Nieuws
Hongerstaking moslimgevangenen Marokko

De hongerstakers zeggen ten onrechte in verband te worden gebracht met de bomaanslagen. Vier vooraanstaande moslimleider in Marokko steunen de hongerstaking.
Inmiddels zijn in Marokko reeds 903 radicale moslims veroordeeld, van wie 17 ter dood. De aanstichters van de zelfmoordaanslagen zijn echter nooit gepakt, zo beweren diverse mensenrechtenorganisaties.
In mei 2004 kondigde koning Mohammed VI van Marokko aan dat de extremistische islam in zijn land hard aangepakt zou worden.
Als Nederland dat nou ook eens doet, te beginnen bij lowlife loser Samir A
Maar ja, het is en blijft een rotvolk
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
Temeer een reden om het tuig van hier terug te sturen.
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Maar goed. Ik gok op meer...
Forum admin Jump: webicon weggehaald wegens veiligheidswaarschuwing.
Dat is namelijk wat daar gebeurd schijnt te zijn.
Aan de andere kant is het wel zo dat het lijkt of sinds die 2000 vast zitten er niet zoveel aanslagen meer gepleegd zijn. foto
Euuuhh hoeveel radicale moslims hadden wij hier ook al weer? 150? mischien ook hier de Marokkaanse methode toepassen? foto
Hoe kunnen nou 1200 mensen verantwoordelijk zijn voor een bomaanslag??? Misschien dat het merendeel van die gasten niet rouwen om die bomaanslag maar ze zijn er dan toch niet verantwoordelijk voor???
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Diew 2000 zijn er idd erg veel maar die 150hier dan? gewoon vrij laten rondlopen tot er weer een "van Gogh "gebeurt?
Zo cliché dat hongerstaken foto .
Ga er nou niet zelf zitten, zonder vrienden en familie verhonger je volautomatisch.
Je weet niet waar je het over hebt, wie is hier nou de extremist...
"Many of us spend half our time wishing for things we could have if we didn't spend half our time wishing"
Als je als Westen voorstaat dat je modern en rechtvaardig bent, is zoiets natuurlijk onmogelijk. Geen gevangenen zonder proces, en geen veroordeling zonder bewijs.
En dat het zou werken, zeker. Maar het lijkt me humaner en rechtvaardiger om een terugkeerbeleid in te voeren. Maak het aantrekkelijk om terug te gaan naar de eigen "roots", dat scheelt een hoop problemen voor alle partijen.
Die gevangenen eisen enkel een internationaal onderzoek naar hun zaak, meer niet. Gelukkig gaan mensen als jij en R@B niet over dit soort beslissingen.
"Many of us spend half our time wishing for things we could have if we didn't spend half our time wishing"
"In mei 2004 kondigde koning Mohammed VI van Marokko aan dat de extremistische islam in zijn land hard aangepakt zou worden."
En uitzetten? jahoor foto Nederland uitzetten, het land waar terroristen wanneer ze maar willen het land in en uitkomen.
Nee goede zaak daar in Marokko, zo laten ze zien geen fabriek te zijn die terroristen fabriceerd en exporteerd.
Maar wel aardig van die 1200 dat ze zelf al hun steentje bijdragen.. foto
Waar is het BEWIJS dat ze zich schuldig hebben gemaakt aan een strafbaar feit?
En dan die reacties hier, zo te zien vinden wij Sharia-praktijken prima foto
Marokko heeft volgens mij geen rechtspraak die op de Sharia geént is dus daar gaat de vlieger al niet op.
ik heb hem al een keer laten zien maar hier komt hij weer " In mei 2004 kondigde koning Mohammed VI van Marokko aan dat de extremistische islam in zijn land hard aangepakt zou worden." en zowaar extremisten worden dus ook echt aangepakt foto
Het is stom om te zeggen dat ik daar dan graag deel van uit maak wat dat is natuurlijk niet zo, niemand zit voor zijn lol in een gevangenis.
Het is ook niet de vraag wat de gewone man vind maar hoe de gewone man beschermd moet worden tegen het fundamentalisme. En dat is door dat soort kruidvaten uit voorzorg op te bergen teneinde de burgerij te beschermen.
Veiligheid is mij veel waard en is een groot goed waar veel voor mag wijken.
Het enig wat tot dusver moet wijken zijn de groepen waar de intolleranten vandaan komen.
Het is dus zaak om je niet in die groepen te begeven.
Ik doe dat niet en loop dus 0,0 risico foto
hoe kunnen jullie hier ooit van een goede zaak spreken misschien dat er een klein deel van die mensen werkelijk schuld heeft, dit is echt te walgelijk voor woorden fotofotofoto
iemand een varkenshaasje? fotofotofoto
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Ik moet er wel bij zeggen dat ik zeker voorstander ben voor een internationaal onderzoek naar de zware zelfmoordaanslagen van 2003 in Casablanca op een aantal joodse en westerse doelen. Maar wie daarna schuldig wordt bevonden -> Straffen volgens de nieuwe strengere regels van Koning Mohammed.
Ik snap overigens die extremisten niet, zichzelf opblazen, kunnen ze dat niet collectief ergens doen in een afgelegen woestijn zodat de rest van de wereld er geen last van heeft foto
na een tijdje houden ze ermee op...en dat kan op 2 manieren
1 ze zijn dood = probleem definitief opgelost.
2 ze geven op = nou ja jammer
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken