Op maandag 1 januari 2007 @ 01:22 schreef Federer-fan het volgende: Er staat dat zijn identiteit nog niet bekend is gemaakt. Maar hij heet toch Hendrik Ido Ambacht? foto
Fearlessly the idiot faced the crowd, smiling. WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Een verzoekje van mijn kant: Ga aub niet in op die idioten die domme reacties plaatsen zoals "RIP aan de nabestaanden." Zij zullen door ons genomineerd worden door minpunten!
Op maandag 1 januari 2007 @ 01:34 schreef X-fi het volgende: Een verzoekje van mijn kant: Ga aub niet in op die idioten die domme reacties plaatsen zoals "RIP aan de nabestaanden." Zij zullen door ons genomineerd worden door minpunten!
Winnen ze die minpunten dan ook? Of bedoel je gemodereerd? foto
Das het nadeel van vuurwerk. Tegen de middag zullen er nog wel meer berichten van ongevallen binnenstromen. Laten we gewoon hopen dat er geen doden meer gevallen zijn...
Op maandag 1 januari 2007 @ 01:34 schreef X-fi het volgende: Een verzoekje van mijn kant: Ga aub niet in op die idioten die domme reacties plaatsen zoals "RIP aan de nabestaanden." Zij zullen door ons genomineerd worden door minpunten!
Maar goed, ik hoop dat het niet de schuld van een ander was.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
Net op het journaal, hij heeft dus vuurwerk in zijn gezicht gehad. Pijnlijke dood, rust in vrede en enorm veel sterkte aan de nabestaande op deze anders zo vrolijke feestdag.
Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?
heel veel sterkte voor de nabestaanden ! jaar is niet gelukkig begonnen ...triest .
Single mama met 2 prachtige en lieve dochters van 5 en 11 jaar. motto: heb je naaste lief (en lig niet dwars als een ander een andere mening of levenstijl heeft dan jezelf)
Op maandag 1 januari 2007 @ 01:22 schreef Federer-fan het volgende: Er staat dat zijn identiteit nog niet bekend is gemaakt. Maar hij heet toch Hendrik Ido Ambacht? foto
Zeer vervelend altijd, dit soort berichies. Ik weet dat ik vroeger ook erg fanatiek was met vuurwerk afsteken, maar naar mate je ouder word ga je toch beseffen dat vuurwerk allen door professionals aangestoken zou moeten worden. Veel vervelende ongelukken onstaan door overmoed, onkunde of drank. Ik heb vanavond naar de BBC zitten kijken waar ze het vuurwerk in Londen lieten zien. Zo kan het ook...het is mooier en veiliger. (laten mijn zoons me nu maar niet horen)
Ik wens eenieder het allerbeste voor het nieuwe jaar!
heb lekker met een pintje in m`n hand achter de raam gestaan. en genoten van iemand anders (duur) vuurwerk. (ben zelf volgend jaar weer actief met me melkbusje foto (als alles mee zit ) fotofoto maar verder iedereen een goed en een gezond 2007 fotofoto
En dan te bedenken dat de meeste vuurwerkongelukken de omstanders het slachtoffer zijn. Hoop dat dat in dit geval niet zo was, anders zou het helemaal zo klote zijn. Iedereen veel wijsheid enzo gewenst in dit nieuwe jaar, en een wat langer lontje dan de gemiddelde grondbloem.
Het was ook enorm veradelijk met die wind. Flessen vielen om, pijlen bogen enorm af. Voor mijn neus zag ik hoe een fles omviel met een aangestoken pijl die op een haar na een groep mensen mistte en onder een auto uiteindelijk ontplofte.... Dat had veel lelijker kunnen aflopen....
Nice guys finish last. You're running out of gas...Your sympathy will get you left behind.
Moet je opletten, ze staan al in de rij om de schuld te leggen aan het zwaardere vuurwerk wat dit jaar verkocht mag worden. Misschien kwam het wel omdat het illegaal vuurwerk was of een zelfgemaakte bom of een 'foutje' van de buurman die zijn pijlen verkeert richtte.
Ook de nabestaanden, ondanks hun rouw. foto
RIP.
I knew I was wrong 10 minutes ago
but I'll never admit it.
zo nee: sukkel!
Enne kut van die gozer, maar het is blijkbaar de gewoonte dat er tenminste elk jaar iemand sterft door vuurwerk. Dit keer was hij het.
Neil deGrasse Tyson
En vuurwerkleed is nu eenmaal onvermijdelijk, helemaal als het fataal is.
Je kunt er zelf nog zo voorzichtig mogelijk mee zijn, er kan altijd een 'gek' in je buurt staan....
Er moeten er nog twee bij komen en 7 zwaargewownden en ik heb de pot foto
ɹǝıɥ ɥɔız ʇpuıʌǝq n
Hendrik-Ido-Ambacht, 01-01-2007 • Maandag 1 januari kort na 0.10 uur is een nog onbekende persoon om het leven gekomen. Het slachtoffer kreeg op de Burgemeester van Akenwijk vuurwerk in het gezicht. De man overleed ter plaatse. In Sliedrecht raakte op de Genestetstraat een man gewond aan zijn hand dankzij ontploffend vuurwerk. Meer informatie volgt.
http://www.politie.nl/zui(...)werkslachtoffers.asp
Druifje!!
Weet U meer , wie zegt dat het door eigen toedoen is?
Ik niet!
Je hebt te weinig informatie voor jouw veronderstelling!
je weet dat t gevaarlijk is.
en als dit alles is wat je weet te zeggen FO!!! sukkel
foto
\[b\]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:\[/b\]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
verders iedereen alsnog de beste wensen...
Maar ook de beste wensen verder voor 2007! foto
Sterkte toegewenst aan de nabestaanden.
OT: Tsja. RIP.
foto
okok ff serieus
Sterkte aan de nabestaanden.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics.
as hij zelf verantwoordelijk is voor zn daad dan is het eigen schuld dikke bult..
toch sterkte aan de nabestaanden!
Maar goed, ik hoop dat het niet de schuld van een ander was.
Waarom moet iedereen dan ook altijd harder knallen........... foto
Watzalikdoen zit lekker binnen met een neutje zónder knallers...
ding schiet eerst je schedel/oogkas in?
fikt/boort nog even door en ontploft dan? foto
Pijnlijke dood, rust in vrede en enorm veel sterkte aan de nabestaande op deze anders zo vrolijke feestdag.
jaar is niet gelukkig begonnen ...triest .
motto: heb je naaste lief (en lig niet dwars als een ander een andere mening of levenstijl heeft dan jezelf)
Neil deGrasse Tyson
Ik weet dat ik vroeger ook erg fanatiek was met vuurwerk afsteken, maar naar mate je ouder word ga je toch beseffen dat vuurwerk allen door professionals aangestoken zou moeten worden.
Veel vervelende ongelukken onstaan door overmoed, onkunde of drank.
Ik heb vanavond naar de BBC zitten kijken waar ze het vuurwerk in Londen lieten zien. Zo kan het ook...het is mooier en veiliger. (laten mijn zoons me nu maar niet horen)
Ik wens eenieder het allerbeste voor het nieuwe jaar!
en genoten van iemand anders (duur) vuurwerk.
(ben zelf volgend jaar weer actief met me melkbusje foto (als alles mee zit ) fotofoto
maar verder iedereen een goed en een gezond 2007 fotofoto
Iedereen veel wijsheid enzo gewenst in dit nieuwe jaar, en een wat langer lontje dan de gemiddelde grondbloem.
Voor mijn neus zag ik hoe een fles omviel met een aangestoken pijl die op een haar na een groep mensen mistte en onder een auto uiteindelijk ontplofte....
Dat had veel lelijker kunnen aflopen....
Misschien kwam het wel omdat het illegaal vuurwerk was of een zelfgemaakte bom of een 'foutje' van de buurman die zijn pijlen verkeert richtte.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken