Nieuws
Blogspot haalt homohaatlog Mohootje offline
Op aandringen van het Meldpunt Discriminatie Internet (MDI) heeft Blogspot, een onderdeel van Google, de weblog Mohootje.blogspot.com offline gehaald. Volgens een woordvoerder van het MDI riep de site op tot geweld tegen homo's. Met een verwijzing naar de terreuraanslagen in Madrid en Londen werd onder meer opgeroepen de Amsterdamse Gay Pride te verstoren.
"De site bevatte rabiate anti-homo teksten en oproepen tot geweld met concrete aanwijzingen voor tijdstippen en plaatsen om homo's aan te vallen", stelt Marco Hughes van het MDI. Ook stond er een concrete oproep met adresgegevens om een opvangcentrum voor jonge homofiele moslims in Amsterdam aan te vallen. Het meldpunt kreeg ongeveer 45 meldingen binnen over de weblog, waaronder een van VVD-politica Anne Lize van der Stoel, voorzitter van het stadsdeel Amsterdam-Centrum.
Het MDI heeft de identiteit van de maker niet kunnen achterhalen. Weblog GeenStijl meldde echter gisteren dat de beruchte logger Ertan K. de persoon achter Mohootje is. K. bleek eerder verantwoordelijk voor de weblogs Ertan.nl en CyberDjihad. Hij omschrijft zijn blogs zelf als satire. Op ErTaN.blogspot.nl ontkent K. achter Mohootje te zitten: "Ik wil eenieder er nadrukkelijk op attenderen dat ik totaal niks met dit weblog te maken heb. De aangiften van minister Verdonk, Boris Dittrich en het MDI hebben er toe geleid dat ik, in afwachting van de dagvaarding, tot inkeer ben gekomen. Ik heb er ontzettende spijt van dat ik op de tere, lange tenen heb staan stampen van de niet-islamitische Nederlander. Mijn wel gemeende excuses."
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Lees ook
(='.'=)
(")_(") http://www.whoopsiedaisy.nl
~ My room is not messy; It's an obstacle course designed to keep me fit!
Ik wacht rustig af, 't komt vanzelf tot wo3 het westen vs de radicale islam.
*popcorn fixed*
k schrok me kapot !! egt TE zielig om je hiermee bezig te houden foto
foto
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Echter: foto's op Fok mogen gebruikt worden binnen het gehele Fok! domein en er mag gequot worden.
Ik ga dus akkoord met een overgang van mijn auteursrecht op alle Fok!kers.
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Gistermiddag heb ik van het MDI de volgende reacties gekregen:
Geachte heer/mevrouw,
Naar aanleiding van uw melding inzake http://mohootje.blogspot.com kan ik u mededelen dat de website inmiddels offline is. Uiteraard zal het MDI een en ander blijven volgen en zodra er een mirror van de site ergens opduikt, ook deze laten verwijderen. Daarbij verzoek ik u het MDI op de hoogte te stellen indien u ergens een mirror tegenkomt.
Ik hoop u hiermee vooralsnog voldoende te hebben geïnformeerd en bedankt voor uw melding.
Met vriendelijke groet,
Marco Hughes
directeur
Geachte heer/mevrouw,
Het Meldpunt Discriminatie Internet (MDI) heeft uw melding over http://mohootje.blogspot.com/ in goede orde ontvangen, waarvoor dank. Het MDI heeft inmiddels een groot aantal meldingen over deze site ontvangen, waardoor wij alle melders middels dit bericht beantwoorden.
Het MDI is van mening dat een aantal uitingen op http://mohootje.blogspot.com/ inderdaad ontoelaatbaar is. Wij hebben de provider dan ook verzocht het account te beeïndigen en het weblog offline te halen. Daarnaast heeft het MDI de politie ingeschakeld en tevens de daartoe verantwoordelijke diensten in kennis gesteld van het bestaan van dit weblog.
Ik hoop u hiermee vooralsnog voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Marco Hughes
Nu maar hopen dat ze die cyberjihad in turkije of marokko gaan voeren in niet hier in NL foto
NEDERLAND SCHOON!!!!!!!!
Get a life jongen, dit land is niet islamitisch, nooit geweest en wordt het ook niet foto
{o,o}
|)__)
-"-"-
En zodra je het wordt respect laat vallen, wordt je keihard uitgelachen.
Terwijl dat juist nu zow nodig is foto
ach.... foto Jou niks, maar als je wel het nieuws de agfelopen maanden in de gaten had gehouden, had je kunnen lezen dat die Ertan al meerdere keren zulke shit onine pleurt. Dus als het een trend wordt. mag dat wel degelijk op internet. Wat heet, waar blijft NOVA.....? foto
Moslims, daarentegen, incasseren vrijwel alles, altijd de dialoog aangaan, geweld is immers een groot taboe onder de islamitische gemeenschap. Ja, tuurlijk er zitten altijd rotte appels tussen, maar dat is de overgrote minderheid. Heeft iemand daar ooit last van, nee toch?
foto
Het is een vriendje van meki. Ergens op zijn site staat de vraag van meki om samen te werken! foto
erg dom dus altijd ... foto
En zelfs als ze vriendjes zouden zijn, dan hoeven ze er nog niet dezelfde opvattingen op na te houden.
Ik ga ook niet de verantwoordelijkheid opnemen voor de domme meningen van één van mijn vrienden, bijvoorbeeld.
Hoevaak ik wel niet ellende met een maroc heb gehad,
en waarom: omdat mijn blonde vriendin niet met dat zwijn wou dansen. fotofotofoto
omdat ik hem verkeerd aankeek
omdat ik totaal niet weet waarom meneer zo opgefokt was.
Strontziek word je van dat onwijze klote volk!
of ben ik nou heel naief???
Zit iets te opgefokt achter het pctje nu fotofoto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
foto
leefverbodfotoStraatverbod zul je bedoelen, volgens mij is aanzetting tot geweld/moord en haatzaaierij toch echt verboden in dit land.
Ik vind dat er een nieuwe wet moet komen. Kritiek op de westerse waarden van vrijheid van meningsuiting, religie en sexualiteit etc -> uitwijzing naar de Sahara
Dat is geen spijt, dat heet schijnheiligheid!
In de bak met die lui! ze zorgen alleen maar tot de ondergang van onze democratie.
slechte zaak dat ze mensen met een heel sterk afwijkende mening monddood willen maken, willen deporteren, uit de maatschappij halen, afmaken enz enz....
fascisme heet dat. dikke vette punt.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Fascisme ja moet je doen joh, trek je zeker aan het langste eind als beschaving... foto
[edit: pfffwwww....]
http://www.naardeklote.co(...)file=article&sid=536
(='.'=)
(")_(") http://www.whoopsiedaisy.nl
~ My room is not messy; It's an obstacle course designed to keep me fit!
Mors principium est
*O* Partij voor de Dieren in de Kamer !! *O*
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken