Nieuws
'Osama bin Laden is sinds augustus dood'

De krant baseert de uitspraken op een document van de Franse geheime dienst. De dienst zou de Franse president Jacques Chirac donderdag hebben ingelicht over de dood. Volgens het document "heeft de Saoedische geheime dienst, volgens een doorgaans betrouwbare bron, de informatie verkregen dat Osama bin Laden dood is. De leider van al-Qaida zou gestorven zijn na een hevige aanval van tyfus, op 23 augustus 2006 in Pakistan." Ook was het volgens het document onmogelijk voor medisch hulp om Osama te bereiken omdat deze in een erg onbereikbaar gebied zat. Bronnen in Pakistan en Europa, die al-Qaida nauwlettend volgen, zeggen dat het bericht niet erg betrouwbaar is, dus of bin Laden echt dood is is moet nog blijken.
Met dank aan Column voor de submit.
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
Zijn dood maakt geen fuck uit helaas.
-geen browserverneukende links in je sig graag-
Als bekend wordt dat hij dood is, dan zal er een nieuwe leider opstaan en die zal een stuk actiever mensen aansporen tot geweld.
Osama bin Laden is dood
...Alleen al wat langer...
Marionet Bush en diegenen die daadwerkelijk de touwtjes in handen hebben kunnen dit aas nog goed gebruiken voor toekomstige gebeurtenissen.
Hoezo ironisch ALS het al waar is.
Hij zal vast nog wel ergens in een of andere gepimpte grot zitten met z'n geit.
Zijn dood zo mooi zijn, want dan zijn we van een terroristenleider af, en is bush weer het middelpunt van kritiek, omdat hij gefaalt heeft bij het vinden van Bin Laden.
Ik ben alleen bang dat dit weer een 9/11 nawee is, en dat de man gewoon nog leeft... en als dat zo is, laat de vent dan aub de typhus krijgen foto
Geen 72 maagden voor meneer foto
in the Special Olypics, Even if you win, you're still Retarded
Het probleem is dat Al-Qaida voort leeft, net als de Jihad als idee. Groeperingen Moslims met een radicale opvatting van de Islam nemen de wapens op en vormen kleine groepjes die slechts mondjesmaat met elkaar communiceren waardoor het lastig is ze te vinden. Naarmate de omgeving vijandiger is voor ze zal de communicatie schaarser zijn met elkaar. In het MO zullen ze veel meer communiceren dan de groeperingen hier in het westen. De infiltratie van die groeperingen is hoog, dat wil zeggen dat de meeste groeperingen van hun in de gaten worden gehouden door geheime diensten. De bronnen van 'agenten' en 'informanten' in het MO zullen echter minder betroubaar zijn daar dan bijvoorbeeld hier in het westen.
Feit is wel dat recentelijk de doelen van Al-Qaida gelieerde groeperingen zijn veranderd. Hoewel Al-Qaida zelf dit heeft proberen te veranderen met de pogingen die recentelijk in Groot Britannie zijn vereideld. Al-Qaida gelieerde groeperingen zijn meer bezig met het verdelen van de Islamitische bevolking dan met het westen. Ongetwijfeld zullen enkele van de Al-Qaida top dit niet leuk vinden omdat daarmee de Islam steeds zwakker word en het westen gespaard blijft. Maar omdat de grote aanslagen die de focus op het westerse vasteland moesten vestigen zijn mislukt lijkt het er vooralsnog op dat er voorlopig in het Mo voornamelijk rotzooi blijft onder de Moslim onderling.
Mwa, het is nog nooit echt een eenheid daar geweest, ze zijn er cultureel niet ver genoeg gevorderd voor of willen simpelweg niet ingeven aan elkaar. Zonder compensatie en de wil om enkele doelen op te geven voor onderlinge vrede zal het daar rotzooi blijven. Iets waar de VS zeker (mis)bruik van zal blijven maken. Dat neemt niet weg dat het voornamelijk de Moslims zelf zijn die het misbruik van de VS min-of-meer toestaan en de kans ertoe geven.
Als ze zo kwaad zijn op de VS en hun zo haten zullen ze eerst elkaar moeten verenigen, maar gezien hun natuur denk ik dat ik voorlopig in mijn hangmat kan blijven liggen met een cocktailtje in mijn hand en de radio aan.
Napoleon?
Net op SkyNews een knakker die het wel geloofwaardig vond, omdat de info oa van de Fransen kwamen.
Met de WMD kwestie in Irak vonden ze de Fransen niet zo betrouwbaar..
Bush Propaganda Master Carl Rove Promises October Surprise
Will PR coup be another Bin Laden campaign endorsement or something far deadlier?
Wat zal die verrassing zijn? Misschien dat bin Laden toch niet dood is en ergens een aanslag zal plegen?
Dus het komt best goed uit dat ie er niet meer is (als het bericht klopt tenminste)
Ik weet nog geeneens of ie wel echt dood is, dit zijn weer van die sprookjes net zoals UFO's foto
Het gaat hier niet om de persoon Osama.....maar om een globaal probleem
... ehm?
... Joehoe, moslims?
was paar jaar geleden nog op bnn foto
Nu met VERNIEUWDE FOBO
"Better than a thousand hollow words, is one word that brings peace" - Buddha
Het klopt namelijk, de Pakistaanse geheime dienst (ISI) is in handen van de CIA.
Goed als het waar is dat hij dood is. Da's een dilemma minder voor de NAVO. Hadden ze hem gearresteerd, dan zouden er massale acties komen om hem vrij te krijgen (ontvoeringen, bommen, kapingen). Hadden ze hem gedood, dan werd hij martelaar.
Nu is hij dus gewoon een tyfuslijertje.... foto
Jij gelooft zeker ook nog in zaken zoals
- 9/11 is gepleegd door de VS
- JFK is vermoord door de CIA
- De VS heeft buitenaardse technologie
- De kerstman\paashaas\etc.etc.
Kijk toch niet allemaal zoveel X-Files man. Sinds die seire is er een rush op conspiracy-theoristen en believers. 9/11 en wat erna gebeurde heeft dit allemaal nog eens aangezwengeld simpelweg onder de notie "Een paar boeren uit het MO kunnen nooit zoveel schade aanrichten aan de VS" en "De VS offert haar burgers op met aanslagen tegen zichzelf om financieel te winnen bij zaken in het MO". Ja, de VS heeft er nog nooit economisch zo goed voor gestaan als tegenwoordig. *kuch *kuch miljardenschulden enzo.
je bent zelf een slechte kaolo-kloon boeler. pitoes smoken is da shizznit
met je homo-ass poppetje met make-up op z'n wangen
De burgers in Amerika betalen met al hun belasting, de rente van de schulden die Amerika heeft. Aan wie betaald de burger dit? Aan de Federal Bank.
De Federal Bank is een serie private banken.. banken die dus in eigendom zijn van rijke stinkerds. Deze rijke stinkerds bepalen vervolgens ook nog eens het budget die Amerika tot zijn beschikking krijgt. Dit is natuurlijk niet veel meer dan de belasting die ze eerder van de burgers hebben ontvangen. (en dat is niet veel)
Hiermee heb je dus een situatie dat het land totaal afhankelijk is van banken, Letterlijk gezegt moet Bush dus naar hun luisteren, zo niet kunnen zij de Amerikaanse economie in een seconden laten instorten.
De Economie staat er misschien slecht voor, maar dat geld niet voor banken, oliebedrijven, investeringsbedrijven als Halliburton en Carlyle.. die verdienen de laatste jaren meer dan tevoren.
Er zijn verschillende goeie artikelen hierover te lezen.
Het Federal Reserve System (nl, TIP)
http://www.safehaven.com/article-5917.htm
http://www.deepjournal.com/p/16.html
http://www.yayabla.nl/Showarticle.asp?article=339
Of zie eens de trailer in dit fok!topic
America: Freedom To Fascism [film]
http://forum.fok.nl/topic/905939
Jij gelooft neem ik aan nog in het 4de punt dat je aangaf? fotofoto
maar goed, eerst zien, dan geloven
Vage geluidsopnamen en videobeelden, vaker van zijn naasten, zoals Al-Zawahiri. En de opnames van Osama zelf zijn zo vaag en daarom ideale vruchtbare grond voor conspiricy lui.
Ik weet tegenwoordig niet meer wat ik moet geloven, een paar terug was er een gerucht dat hij in Pakistan gevangen was.
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"
*O* Partij voor de Dieren in de Kamer !! *O*
- claimde meermalen met een succesvol verzonden videoboodschap een terreurdaad
- werd geacht meesterbrein te zijn in het internationaal terrorisme
- was de meeste gezochte man ter wereld van zijn tijd
Tja
Bush: TYFUS!!!!!!!
minster van defensie: hoe wist u dat???
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken