column
Weg met het mes, Nederland aan de sches
Van: Danny
Subject: "Weg met het mes, Nederland aan de sches"
Hej Sun,
Heb niets van je gehoord de laatste tijd en vraag me af of alles in orde is? Ik bedoel; ik weet dat je bij user baajguardian langs bent geweest en kan me voorstellen dat dat een traumatische ervaring moet zijn geweest, maar een klein berichtje kan er toch wel vanaf lijkt me? Ik voel me zelf ook niet denderend momenteel, maar ik neem toch ook gewoon de tijd om je op de hoogte te houden? Eerlijk gezegd voel ik me een beetje in de steek gelaten door je.
Omdat ik de rotste niet ben dan van mijn kant uit maar een mailtje, omdat ik me weer 's kwaad heb zitten maken. Niet omdat Jan Smit Yolanthe's arm gekneusd heeft, niet omdat de sches niet het beste idee van Nederland is geworden, niet omdat pedo's als Bas R. blijkbaar ongestoord met jonge kinderen op een zeilboot rond kunnen hangen zonder dat daar iets aan gedaan mag worden en zélfs niet omdat die Thieme-trol van de partij voor de dieren autistische kinderen hun therapie met dolfijnen blijkbaar niet gunt omdat zwemmen zielig is voor dolfijnen. Nee, ik maak me kwaad omdat mensen zich druk maken over Paul de Leeuw die Ellemieke een hoer noemt en mensen die vinden dat Gordon te ver ging door een Idols kandidaat een nekschot toe te wensen.
Als Ellemieke geen hoer is - gezien de hoeveelheid neukertjes die ze heeft gehad in het afgelopen jaar - dan zitten de wallen vol met preutse, maar iedereen neukende bn'ers en als ik gisteren zo de gemiddelde Idols kandidaat zag verbaas ik me er voornamelijk over dat Gordon maar één kandidaat een nekschot heeft toegewenst. Als ze nou elke ondermaatse deelnemer een nekschot geven dan blijft er voor volgend jaar misschien wel écht talent over. Talent zoals Maaike uit So You Wanna Be a Popstar bijvoorbeeld. Die kan tenminste zingen én is neukbaar. Tessa doet het ook goed, maar die heeft een rare smoel en geen hersens, dus zal Maaike zaterdag gewoon winnen (tenzij Tessa naakt optreedt natuurlijk). Wel opvallend dat de beste kandidaten bij dat soort programma's altijd uit kleine kutdorpen komen trouwens. Misschien kan Maurice de Hond eens onderzoek doen naar de oorzaak daarvan.
Gordon heeft zich wat mij betreft trouwens meteen bewezen als geschikt jurylid voor Idols.
"heb je je make-up helemaal zelf gedaan?"
"ja"
"die snor ook?"
Werkelijk hilarisch. Ik dacht het, hij zei het. Misschien ben ik toch een beetje meer homo dan ik zelf altijd dacht. Wat dan ook meteen weer meteen zou verklaren waarom ik een voorkeur had voor de sches bij het beste idee van Nederland. Dat is een prettiger idee dan dat ik een voorkeur zou hebben voor de sches omdat ik de uitvindster ervan een lekker ding vind. Als dat het geval zou zijn geweest had ik namelijk beter zeilopleidingen voor kinderen kunnen verzorgen.
Overigens was haar slogan 'weg met het mes, heel Nederland aan de sches' multi-inzetbaar, al kun je je afvragen hoe populair zo'n sches zou zijn onder de Noord-Afrikaanse hangjongeren. 'Ik ga je knippen, smeren en likkepotten' klinkt toch een stuk vriendelijker dan 'ik ga je steken'. Enfin, genoeg over pedoseksualiteit (zou Karl Nooten bij Bas R. in de leer zijn geweest? Dat pedofilie besmettelijk is zeg maar?) en lieve Femke's sches, op naar andere zedendelicten zoals verkrachting. Het schijnt namelijk dat David Copperfield zijn pielemuis in een nietsvermoedende dame heeft geïllusioneerd. Ik kan er niet meer tegen. De ene na de andere held blijkt een perverse viezerik.
Ruud Lubbers, Nico de klusjesman, Karl Nooten, Michael Jackson, Gary Glitter, Jerry Lee Lewis, Elvis Presley (hoewel priscilla er op haar veertiende inderdaad best neukbaar uitzag) en nu ook David Copperfield. Waar moet het heen met deze wereld?
Nee, dan Rita Verdonk!
Rita Verdonk is trots op Nederland. Ik niet, maar ik ben wel trots op Rita Verdonk. Op mijn stem kan ze rekenen bij de komende verkiezingen. Vooral omdat ik van de huidige regering nog geen enkele goede beslissing heb kunnen vinden. De burger wordt compleet genaaid en eigenlijk vind ik dat helemaal niet lekker. Als ik al genaaid wil worden dan liever door Maaike of Tessa, of desnóóds door 'niet mes, maar sches!' Femke, maar zeker niet door een paar lamlullige politici. Ik kan dan ook niet wachten tot de volgende verkiezingen waar dan hopelijk een paar fatsoenlijke partijen het voor het zeggen gaan krijgen. Misschien dat die zich wel aan hun afspraken kunnen en zullen houden.
Maar goed, ik ben weer 's ziek. Heb een enorm zware kop en last van buikpijn dus ik ga 't kort houden dit keer. M'n kop staat eigenlijk helemaal niet naar de geile blik van Maaike, de tieten van Tessa, de sches (best een geil woord als je 't vaak herhaalt) van Femke, de kaalgeharste kut van Jennifer Aniston, de snor en witte oogschaduw van manke kuhki, de gipsarm van Yolanthe en de immer mislukte droopysmoel van Jerney Klaag-me-an. Ik hoop wel dat ik nog wat van je ga horen. Zou zonde zijn als we elkaar uit het oog zouden verliezen.
Grtz
Danny
ga zo door!!!
deze Sun is het volkomen met je eens.
fotofotofoto
beetje oversext column, maar ik heb wel gelachen foto
Ik pleit daarom ook voor het afnemen van het kiesrecht van eenieder die nu van de daken schreeuwt om opeens op Verdonk te gaan stemmen. Mensen die zo met hun stem omgaan moeten uit de stembureaus worden geweerd. Mensen die denken dat Tweede Kamerverkiezingen net zoiets is al stemmen bij Idols, die hebben daar niets te zoeken. Het is geen populairiteitspoll.
Het Binnenhofklasje - Handenarbeid
Binnen de lijntjes kleuren
Keer om, keer om!
Ik vraag niet aan iedereen om op dezelfde partij te stemmen. Ik vraag aan eenieder met een stem, om op z'n minst na te denken. Mensen die nu roepen dat Rita hun stem kregen, denken in ieder geval niet na want er is nog niets van een programma of partijstructuur bekend. Die mensen stemmen op poppetjes.
Het Binnenhofklasje - Handenarbeid
Binnen de lijntjes kleuren
Keer om, keer om!
edit: typo
Het Binnenhofklasje - Handenarbeid
Binnen de lijntjes kleuren
Keer om, keer om!
Zo gek vind ik die zetels dan ook niet.
Maar nee hoor, meneer schreeuwt het al uit dat Verdonk zijn stem gaat krijgen. En mijn punt is dus (enigszins gechargeerd uiteraard, maar daar ben jij alleszins vreemd van): mensen die zich zo makkelijk laten meeslepen mogen wat mij betreft uit het stemhok geweerd worden.
Het Binnenhofklasje - Handenarbeid
Binnen de lijntjes kleuren
Keer om, keer om!
Het Binnenhofklasje - Handenarbeid
Binnen de lijntjes kleuren
Keer om, keer om!
Wat is er dan zo speciaal aan Verdonks vreemdelingenbeleid? Wat staat er uberhaupt allemaal in haar vreemdelingenbeleid, ik heb nog geen program gezien? Hoeveel anders is dat vergeleken met het program op dat gebied van de VVD? En hoe denk je dat Verdonk alle zetels gaat opvullen als ze straks daadwerkelijk 15 zetels of meer krijgt? Ik verwacht dan LPF achtige taferelen, waar een paar blaaskaken die zo in de kamer terecht zijn gekomen een interne machtsstrijd aangaan. Dit omdat er nog geen stabiele heersende hierarchie binnen die partij is. Teveel (zelfverklaard) kapiteins op 1 schip. Wat tevens het grote verschil met (de waarschijnlijk in jouw ogen starre) bestaande partijen. Deze bezitten een duidelijke hierarchie, nieuwkomers moeten zich daadwerkelijk eerst bewijzen voordat ze in aanzien groeien, waardoor deze partijen veel stabieler zijn.
Verder vind ik dat je erg kritisch bent over de huidige (en waarschijnlijk ook vorige) regeringspartijen. Jij denkt zeker dat het makkelijk is om een goede afweging te maken waar hoeveel geld heengaat. En jij denkt zeker ook dat alle problemen makkelijk op te lossen zijn, terwijl dit, als je je er in verdiept, veel moeilijker blijkt te zijn dan je ooit had verwacht. Jij hoort alleen maar de schreeuwende Verdonk en Wilders, omdat die termen rondsmijten waar jij op hapt.
Maar mocht op de een of andere manier Wilders danwel Verdonk in het kabinet terechtkomen binnen nu en een paar jaar, dan zullen ze er ongetwijfeld achter komen dat het helemaal niet zo makkelijk is om alle problemen de wereld uit te helpen. Dan komen ze er achter dat het budget wat te besteden is toch wel erg krap is om alles te doen wat ze vantevoren altijd beweerden dat ze zouden gaan doen. Dan komen ze er achter dat ze misschien toch hier en daar de lasten moeten verhogen, zodat het onderwijs of de zorg niet de soep in draait. En dan zullen er dus altijd weer mensen zijn die kankeren dat het kabinet weer mensen uitknijpt en dat alles weer duurder is geworden.
Vast wel foto Alleen heb ik er meer vertrouwen in dat Verdonk daar eerlijk in zou zijn op dat moment dan wie dan ook in de huidige regering foto
En wederom mag ik die mening hebben en mag ik gewoon Verdonk stemmen. Hell, al zou ik het stemhokje binnenlopen en met m'n ogen dicht wat op de knoppen rammen, dan nog moet ik dat lekker zelf weten foto
P.s sorry maar je hebt echt een kutsmoel. foto
Het Binnenhofklasje - Handenarbeid
Binnen de lijntjes kleuren
Keer om, keer om!
Sches, nee dank je ik hou het wel bij een mes. Als je een boterham met hagelslag doormidden probeert te knippen flikkert de helft van de hagelslag eraf.. Heb liever een veilige autogordel btw foto
Het wegsturen van Nederlanders met een buitenlandse afkomst is geen constructieve oplossing voor een succesvolle integratie van huidige en toekomstige generaties. Het dagelijks in de lezerskop rammen van alleen maar negatieve berichtgeving rond allochtonen en het promoten van opportunisten als Verdonk en Wilders, draagt alleen maar bij aan een negatievere beeldvorming bij jongeren en aan een verslechtering van het integratieproces dat de komende jaren vooral door zowel autochtone als allochtonen jongeren moet worden aangegaan. Danny-boy, jij bent naar mijn mening, met een van je nieuwsposters, door je opstelling en keuzes _mede_ verantwoordelijk voor het bijdragen aan en verergeren van spanningen, wantrouwen en negativiteit onder autochtonen tov allochtonen, en aan het onwelkom voelen, vervreemden van onze samenleving (en daardoor misschien radicaliseren) onder jonge allochtonen die deze site óók bezoeken en lezen. Je denkt dat het slim en verantwoordelijk gedrag is om de politieke zelfzuchtigheid van Wilders en Verdonk te ondersteunen, maar ik denk dat dit kortzichtig is. Je zou er beter aan doen als je je energie en je site inzet tot een constructievere benadering en het overbruggen van de kloof tussen groepen jongeren. Dan verdien je je geld tenminste aan iets positiefs en niet over de ruggen ván.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken