Nieuws
WiFi-'lener' aangehouden in de VS
Een Amerikaanse man is in de boeien geslagen omdat hij de draadloze internetverbinding (WiFi) van iemand anders gebruikte. De 41-jarige Benjamin Smith III heeft inmiddels toegegeven dat hij de verbinding van Richard Dinon, de eigenaar, heeft gebruikt. De politie in Florida treedt hard op omdat experts denken dat er ook illegale dingen als doodsbedreigingen en kinderporno op deze manier verspreid worden.
In Nederland is het niet strafbaar een WiFi-verbinding van iemand te gebruiken, zolang men de beveiliging maar niet doorbreekt.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Enerzijds begrijp ik justitie wel, het is niet netjes om zomaar WiFi te lenen/stelen.
Aan de andere kant is het ook niet netjes om een huis binnen te lopen dat open staat, maar dat is ook niet strafbaar.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
dat betekent niet dat ik dat ook daadwerkelijk doe... maar zou het kunnen, en trouwens terras hoort bij bier en niet internetten
Genietend door het leven, Levend door te genieten...
Je bent dus zelf verplicht een afdoende beveiliging op je verbinding te plaatsen. Deze zaak zou nog een vreemde wending kunnen krijgen volgens mij.
tja, hij was toch al een gezochte crimineel...
Genietend door het leven, Levend door te genieten...
Eigen schuld dikke bult, maar ik vind het niet terecht dat je daar degene voor straft die gerbuik wil maken van de signalen die hem via de ether worden aangeboden. Ik ga er even van uit dat hij niet heeft zitten hacken, maar dat de eigenaar de boel gewoon niet voor elkaar had.
ik heb hier thuis ook printjes bij 5!!! verschillende niet-beveiligde lanverbindingen in de buurt uit de printers laten rollen dat ze hun netwerk is beter moesten beveiligen.
komen ze daarna bij mij aan de deur dat ik hen loop te hacken foto
probeer je behulpzaam te zijn, zet mijn naam GVD nog onder dat printje en dan krijg je dat
Insluiping daarintegen is dat niet.
Post hier even je adres, dan zal ik het persoonlijk komen demonstreren, samen met de blauwen.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Goeie zaak overigens...
Maar wat hier gebeurt, vind ik wel een beetje overdreven hoor. Die zogenaamde buurman had gewoon opgepakt moeten worden, omdat hij zijn boel niet beveiligd heeft.
Maarja, in Amerika kan een inbreker iemand aanklagen als hij zich heeft bezeerd, omdat ie over een rondslingerende rolschaats is gevallen...
Insluiping. Het zich toegang verschaffen tot een woning of een besloten erf waarop een woning staat, door iemand die zich aldaar buiten weten of tegen de wil van de rechthebbende bevindt, doorgaans met de bedoeling van het plegen van diefstal. `De verzekering keert bij diefstal alleen uit als er daadwerkelijk is ingebroken, niet bij insluiping.'
Net zo als met die types met een laptop bij mij op het werk. Denken ze even zonder problemen koffie te kunnen halen. Mooi niet want dan heb ik de laptop inmiddels al in mijn auto geladen. Moeten ze hem maar beveiligen.
Mijn buurman laat ook altijd een krat pils in de tuin staan. Haal ik altijd weg en hij maar denken dat het criminelen zijn. Eigen schuld want dan moet hij het maar beveiligen.
Zoiets zou ik zeggen.
Personal spam: http://www.kenya2ndhand.com
Als iemand via mijn onbeveiligde (dat is tie wel, hoor) wifi zou gaan internetten, dan kan hij met webmail communiceren met anderen.
Als je dan terrorist bent, ben je gewoon niet te traceren, want je zoekt gewoon steeds een andere woonwijk op en dan daar een open wifi.
Spionnen kunnnen op die manier ook werken en gewoon hun bevindingen naar hun werkgever emailen. Niemand die het door heeft en niemand die je kan pakken, tenzij je het te opvallend doet.
Wat mij betreft wordt je wettelijk verplicht je wifi verbinding te beveiligen, al is het alleen maar om bovenstaande mogelijkheden te voorkomen.
Genietend door het leven, Levend door te genieten...
mijn buurman heeft zn wifi open, maar waarom zou i kdie gebruiken als mijn verbinding toch 8x sneller is. foto
Heb thuis zelf overigens ook opzettelijk mijn AP open staan voor als er eens iemand onderweg zn mail wil checken of iets in die trend foto
Ik gok ook niet dat als er iemand doelmatig op zoek is naar een onbeveiligde AP om te misbruiken, hij dit in een dorp als deze zal gaan zoeken foto
Dat risico ben ik dus bereid te nemen...
I hate mornings
de rest trouwens eigenlijk ook
aangezien je bij jou voorbeeldjes overal hele bezittingen wegneemt en dat is bij een wifi signaal dat van je buurman door jouw huis heen straalt niet zo
Heb ik hier ook al 3 keer gedaan ofzo.
ik ben allang blij dat die zieke geest gepakt is ipv de eigenaar van het netwerk.
Het is dat ik geen draadloze verbinding heb maar die zou zeker open staan.
Boonie
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken