Nieuws
Balkenende droomt van Gouden Eeuw

''De eeuw waarin het kleine Nederland zich op eigen kracht naar de top werkte. De eeuw van Michiel de Ruyter en van Rembrandt.''
Balkenende, die afgelopen week in de Tweede Kamer de linkse oppositie al opriep tot een ''VOC-mentaliteit'', wil het verleden niet idealiseren. ''Maar ondanks alle tekortkomingen van onze voorvaders, is onze vaderlandse geschiedenis wel inspirerend. Ze laat zien waarin een klein land groot kan zijn.''
Beter
Volgens Balkenende gaat het ''over een breed front weer veel beter met Nederland''. Dat is niet alleen aan het kabinet te danken. ''Collectief hebben we ons, als Nederland, uit het moeras getrokken. Samen hebben we een paar jaar achter elkaar de broekriem aangehaald. Samen hebben we de lonen gematigd en daarmee weer duizenden mensen aan de slag geholpen. Samen hebben we, met de politie, het land weer veiliger gemaakt.''
Ook in de komende jaren kan de overheid het niet alleen, waarschuwde de premier. ''Ik geloof niet in een overheid die zegt alle problemen te kunnen oplossen. En ook niet in politici die in een koffiehuis de indruk wekken dat dat kan.''
Met dat laatste verwees Balkenende impliciet naar PvdA-leider Wouter Bos, die hij nergens in zijn toespraak met name noemde. Ook andere politieke partijen kwamen in zijn speech niet voor.

Balkenende op het CDA-congres
In wat voor wereld leeft hij dan?????????
Hij wordt als marionetje door de NWO bespeelt.
De nieuwe eeuw zal concreet dit inhouden: nog meer politie, nog meer oorlog, nog meer jongens die in verre conflicten vermoord zullen worden.
Big brother zal gerealiseerd zijn, de massa zal dommer dan ooit zijn, en juichen om de dood van kinderen.
Ergens snap ik Balkenende wel, aan de andere kant is er ook vandaag de dag genoeg waarin Nederland zich positief profileert.
Balkenende foto
nee he? mooi! We beginnen onze Gouden Eeuw met het afschaffen van het CDA.
prachtige tijd...
over goud gesproken ( "freedom to fascism" ), zou ik liever horen over de goudvoorraad van Nederland ( 1 van de grootste ter wereld?), in verhouding tot de goudprijs stijging van +- 50% in een paar jaar tijd......
we worden wel zo genaaid !!!, zonder het te weten.
Of dat heel het westen ( volk+ regering) schuld heeft, en we met zijn alle alleen nog maar de rente betalen van die schuld.... en aan wie??
met zijn gouden eeuw foto
Het word inderdaad tijd dat de mensen eens massaal de propaganda uit hun ogen wrijven.. "Press for Truth" en "Terrorstorm" people gotta see !
-Aldous Huxley
http://www.geertwilders.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=433&Itemid=121
Kom eens met wat nieuws Balkie, ..... ach, wat voor nieuws kan je verwachten van de gevestigde politieke partijen, jammer dat de Nederlanders dat niet inzien.
helaas zijn we verworden tot een verwend, klagerig volk zonder spirit, zonder trots. Het sociale stelsel, dat natuurlijk sociale uitwassen heeft voorkomen, is volledig op hol geslagen en heeft teveel mensen afhankelijk gemaakt en eigen initiatief is afgestompt.
Nee meneertje Balk, de Gouden Eeuw was rijkdom vergaren ten koste van anderen.
Ach ja, da's nu nog net zo: de derde wereld verkoopt zijn producten voor een schijntje (erts, bv) en wij verkopen het weer terug aan hen, voor een dikke prijs. En de burger maar geld geven "voor de arme landen".
Of ze mogen pas via veel handelsbelemmeringen hun producten op onze markt verkopen: rietsuiker, bananen, koffie..
Deze man moet maar snel op z'n plaats worden gezet. Ik stel voor dat hij een lesje nederigheid krijgt: toiletjongen op een CDA-congres lijkt me wel wat.
niet wachten op het iniatief van de armen maar met milde dwang(drank dus) overhalen tot arbeid
De Gouden Eeuw was een tijd waarin mensen die voor een dubbeltje geboren waren, nooit een kwartje werden. Maar door hard te werken kon men toch nog een bestaan opbouwen.
Nu zijn we verwend en iedereen meent recht te hebben op alles. We spreken van armoede als we geen mobiel kunnen betalen of een vakantie.
Balkenende maakt de mensen die rijk zijn niet rijker of de mensen die arm zijn niet armer. Dat doen ze namelijk zelf. Mensen die rijk zijn, werken harder, hebben een hogere opleiding, meer ondernemersgeest en noem maar op. Iedereen heeft een eigen verantwoordelijkheid. Helaas worden de 'armen' door links de handen boven het hoofd gehouden, waardoor teveel mensen afhankelijk zijn geworden van de overheid en uitkeringen.
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
Bye linkse lente foto de grooste onzin coalitie ooit, of te wel kabinet bos ala Gooi geld weg om iedereen blij proberen te maken mentaliteit. Verder zonder onze lieve Piet Heyn was er geen nederland en waren we duits of spaans aan het spreken, in oorlog is alles geoorloofd om te winnen. en Nederland heeft zichzelf sinds 1870 geprofileerd als een land dat de vrede handhaaft het is je reinste onzin om de waarheden die jij aanroept nog eens te bekijken. Nederland heeft het vredes paleis, het internationale gerechtshof en ook nog de scheveningen bajes voor lievelingen zoals milosevic.
Verder is die socialise draai aan ons leger in de 1919- 1936 de nekslag geweest waarom het leger zo slecht bezig was, ik kan ook leuke waarheden zoeken over onze linkse vrienden. Ga eens naar het monument , daar staat een leuk gedenks teken met een duidelijke mededeling richting de mensen die denken dat het leger afschaffen ALLES oplost.
foto
Kicken.
Balkenende foto
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
Jaa drughandel, slavenhandel, zwarte mensen uitbuiten. Daar was Nederland goed in.
Balkenende [afbeelding]
Maar was wel legaal,net als nu koffieshops,homohuwelijk,abortus etc.De Slavernij werd pas later afgeschaft.In Afrika bestaat slavernij nog steeds, o.a in Mauritanië.
Bos, met z'n mooi gladde praatjes en met alle winden meewaaiend? Ik ga over mijn nek als ik die vent hoor praten. Bah. Of Halsema of misschien Marijnissen? Wolven in schaapskleding, alle drie.
De PvdA is nog net zo verrot als vier jaar geleden, alleen geven ze het met Bos een andere smoel.
Jaa drughandel, slavenhandel, zwarte mensen uitbuiten. Daar was Nederland goed in.
Balkenende [afbeelding]
Maar was wel legaal* net als nu het homohuwelijk,koffieshops,abortus etc.De slavernij is pas later afgeschaft.In Afrika bestaat trouwens nog steeds slavernij o.a Mauritanië.
*moreel gezien natuurlijk niet.
Alle mooie gebouwen in Amsterdam zijn over de rug van slaven neergeplempt. Maar dat vertelt Balkje er niet bij.
DAT is ondernemerschap JP
We hebben juist 4 jaar lang aan het lijntje van Bush gelopen, Bush wens is Balkenendes Befehl.
Het is een marionet van zijn spindokters, die vent bedenkt niks zelf.
Hij heeft zelf Che Guevarra shirtjes laten maken, lekker origineel
Het worden weer zware besluiteloze verkiezingen.
Maar ik ga wel.....
Eens te meer een waarschuwing niet op dit warhoofd te stemmen. foto
Het is echt een natte droom van JP. foto
Balkenende; foto Hoe heet dat gezegde ook al weer ; dat men het verleden mooier voorstelt dan het is; romantiek? Moedernegotie?
Om het even onzin wat ie loopt te verkondigen natuurlijk..
Geyl online landjesspel: http://www.fokalliance.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7686
Dat is ook de reden waarom ik liever nog eens 4 jaar een kabinet Balkenende zie dan nog eens "Paars I en II" in de vorm van Wouter Bos, en zijn naar de mond van de mensen praten omwille van het knuffelgehalte, meemaak.
Perfect zullen we het hier in NL nooit krijgen, dat is een euforie die nooit werkelijkheid zal worden (Woutertje: knoop dát goed in je oren). Wat we wel moeten en kunnen is met verstand en beleid hetgeen vernacheld is,door dik 8 jaar financieel wanbeleid (Paars I en II)., weer op de rit te zetten.
En als we met zn allen daarvoor enerzijds harder moeten werken tegen anderzijds dezelfde verdiensten. SJah... shit happens... Maar na de regen komt wel zonneschijn!!
Echt weird, man.
foto
Echter onze MP heeft wel gelijk. Ons land is enorm rijk, echte armoede bestaat niet en met een ondernemende mentaliteit zijn wij enorm geliefd in het buitenland.
Maar ons volkje is inderdaad lui en verwend geworden. Heeft geen in werken meer en vindt alles maar ruk. Ik weet niet wie er ons land voor de aankomende 4 jaar gaat leiden maar ik hoop dat het een visionair wordt met een duidelijke mening die den Nederlander weer tot ondernemen en grote rijkdom kan aansporen.
"Geluk is een keuze!" Dat geldt voor M. Schumacher, voor Rijkman Groenink en voor de gemiddelde Fok! gebruiker.
Misschien goed voor het chauvinisme maar ik raad iedere Nederlander aan om in het buitenland te gaan wonen (dat doe ik zelf nu al: woon in Denemarken). Je ziet dan vanzelf in hoe goed ons sociaal stelsel is, hoe voortvarend wij eigenlijk zijn... en je wordt Trots op Nederland. .... "en dat zouden meer mensen moeten doen!"
Want we willen niet groot worden, niet als dat door iemand anders wordt geleid dan hun zelf. Niemand wil dat Balkenende of Wouter Bos Nederland groot maakt, want zij zijn zelf niet Balkenende of Wouter Bos, ze willen zelf met die eer strijken. De hele opstelling van sommige tegen zaken zoals de EU, tegen zaken zoals het CDA en\of de PvdA getuigen van die bekrompenheid. We zullen op die manier nooit meer worden dan die Nederlandse boeren die constant voor de gek worden gehouden en worden genegeerd door al die andere landen.
Kinderen moeten natuurlijk wel in sprookjes geloven.
Ze geloven alleen in hun eigen sprookjes.
De wereld is helemaal niet veiliger geworden en nederland al helemaal niet.
Wat zijn ze van Gogh al gauw vergeten.
Dat was toch echt een andere van Gogh die dood is gegaan.
Zoals gewoonlijk leven politici nog in het (verre) verleden.
De gouden eeuw is allang voorbij.
Wordt wakker sukkel.
Hopelijk is die eikel er de volgende keer niet meer bij, maar ik vrees het ergste.
Stemkomputers zijn zo makkelijk te manipuleren.
foto
foto
Dit is puur tactiek van hem, beetje boven de partijen staan als onze burgervader om zo de premierbonus binnen te slepen. Die truck is erg oud. Beetje naïve opmerking van je.
Je hebt gelijk als je zegt dat iedereen een eigen verantwoordelijkheid heeft, maar wat als je niet goed kunt leren, of het niet kan betalen? Wat als je nu chronisch WAO bent? Er moet altijd iets zijn om deze mensen te helpen...
Al is je kontje nog zo schraal, ik neuk je hard anaal.
GamerTag
De andere partijen zijn waardeloos! foto en rennen en struikelen achter elkaar aan als een stelletje lompen koeien.
Mijn stem heeft GEERT al worden de plannen toch niet gerealiseerd omdat de heersende partijen te lomp en bang zijn. foto
Dat JIJ mij verwijt dat opeens "links" op te hemelen, is jouw probleem.
Feit is, dat Piet Heyn niets meer was dan een gelegaliseerde kaper; zoals er zoveel waren -ook in andere landen. Dat via geroofd geld een land groot en machtig werd, stond geheel buiten mijn betoog. Veel landen deden dat; het was DE reden om een kolonie te stichten. Echt niet om "die arme mensen" beschaving en welvaart te brengen.
Dat Nederland nu is wat het is, stond OOK buiten mijn betoog.
Dat jij een gruwelijke hekel hebt aan links gedachtengoed, is wel duidelijk. Maar wil je dan NIET die haat (want dat proef ik uit je woorden) op MIJ projecteren, maar gewoon commentaar geven? Ik reageerde puur met feiten uit het verleden op hetgeen jouw vrind Balkenende zei. En dat was een halve waarheid. Dat jij die andere helft niet zo kunt waarderen, is jouw probleem. Niet het mijne.
Geeft wel goed weer wat dit kabinet wil. Werk hard, wordt succesvol, maar pluk er zelf de vruchten niet van...
foto
En laten we het dan maar nog niet hebben over de onwil om aan de AOW te komen van het CDA. Nee, ze krijgen meer mensen aan het werk. Maar dan wel gratis kinderopvang weigeren, omdat ze aan het traditionele gezinsbeeld vasthouden.
Dit kabinet heeft veel goede financiële maatregelen doorgevoerd, maar gezien het programma van het CDA ziet het er niet naar uit dat ze dat voortzetten.
het VOC-mentaliteit?!
dus we moeten weer landen gaan plunderen, de slavernij weer gaan invoeren, wat een domme kut opmerking, waarom word deze wannabe harry potter niet op zijn uitspraken gewezen?!
als geert wilders het zou dan had je de poppen aan het dansen.
Maar wat het gedachtengoed van het CDA daarmee te maken heeft zie ik niet in - net zoals ik totaal geen CDA-input in het recente regeringsbeleid heb gezien. Het beeld blijft fier overeind: Balkenende als hol vat, het liberale afbraakbeleid van de VVD omkledend met hypocriete praatjes.
Het beeld van de Gouden Eeuw is op een andere manier tekenend voor deze regering: we gaan terug in de tijd, alle verworvenheden van het moderne Nederland afbrekend uit angst voor de toekomst, zonder enig vertrouwen in de veerkracht, creativiteit en ondernemerszin van Nederland het schip maar alvast stuk slaan 'omdat we in de toekomst misschien water zullen maken'.
Hoogste tijd voor een frisse linkse wind. Terug met de idealen en het zoeken naar manieren om die te verwezenlijken, niet bang zijnd om de rest van de wereld een stap VOOR te zijn, zoals we dat van Nederland gewend waren!
talpa foto
deltion foto
Land na de knoppen, fotofoto
En jij was zeker ook een pim fortuyn aanhanger.
Simpele ziel die Geert Wilders, maar jij kijkt natuurlijk geen politiek op tv, want dan zou je wel beter weten.
En wat betreft de Gouden Eeuw, wanneer leren we in dit land nu eens dat we trots kunnen zijn op ons verleden! Als geen ander land in de wereld verloochtent Nederland zijn rijke historie, die, zoals in ieder land, ups en downs kent. Ik ben trots op het feit dat wij als kleine mogendheid zo ongekend rijk en machtig waren in de Gouden Eeuw. Dat dit gepaard ging met de nodige agressie is misschien niet leuk, maar het hoorde nu eenmaal bij die tijd. Ieder Europees land maakte zich er schuldig aan en om te overleven moest je wel hard zijn, zowel als land als als individu. We vergeten vaak dat het leven destijds een stuk harder en geweldadiger was dan nu. Zonder het harde optreden van onze voorouders, gecombineerd met een ongekende handelsgeest, waren we hoogstwaarschijnlijk niet zo welvarend als we nu zijn.
Dan kan ik net zo goed trots gaan zitten zijn op de Dom van Keulen of de haven van Antwerpen...
Bovendien, dan is er een keer iets echt typisch Nederlands waar je trots op kan zijn - namelijk het relativeren van het verleden - en dan wil je dat we het net zo gaan doen als in het buitenland! Wat wil je nou?
De Gouden eeuw dreef op slavenhandel etc.
Pfff.
flauwekul, de slavenhandel kwam later, NA de Gouden eeuw,
en heeft nooit een sustantieel deel van de totale handel uitgemaakt.
Het echte geld werd gewoon in Europa verdiend.
"Holland domineerde ook de handel in bulkgoederen tussen Europese landen (waar ruim een eeuw tevoren de Hanzesteden nog een prominente rol hadden gespeeld). Geografische aspecten speelden hierbij ook een rol, enerzijds de gunstige ligging, op een kruispunt van oost-west en noord-zuid routes, anderzijds de uitstekende verbinding met een groot Duits achterland via de Rijn.
Nederlandse handelaren verscheepten wijn en zout uit Frankrijk en Portugal naar de landen rond de Baltische Zee en keerden terug met vooral graan. zweeds kruit, ijzer en wapens en hout, maar ook vele andere goederen die voor een deel weer naar landen rond de Middellandse Zee werden vervoerd.
Wie de scheepsbewegingen nagaat ziet dat de handel op de Oostzee het fundament van de welvaart was.
De Koning van Denemarken, de man die de Sont controleerde was dan ook een belangrijke bondgenoot.
Ook het Nederlandse industriële potentieel nam toe. Scheepswerven en suikerraffinaderijen zijn daarvan goede voorbeelden.
De haringvangst was een zeer belangrijke bron van inkomsten. Naarmate meer land in productie werd genomen (deels door het inpolderen van een aantal meren) namen de graanproductie en veehouderij in belang toe."
(wikipedia)
Ga lekker door; het blijft mij overtuigen van het feit dat er niet genoeg geld naar onderwijs kan gaan... En naar de psychiatrie.
Maar wat ZUL jij het moeilijk krijgen als er straks misschien wel weer eens een centrumlinks kabinet komt.... Leg je er nou maar bij neer: als dat zo is, zul je merken dat Nederland niet vergaat in die periode. Succes alvast, maar vooral plezier. En blijven posten, die oneliners... humor! foto
"Samen hebben we, met de politie, het land weer veiliger gemaakt."
ja, en ik word opgepakt omdat ik een miniscuul mesje bij me heb (totale lengte nog geen 15 cm met handvat), en in de cel gezet. nee dat maakt nederland veiliger zeg! dat je iemand met een pistool oppakt kan ik begrijpen, maar voor zo'n stom iets, nee dank je. pak die gangsters aan die stoer lopen te doen met hun pistolen op de hoek van de straat, inplaats van normale burgers op te pakken die nog nooit iets hebben gedaan, en een mes bij zich hebben omdat dat nodig is bij de uitvoering van hun functie.
foto
En je rukt de opmerking dat er tig uitkeringstrekkers aan het werk zijn geschopt erg uit zn verband. Volgens mij ben je er zelf eentje die weer aan het werk moest als ik je zo hoor, jammer he dat je wat moet doen voor je geld? Er zit zoveel tuig dat te lui is om te werken, ik kan er erg boos om worden dat mijn loon naar dat soort mensen gaat. Hup, aan de gang en niet janken.
Als je het wil weten: ik ben er zelf niet vooruit of achteruit op gegaan. Ik vind het prima zo.
http://www.sargasso.nl/?p=1210 Nog meer bekende onzin. Kom eens met bewijzen; voorlopig klets je maar raak. Dat soort gelul wordt nooit onderbouwd; kan je ook niet.
Bovendien werk ik vanaf m'n 16e (34 jaar dus nu), en ik vrees dat jij net een krantenwijk hebt. AH! Weer zo-eentje die alleen maar aan zichzelf denkt; typisch CDA/VVD. Probeeeer eens in te denken dat er mensen zijn die het NIET zo fijn hebben als jij. Doe eens een poging; je kunt het wel! En bedenk dan eens wat oplossingen voor die mensen. En nou niet wéér die oubollige (zoek maar weer op) oneliners van "ze motte werreke! Of: ze zijn lui! Je weet namelijk wel beter. Proberen, he? foto
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
Ik bedoel, dat is geen jongen van de straat, tenminste ik heb nog nooit iemand, bij ons in de straat gezien, die op hem lijkt.
Dat hele politieke gedoe hier is gewoon belachelijk voor woorden !!!! foto
Ik mag zelf niet stemmen, maar ben wel overal van op de hoogte ! ! ! foto
Gewoon lachen die hap hier. foto
*********WHEN IT GETS TOO CRAZY HER, I AM GONE ************
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken