Nieuws
Canal Plus verdwijnt uit de cel
Justitie vindt dat er al voldoende aanbod is op de televisie in de gevangenis. Een extra abonnement op de betaalzender is dus niet nodig. "Het past binnen het beleid om de gevangenissen soberder te maken", zegt een woordvoeder.
De Vereniging Belangbehartiging Gedetineerden noemt de maatregel 'censuur'. De voorzitter, advocaat A. van der Biezen, liet weten dat gedetineerden "al jaren betalen voor een pakket van zenders. En daarin zit ook Canal plus. Dat kan dan niet zomaar worden opgezegd. Het is moralisme ten top. Hiermee wordt het beeld gewekt dat zitten gelijk staat aan logeren in een hotel. We willen opheldering van de minister. Wordt de televisiebijdrage dan ook verlaagd?"
Wat een berg vooroordelen en aannames, alsof ze er allemaal zelf gezeten hebben foto
Detentie is echt geen hotelkamer, neem dat maar van me aan.
Ik vraag me af wat jullie dan willen. Hele dag op kamertje van 3 bij 3, op beton zitten, geen matras, water en brood en zo weinig mogelijk licht? Ga lekker tv kijken over hoe het vroeger was, ik ben blij dat het zo niet meer is.
Gedetineerden hebben ook rechten, Jazeker verdienen ze hun straf, maar daarom hoef je ze nog niet kapot te maken door letterlijk alles weg te nemen foto
Ow ja, Canal+............ Zoals iemand al schreef denk ik ook dat het een uitlaatklep is. Liever beetje rukken op p0rn dan gevechten in de bajes omdat de hormonen te hoog opspelen.
Ga zelf maar eens een paar dagen in zo'n "hotelkamer" zitten, eens kijken hoe snel je gillend gek wordt.
Neemt niet weg dat ook zij idd in moeten leveren, net als iedereen (behalve de echte rijken onder ons).
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
Je moet er dus voor betalen. Zoals iedereen. Geen priveleges dus voor de gedetineerde die voor zo goed als alles in de bak moet betalen. En om het te betalen moet hij werken. En is dat nu niet meteen ook een van de doelstellingen van een gevangenis? Rehabileren? Zorgen dat een dief gaat werken voor zijn geld in plaats van stelen? Het opnieuw leren van waarden en normen? Het werken voor je geld is daar een van. Zeer zeker als je op de mening van menig Foker! zou afgaan die het liefst alle soorten uitkeringen afschaft.
[troll]maar goed ze hebben nog xboxen en playstations dus gooien ze er een dvd-tje in toch foto [/troll]
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
In tegenstelling tot bijvoorbeeld de Verenigde Staten is een gevangenisstraf in Nederland in eerste instantie niet bedoeld als 'straf', maar meer als 'heropvoeding' zodat de gedetineerde wanneer ze naar een paar maanden/ jaren weer op vrije voeten komen een 'beter mens' zijn en 'aangepast aan onze sameleving'.
Als je gevangenissen te streng en te sober maakt (zoals bijvoorbeeld in Turkije, Thailand, China, VS, ...) komen mensen er geflipter en agresiever uit dan dat ze er in gingen. Dat lijkt me NIET goed...
Nu weet ik niet of Canal+ bevorderlijk is voor een goede terugkeer in de maatschappij, maar een algeheel 'menselijk' beleid in ieder geval wel.
Ik ben trouwens voor complete afschaffing van TV in de gevangenis. Geef ze maar eens flink tijd om na te denken over wat ze gedaan hebben.
ach je begrijpt de toon van dat bericht helemaal verkeerd. misschien ben ik te zuinig geweest met de smilies foto
Dat is het hele idee van straf hebben.
Toch bepleurt dat gevangenen kunnen beschikken over een magnetron, koelkast, televisie, playstation en Canal+.
Dat kan alleen maar in Nederland foto
De gevangenis is geen hotel, dat besef ik heel goed. Maar tussen "bezuinigen op Canal Plus" en "water en brood-regime" zit een heel verschil.
En daarnaast: er zijn helaas steeds meer burgers die dankzij de bezuinigingen en de economische ellende wél op een water-en-brood-regime zijn gezet, géén recreatie meer hebben, en dat soort dingen, en niet altijd omdat ze niet met geld om kunnen gaan. Laat niemand dan gaan mauwen dat gedetineerden afstand moeten doen van hun luxe aanbod tv-zenders!
fotofotofotofotofotofotofotofoto verwend en als ze eruit komen worden ze ook nog verwend.Ze krijgen werk fotofoto (niet allemaal trouwens )
Vergeet ook niet dat de VVD in paars zat he.... Euh, wat is er mis met Amnesty? Beetje rare opmerking dit foto
En nu maar ff ontopic : Canal + in de gevangenis hoort natuurlijk gewoon niet, terecht dat ze het eraf halen...de meeste Nederlanders hebben ook geen Canal +
foto
Hang de vlag uit, dit is wereldnieuws foto
Abbott: We are the United States Government. We don't do that sort of thing.
Die tijd dat gevangenen in de gevangenis met zware kettingen werden vastgebonden. Dat als je pech had, je de hele dag tegen de muur mocht staan met je handen op 2 meter hoogte vastgeketend aan de muur. Dat sommige gevangenen zelfs voor de nacht extra werden vastgeknoopt en sliepen met genoeg kettingen en stangen om een olifant in bedwang te houden.
Maar tegenwoordig zeiken ze al wanneer er geen betaal tv is... foto Ja, dat wil ik ook! Waarom zit de vader van murat d. op dit zelfde moment op mijn kosten tv te kijken???
Canel+ zou hier juist de hak op moeten drijven in hun reclames, je weet wel die vent die door de brievenbus canal+ kijkt bij de buren.
In plaats daarvan zou je een vent een misdaad moeten plegen waarna hij wordt opgepakt en in de cel beland waarna hij met een grijns lekker voetbal kan kijken.
Shock reclames worden het helemaal.
Wanneer zijn de volgende verkiezingen?!! foto
"als ze iets misdaan hebben gun je ze gelijk niets"
hahahaha
Ik zou zeggen ga een demonstratie houden met Dwars! ofzo foto
Dan krijgen ze hier wel schrik om naar de gevangenis te gaan.
Als je dit hoort.
Een "normale" burger betaald zich scheel aan zo'n abbo. En al die aso's maar lekker rukken op een XXX-film zeker.
en nog iets: denk maar niet dat het een pretje is om daar te zitten, er gebeurt daar zoveel, daar kan jou koppie niet bij
Ik geloof echter niet dat ik wil ruilen met die gedetineerden, die volgens velen hier zo 'ontzettend verwend' worden.
Als het dan echt zo geweldig is in zo'n cel, ga het dan gewoon eens een keertje proberen joh. Drie, hooguit vier dagen..... voordat je met je kop tegen de muur begint te rammen. Ik kan het nog sterker vertellen: laat ze je maar eens opsluiten in je luxe huiskamer, met je tv en je stereo en je home-cinema set. Je mag en kan niet naar buiten, dat is het hele punt.
Ik geloof dat het best goed zou zijn voor de beeldvorming als alle stoere jongetjes hier eens een tijdje mochten proberen hoe het is.
3 draden in 2 dagen over drugs ... aaargh
en in elke staat...
wiet in nederland is volgens de wet illegaal ... er is alleen geen actief vervolgbeleid op het hebben verkopen etc etc. van een 'kleine' hoeveelheid ...
lees gedoogd .. jemigdepemigmozeskriebel
(zo heet toevallig ook mijn fav shop foto )
--edit--
ohja
omdat er verwacht wordt bij 2 persoonscellen dat de gedetineerden ruzie kunnen krijgen zal er een tv bij komen foto
toen ik dat las.... foto
--edit--
Ill quit thinking w my dick when u quit fucking with my head
achterhouden
gevangennemen
in de zin van achterhouden past canal+ niet punt
dat zullen de meesten die daar zitten ook niet thuis hebben
ondanks of ik nou wel of niet vindt of ze tv mogen kijken.. danwel betaald danwel gratis
canal+ gaat gewoon wel heeeeel erg ver hoor ...
Ill quit thinking w my dick when u quit fucking with my head
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken