Nieuws
Ruud de Wild zit overspannen thuis

De Wild zou te veel dingen aan zijn hoofd hebben op dit moment. Zo gaat hij trouwen, heeft hij een nieuw huis gekocht en zou hij meer tijd in zijn schilderscarrière willen steken. Jan-Willem Brüggenwirth van Radio 538 meldt dat er absoluut geen sprake is van een arbeidsconflict. "We hopen dat hij zo snel mogelijk weer achter de microfoon zit", aldus Brüggenwirth.

Overspannen, maar wel op Mystery Land...
foto
fijne vakantie Ruud o/
foto
Iemand die het gelooft ?
Hij lijkt Jack Spijkerman wel, alleen geld telt.
Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
Staat armin van buuren daarachter foto ?
Column van Theo van Gogh:
uitgesproken voor het programma Nachtlicht, uitgezonden 13 mei 2002: [...] De kennelijke opluchting waarmee Paars ervan uitgaat dat de dader van de moord op Fortuyn een eenling is, zou het diepste wantrouwen moeten veroorzaken bij de jongens en meisjes van de pers. Maar de Nederlandse pers blinkt vooral uit in het aanschurken bij de macht, niet in machthebbers kritisch volgen. De moordenaar had één kogel over, gewoonte die alleen professionals zich eigen maken. Ik voorspel U dat 't hier niet om één gek gaat, maar om een complot, hoe paranoïde dat ook klinkt.'
Complotten bestaan niet?
En in nederland zeker ook niet?
Bekend met Joris Demmink?
Bekend met Fred Spijkers?
Kom op met je trutbaantje mietje
Als je daar al overspannen van moet raken... foto
Als je bedrijf failliet gaat, je vrouw er vandoor gaat, je kinderen aan de drugs raken en je zelf gearresteerd wordt voor bumperkleven...
Dan heb je een reden om overspannen te raken... foto
Ruud, ga lekker in een hutje op de hei schilderen... foto
Ik geloof hem, natuurlijk foto
maar als hij daar eerder voor in behandeling was gegaan had
hij behoorlijk wat geld misgelopen, maar het grote geld is
belangrijker dan je gezondheid foto
Maar als hij meer dingen weet, en het liefst bij wijze van spreken van de daken wil schreeuwen dat de toenmallige machthebbers de opdrachtgevers waren om Fortuyn te vermoorden, dan zal het wel moeilijk voor hem zijn om zijn mond te (moeten) houden, hij weet denk ik meer dan wij weten en daar heeft hij misschien wat moeite mee.
Als jij weet / ziet dat het officiele verhaal rondom de moord op Fortuyn niet klopt, en misschien wel zelfs 'moet' meeliegen, dan zal jij het ook niet makkelijk hebben.
Hier lees ook: http://johnito.blogspot.c(...)troleerbaren_17.html
vooral ook niet de informatie / link even lezen.
ik hoop dat de dokter snel langskomt voor controle.
en de regering zorg er wel voor dat hij een staatslot wint anders valt
het een beetje op waar dat geld vandaan komt foto
Ik begrijp het wel....als je jezelf te vaak op het hoofd slaat verlies je ook wel wat denkvermogen. foto
WELKOM IN NEDERLAND fotofotofoto
Waar de arme mensen voor dit soort parrasieten betaald foto
http://www.telegraaf.nl/b(...)ist_vijf_levens.html
Deze agent was toen als een van de eerste aanwezig in het Hilversum Park. 2/3 jaar later vermoorde hij zichzelf, zijn vrouw en 3 kinderen Bram, Max en Pim.
Ik gaf slechts 2 bronnen:
http://www.daanspeak.com/1/MoordFortuyn.html
http://johnito.blogspot.c(...)troleerbaren_17.html
En die mooie Quote van Theo van Gogh.
En wat niet is kan nog komen.
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
Luiheid is geen ziekte hoor Ruudje
HOME
OTOO
Dat de dader een autochtoon was....een eenling.....komt veel mensen gewoon niet goed uit.
Blijf maar lekker thuis zitten, zielepiet.
Giel Beelen & Ruud de Wild foto
Geert wilders zat ten tijde van Fortuyn bij de VVD.
Toen Pim Fortuyn werd vermoord moesten de machthebbers wel een plaatsvervanger voor Fortuyn neerzetten. En wie beter dan Geert? Toch niet Eerdmans of Pastors he?
Nee Geert ging los van de VVD en nam Pim's plaats in.
Maar Geert is en blijft een marionette van de haagse machthebbers. Dat merk je ook wel aan de belachelijke dingen die hij roept. Kan me niet voorstellen dat hij sommige dingen nog meent ook....Het is te lachwekkend en opvallend hoe hij Pim's plaats heeft ingenomen, maar met 1 verschil. Pim maakte de machthebbers bang, en werd premier. Geert is slechts een marionette van diezelfde machthebbers.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken