Nieuws
Gevangenisstraf voor veganistisch ouderpaar
Toen het meisje in november 2001 werd gevonden, woog het 4,5 kilo en was zo zwak dat ze niet eens meer kon huilen. Daarnaast had ze geen tanden, leed aan rachitis en kon niet lopen, zitten of kruipen.
De ouders, beide 32 jaar oud, voedden hun kind met gemalen noten, vruchtensap, kruidenthee, bonen en lijnzaadolie. Zelf zouden ze bij een dergelijk dieet gebaat zijn en ze dachten dat hun kind er ook gezonder door zou worden.
De rechter verweet de ouders dat ze waarschuwingen van familie en vrienden genegeerd hadden en weigerden om hun kind door een arts te laten onderzoeken. Volgens artsen heeft het kind door de gebrekkige voeding mogelijk blijvende schade opgelopen.
wedde dat het kind schade vergoeding krijgt?
Veganist = Terrorist??
Hmmzz foto
Voel Me Sexueel Geïmiteerd ...
Maar ze hebben gelijk van die gevangenisstraf.
Het is willens en wetens je kind onthouden van elimitaire voedingsstoffen.
veganisten zijn in de regel ook ongezonder dan alleseters.
[ Dit bericht is gewijzigd door useroid ]
Ik snap dat niet he?
(on-topic)
Die straffen zijn nog te weinig, dat kind houd er volgens de artsen een blijvend letsel aan over..
Klasse Eikels !!!
Stelletje Amateurs... Doe het dan goed...
die kauwen bijen
Veel groente, bonen (eiwit), tauge (ijzer), aardappels, rijst, enzovoort. Ik vraag me alleen af hoe je genoeg vetten en kalk binnenkrijgt.
Wel domme ouders dus, dat buitenbeschouwing! Hoe blind kun je zeg maar zijn, als je kind alleen maar minder gaat wegen.
[ Dit bericht is gewijzigd door belsen ]
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
quote:
en was zo zwak dat ze niet eens meer kon huilen
Arm arm kind. Een kind van 16 maanden moet godverdomme 8 kilo wegen. foto
Dit vind ik echter te ver gaan. Ik hoop dat het kind er geen blijvende schade aan overhoudt. Ik vind het ook wel een beetje vroeg voor een kind om met veganisme te beginnen, hoewel het wel kan.
Dat je dan ook nog een kindje naar de filistijnen helpt is te gek voor woorden.. Terecht dat ze daar een flink aantal jaartjes over na mogen gaan denken..
off topic: de anti-amerikanen laten hier hun ware aard maar weer eens zien foto..
Vegetariërs kunnen van mij heel veel sympatie verwachten, veganisten iets minder, maar die derde groep? foto
quote:
altijd het zelfde geneuzel met die amerikanen :S :S :S
Ja wat een rotland zeg. Je mag er niet eens je kind uithongeren...
Sommige mensen weten echt alles anti-amerikaans uite te leggen
Een veganistisch dieet kan wel degelijk gezond zijn, ook voor baby's
van die geloofige ofzo fotofoto
Overigens begin ik mij steeds meer te storen aan die anti amerikaanse houding... Als een land meer inwoners heeft zitten er ook meer debielen bij. Daar moet je niet een heel volk of afrekenen, wij hebben ook debielen in ons midden. Lees de frontpage van Fok! maar eens na (nee, niet de reacties, wij zijn allemaal normaal), daar staat elke dag wel wat over rare mensen. Neem nou die spookrijdster van vandaag....
quote:
Zelf ben ik vegetarier en kan me dus wel enigzins de houding van de ouders voorstellen.. Zelf zou ik ook het liefst mijn kind vegetarisch opvoeden, als deze dat wil..
Dit vind ik echter te ver gaan. Ik hoop dat het kind er geen blijvende schade aan overhoudt. Ik vind het ook wel een beetje vroeg voor een kind om met veganisme te beginnen, hoewel het wel kan.
Dat kan toch gewoon, dat is toch niet schadelijk voor de gezondheid van je kind? Of ben je daar uiteindelijk toch niet helemaal van overtuigd?
Maar, Ik eet het uit principe.
quote:
Dat kan toch gewoon, dat is toch niet schadelijk voor de gezondheid van je kind? Of ben je daar uiteindelijk toch niet helemaal van overtuigd?
Ik zeg toch dat het kan? Je moet alleen wel goed op de voeding letten, iets wat deze ouders dus niet gedaan hebben.. En jawel, ik ben er wel van overtuigd foto
quote:
Ik zeg toch dat het kan? Je moet alleen wel goed op de voeding letten, iets wat deze ouders dus niet gedaan hebben.. En jawel, ik ben er wel van overtuigd
Onzin, een baby _kan_ je niet veganistisch opvoeden, om de simpele reden dat het dieet van een baby cruciale voedings bestandsdelen nodig heeft die een veganistisch dieet niet heeft. En ja je kunt opzich wel met bijvoeden met preparaten beginnen, maar wat heeft dat veganistisch dieet dan voor zin.
Persoonlijk vind ik dat je met babies geen risico's _mag_ nemen. Als je je kinderen zo wilt opvoeden, begin er dan mee als ze 5 of 6 jaar zijn...en laat ze de keuze... (Achtelijk fanatisme van sommige mensen ook <-- ik heb het even over dat Americaans stel)
[ Dit bericht is gewijzigd door Semisane ]
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
Grtz,
-=KinGuiN=-
In de gevanenis mogen ze zich alleen voeden met hun eigen str*nt!
daar kikker je van op hoor foto
Alleen jammer dat de ouders niet de juiste voeding gaven of in ieder geval niet de juiste hoeveelheid.
Het is ook jammer dat 'dit' zo een groot nieuws is, terwijl veel kinderen melk en vlees krijgen toegedient, wat nog veel ongezonder is.
quote:
Volgens mij kun je je beter bij de 'Amish' aansluiten, dan er maar belachelijk bijlopen
????
quote:
Veganisten prima. Maar ga het geen anderen opdringen. Wat een naieve lui zeg.
Dus je mag niet bepalen wat je kind voor opvoeding krijgt? Het is dan geen opdringen of wel. Dan zouden ze bv. al die christelijke mensen moeten oppakken, omdat ze hun kind geen vrije wil geven.
Een kind krijgt later toch wel een eigen wil, dus dan kan die zelf bepalen.
quote:
EET TOCH GEWOON VLEES!!!!
Ik snap dat niet he?
Simpele, onnadenkende en egoistische mensen, snappen dat nou eenmaal niet he. foto
(ja dit is een flame, dus geef die minpunten maar)
ALSJEBLIEFT!!
[ Dit bericht is gewijzigd door Nolius ]
Ik zou der wel eens een stuk of drie van die veganisten willen mee nemen naar hongerend afrika, dan zet ik een heerlijk gevarieerde maaltijd met vlees voor aan het dorp eens kijken hoeveel mensen ze kunnen ompraten om geen vlees te eten.
Misschien dat ze dan inzien dat ze gewoon producten van onze samenleving zijn.
quote:
De mens eet al eeuwen een mengsel van vlees en plantaardige voeding. Niks mis mee. Waarom er nou weer zo'n clubje boomknuffelaars moet zijn die zich er tegen afzetten...
Omdat de mens egoistisch bezig is. Onnadenkend. etc. Dat kan je zelf wel verzinnen.
quote:
Ik zou der wel eens een stuk of drie van die veganisten willen mee nemen naar hongerend afrika, dan zet ik een heerlijk gevarieerde maaltijd met vlees voor aan het dorp eens kijken hoeveel mensen ze kunnen ompraten om geen vlees te eten.
Kan ik me aanmelden? foto Gratis reisje! foto
De hongerende mensen in afrika zullen wel minder makkelijk om te praten zijn, dat is waar. Deze mensen hebben al minder. Veganisten denken ook vaak aan de mensen in Afrika. Dat is een van de redenen. Er moet namelijk meer voedsel in een dier, dan er uit komt. Als ze dus de veestapel verminderen zou er dus meer voedsel naar Afrika kunnen.
quote:
Misschien dat ze dan inzien dat ze gewoon producten van onze samenleving zijn.
Dat zou kunnen, maar verklaar je dan ook de vegetariers of veganistisch mensen uit bijvoorbeeld boeddhistiche landen? Of waarom diverse filosofen uit het verleden vegetarisch waren?
http://www.foxnews.com/story/0,2933,51494,00.html
Bron: http://archives.tcm.ie/irishexaminer/2002/05/01/story27689.asp
"In New Zealand, a vegan couple were convicted of the manslaughter of their baby by failing to provide the necessaries of life for three months prior to the baby's death. The baby died of broncho-pneumonia due to a B12 deficiency. Due to the mother's strict vegan lifestyle, the breast milk she provided was worthless to the baby."
Bron: http://www.vegdot.org/story/2002/6/5/183657/4219
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken