sport
Puntenaftrek voor Fortuna Sittard

"Jammer dat het nu gebeurt", reageerde Fortuna-commissaris Jos Nuyen laconiek. "De nieuwe licentiecommissie wil kennelijk zijn tanden laten zien." Gisteravond werd bekend dat de Limburgse club deels gered werd door de gemeente.
Eerder kreeg de eerstedivisieclub al een waarschuwing vanwege een rammelende begroting.
Zie voor meer sportnieuws sport.fok.nl!
Als de clubs geld tekort hebben laten ze maar eens bij die schatrijke spelers aankloppen (die kunnen best wel eens een keer niet gaan winkelen maar een aantal zieltogende FC's uit de misére helpen... )
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
DUS
16e plaats...omg
Toevallig ben ik enige tijd geleden gedwongen hier iets dieper in te duiken, maar volgens de informatie die ik heb, mag een gemeente niet op basis hiervan zomaar een bestemmingsplan wijzigen.
Hoe denk je dat de plaatselijke middenstand er over denkt? Jarenlang mogen ze zich niet vestigen buiten het centrum en nu ineens mag het wel?
Naakt dus niet uit of er wel of geen gemeenschapsgeld naar toe gaat (zoals bij een aantal andere clubs wel is gebeurd). De overheid geeft de burger gewoon een gevoel van oneerlijkheid en corruptie. En dat is nu juist wat we op dit moment in NL niet nodig hebben.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken