Nieuws
'Geflipte' vrouw (75) pleegt bankoverval

Na de roof poetste Devine de plaat in een vluchtauto cq familiewagen. De politie kon haar uiteindelijk oppakken toen haar Ford Escort - na een wilde vlucht waarbij de vrouw snelheden van maar liefst 70 kilometer per uur bereikte - werd geblokkeerd door een vrachtwagen. Bij de aanhouding bleek dat er geen kogels in het wapen van Devine zaten. De bankroofster zit nog in de gevangenis.
Devine heeft de politie na haar aanhouding diverse redenen gegeven voor haar daad. Ze zei onder meer dat ze mensen "die verhongeren en waar niemand om geeft" wilde helpen. Toen haar echtgenoot Raymond Devine haar in de gevangenis vroeg waarom ze het had gedaan, antwoordde ze dat ze dacht dat ze "gewoon was geflipt".
Facebook | Lexie @ Twitter | 026 forum
Poetste de plaat foto
ze moeten ook geld hebben he foto
wat een maniak! foto
...over een paar jaartjes: foto
en als je dan ff niet oplet......
Ze had beter truien kunnen gaan breien foto
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
a) het is de VS dus het boeit niet of je 16 bent of 75, if you do the crime you need to do the time. Ze gaat voor een paar duizend pleuro zo 10 jaar zitten, denk ik. Foute invloed van medicijnen hebben ze daar nooit van gehoord of kan ze niks schelen.
b) Hoe kan het in vredesnaam dat een moderne bank zo is beveiligd dat een oma-tje $5000 mee weet te krijgen, da's absurd. Zal in Nederland ook wel kunnen maar toch,
Ze zei onder meer dat ze mensen "die verhongeren en waar niemand om geeft" wilde helpen....
Dit vrouwtje lijkt mij super lief>>>> foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken