Nieuws
'Top al-Qaeda achter plan opblazen toestellen'

Het brein achter het plan was de vermeende nummer drie van de terreurgroep, Abu Faraj al-Libbi. Dat heeft de Pakistaanse krant The Dawn bericht op basis van een bron bij de Pakistaanse inlichtingendienst.
Direct na de bekendwording van het verijdelde complot zijn zowel in Groot-Brittannië als Pakistan arrestaties verricht. Al-Libbi zit al sinds mei 2005 in Pakistaanse hechtenis. Hij wordt verdacht van het beramen van zeker twee moordaanslagen op de Pakistaanse president Pervez Musharraf.
Volgens de bron van de krant was er nog geen sprake van een "uitvoeringsfase" van de plannen om toestellen met vloeibare explosieven op te blazen.
De krant stelt ook dat de arrestatie van ene Rashid Rauf in Pakistan binnen 48 uur leidde tot de golf van arrestaties in Groot-Brittannië. Rauf geldt als de hoofdverdachte van het team dat de aanslagen moest gaan uitvoeren. Hij zou connecties hebben met radicale groepen in Groot-Brittannië en contacten hebben met al-Qaeda in Afghanistan.
Brand maar weer los met de theoriën foto
=EDIT by R@b=
"Vliegtuigpassagiers vechten niet terug, Al-Libbi!" foto
Ik vind het nog steeds een extreem raar verhaal eigenlijk, maar ok zal wel weer.
En vanuit die positie heeft ie dit allemaal zitten bekokstoven?
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
God zou nooit willen dat hij zelfs maar aan zoiets zou DENKEN. Bush is degene die juist orde op zaken probeert te stellen.
Kan me iets herrineren van versnelde verkiezingen/hirshi alie affaire etc.. iemand die toevallig weet wanneer de volgende verkiezingen zijn?
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
Of pakistaanse terroristen.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
ga zo door Blerrr, maak Engeland maar kapot, debiel
tja dat alqaeda er achter zat was gelijk wel duidenlijk
maar dat iemand van uit de gevangenis zoiets kan regelen is toch wel vreemd
zekers in een pakistaanse gevangenis
Al Qaeda bestaat niet, laat de westerse wereld maar jagen op 1 grote terreur organisatie, terwijl het allemaal aparte acties zijn, en die grote gewoon 'een naam' is om alles aan toe te schrijven.
Tenminste, da zou 'k doen foto
OT: al-Qaeda kan je denk ik niet meer als één organisatie zien. Het zijn allemaal groepjes mensen die onder dezelfde naam werken.
Ieder zijn verhaal, voorlopig is nog alles mogelijk geloof ik, qua feiten.
Als ze al met een tang naar je nagels zouden komen denk ik dat jij al flauw valt foto
Bovendien zocht men aan Britse zijde een andere Rauf, ene Tayib, dus het verhaal is een beetje vaag te noemen.
je voor dat ze het in paradijs ook niet eens zijn met iets
dan blazen ze daar ook de boel op.
Allah zal wel een special kamertje voor ze hebben foto
http://www.interesting-pe(...)200608/msg00087.html
ben benieuwd wanneer WO3 uitbreekt.... foto
Kom op zeg de enige reden dat G.W. BA christian is, is omdat hij de steun van de neocons nodig had
Neocon christenen die niet liegen maar zich wel inschrijven als kandidaat voor de democraten terwijl ze republikeins zijn, en vervolgens 1000 meer neocons als democraat inschrijven daan de meest populaire kandidaat de vorige keer aan stemmen kreeg
Op deze wijze hebben ze dus een republikein op de democratische kieslijst gezet
Nee altijd eerlijk hoor die christenen, dus Bush ...neee die zou noooooit liegen
http://www.tmcnet.com/usu(...)06/08/14/1793705.htm
Volgens CBS news was ie afgelopen woensdag gearresteerd. 'Bronnen binnen de geheime dienst geloven dat hij banden had met Al quaeda'.
http://www.cbsnews.com/stories/2006/08/12/world/main1890085.shtml
Op een gegeven moment werd er een telefoontje onderschept 'doe het nu want het kan wel eens de laatste kans zijn', een gesprek via Karachi naar Engeland. Volgens sommige berichten hebben de Engelse inlichtingendiensten op basis van dit bericht ingegrepen in het zich ontwikkelende complot.
Volgens andere bronnen binnen het Pakistaanse ministerie van buitenlandse zaken had het telefoontje helemaal geen verband met het ingrijpen van de Britse politie.
http://news.excite.co.uk/uk/12521
"But Tasnim Aslam, spokeswoman for Pakistan's foreign ministry, denied that Pakistan's action had forced the hand of police in Britain. She said that Rashid Rauf had been arrested "immediately before" the arrests in the UK but added that the idea that "just because we did something, that the British government had to take action" was "incorrect"
Je kan werkelijk alle kanten op, en zo zal het wel blijven helaas. Ik geloof in ieder geval (bijna) niks meer zomaar van 'het algemene nieuws' hieromtrent.
<ontopic> Ik ben hartstikke blij dat deze aanslag voorkomen is en hulde voor alle mensen aan wie we dit te danken hebben. Wat me wel verbaast is de snelheid waarmee er informatie gekregen wordt uit mensen die ondervraagd worden in landen zoals Pakistan. Zouden dat soort landen effectievere ondervragings methoden hebben?? foto
Het verleden leert ons(en vooral het recente verleden in terrorisme) dat je never nooit klakkeloos aan moet nemen wat er in de krant staat.
http://www.rense.com
http://www.ditkannietwaarzijn.nl
http://www.thetruthseeker.co.uk
http://www.prisonplanet.com
http://www.propagandamatrix.com
http://www.daanspeak.com
http://www.conspiracyplanet.com
etc.
etc.
etc.
Genoeg goeie docu's, alleen bedoeld voor open minded schapen: http://video.google.nl/videosearch?q=conspiracy
Ja, het gaat de goede kant op!
Daarna praten we verder, ok?
PS. heb je ook gezien hoeveel reclame er staat op die "conspiracy" sites? Ik vraag me af wat de werkelijke bedoeling is van zo'n site....
Als er iemand achter zit dan is het een amerikaanse organisatie, die gebaad is bij angst onder de normale mens... onder het mom van veiligheid de vrijheden afnemen.
echt iets voor activisten om de regering de schuld te geven
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken