Nieuws
Leefbaar R'dam populair na aftreden Pastors

De PvdA zou volgens de peiling van bureau Interview/NSS op twaalf zetels uitkomen, en collegepartijen VVD en CDA allebei op vier zetels. De SP, die in oktober haar huidige eenmansfractie leek uit te breiden naar vier personen, valt in de nieuwste peiling weer terug naar één. Overigens blijkt uit de peiling dat bijna de helft (49 procent) van de Rotterdammers geen of weinig vertrouwen meer heeft in het college van LR, CDA en VVD. Het vertrouwen in burgemeester Ivo Opstelten (VVD) is groter geworden, van 66 procent in oktober tot 73 procent nu.
De bekendheid van Pastors onder de Rotterdammer is enorm, maar liefst 86 procent zegt hem te kennen of heeft in ieder geval wel eens van hem gehoord. Indien Pastors mee zou doen aan de landelijke verkiezingen, overweegt dertien procent van de Rotterdammers op hem te stemmen. De wethouder werd door een motie van GroenLinks en met steun van coalitiegenoot CDA begin november weggestuurd, na uitspraken over moslims. Eerder dit jaar was met Pastors juist afgesproken dat hij zich zou onthouden van dergelijke uitspraken, omdat deze niets te maken hebben met zijn beleidsterrein Ruimtelijke Ordening.
ik denk niet dat leefbaar rotterdam veel goed zal doen voor de stad
Vind het een beetje zoeken naar een stok om mee te slaan en 't is helaas gelukt.
foto
LR komt als grote winnaar uit de bus en de pvda valt nog ver terug, wedden?
OT: Je ziet wel wat er onder de gemiddelde Nederlander leeft.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Facebook | Lexie @ Twitter | 026 forum
Op naar de 25 zetels.
Het laat weer duidelijk ziet hoe gevaarlijk rechts een groot deel van de Nederlanders is. Bash een paar moslims en het volk juicht.
foto
Het enige wat Fortuyn bereikt heeft is een hoop stemmen, maar dat was mede een 'eerbetoon' omdat hij doodgeschoten is. Als hij nog geleefd had was hij waarschijnlijk al weer vergeten geweest.
Nee het CDA en Groen Links hebben LR een grote dienst bewezen, evenals van Heemst met zijn haatgedrag naar Pastors.
Worden nog boeiende verkiezingen.
Vandaar dat hij is doodgeschoten.
En LR nu inderdaad maar naar 25 zetels er die linkse rakkers eruit
Het was de derde keer en hij had de laatste keer beloofd dat hij dat niet meer zou doen. (bij de vorige motie, die toen onder zijn belofte is verworpen).
Logisch dat ze hem nu weggestuurd hebben (anders werd het een beetje ongeloofwaardig allemaal). Ook al is het electoraal gezien niet handig geweest.
Het is daar stukken beter geworden in vergelijking met 5 jaar geleden foto
Daarnaast is dat ook gewoon te bewijzen!
Onderzoek en zo foto
Wel is het 'gevoel' van veiligheid toegenomen. Onderandere door conducteurs op de tram, je weet wel, dat PvdA=plan.
De PvdA was natuurlijk na al die jaren ingedut, maar hebben toch iets meer verstand van lokale politiek dan LR denk ik. Maar bij de PvdA ben ik weer bang dat ze weer indutten zodra ze aan de macht zijn.
Ach, eigenlijk moet je je maar niet teveel concentreren op lokale politiek, je wordt er spontaan treurig van als je dat zooitje incompetente wannabe-politici ziet. Zolang je een pen kan vasthouden en je inzet voor een politieke partij zit je zo in de raad, treurige ontwikkeling.
De uitspraak van Pasters was wel raak:
Geen schoolkeuze meer doorvoeren. Alleen gemengde scholen toestaan. Geen witte of zwarte scholen. Dat een een duurzaam beleid en DAT is vrijheid op de lange termijn.
De VVD en vooral CDA die hier tegen zijn omdat ouders moet kunnen kiezen... M.a.w. het is op rascistische gronden gebaseerd omdat ze weten dat ouders, witte kinderen op witte scholen willen hebben (1ste criteria) al zal niemand dat toegeven en zullen onderzoeksresultaten de waarheid niet vertellen. Face the facts...
VVD en CDA zijn huichelaars en rascisten
vreemd dat "intellectuele" politici als bv Geluk dat nou niet aanvoelden...
[OFT]fotofoto
moet jij vooral nodig zeggen....
9 doden bij brand in Duits daklozenverblijf jij leest niet eens waar het onderwerp over gaat voordat je reageert.... foto
zwetser.
Ze hadden gedacht de LPF een pootje te lichten net als het kabinet heeft gedaan maar dat viel nu even vies tegen ze mogen van mij de meerderheid hebben in de gemeenteraad en de pvda nou ja die kunnen de straat wel gaan vegen ook dat is hard nodig.
MIJN STEM HEBBEN ZE, VAN U OOK BLIJF TOCH NIET PLAKKEN BIJ DIE OUWE KNORREN VAN DE PVDA MAAR DUR TE VERANDEREN.
Volgens mij wonen die ver, heel ver van R'dam.
Ik kwam uit Rotterdam en werk er en ken de stad heel goed.
Leefbaar Rotterdam heeft de stad zienderogen doen veranderen, het gaat veel en veel beter met de veiligheid. De marocs worden door de politie op de huid gezeten en de pliesie pikt niks meer van ze.
Ik ben al gevlucht richting vinex wijk Rhoon-Portland, maar het is er nu best wel weer prettig wonen weet ik, echter terug gaan doe ik niet meer. Hier is het superwonen.
Leefbaar Rotterdam op naar de 20 zetels, en die verdienen ze dubbel en dwars !
Off-topic: De PvdA in belgie is een communistische partij, niet te vergelijken met die van hier foto
Conclusie is dat Pastors de vloer aan veegde met zijn Geluk(sengel) en Albayrak....mooi mooi.
Kun je misschien uitleggen wat er NIET sociaal is aan een socialistische beweging? (aub niet aankomen met hitlers partij was ook socialistisch, want dat is echt dikke stierenpoep)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken