Nieuws
Pak slaag voor cabaretier Javier Guzman
Cabaretier Javier Guzman is gisteravond in Amsterdam in elkaar gemept door een groepje lieden die niet gecharmeerd waren van zijn grappenmakerij. In het ziekenhuis constateerden artsen twaalf kneuzingen en bleek dat hij minder goed hoort. Guzman, die inmiddels het ziekenhuis weer heeft verlaten, heeft zijn optredens voor deze week afgezegd.
Volgens zijn woordvoerster was Guzman een biertje aan het nuttigen in een café op de Zeedijk toen een aantal mensen hem herkenden: ''Die gingen bijdehand lopen doen, waarop Javier ook bijdehand reageerde. Die mensen werden daarop zo boos dat ze hem uiteindelijk in elkaar sloegen. Hij werd door drie of vier mensen onder handen genomen''. De belagers van Guzman verdwenen na de vechtpartij spoorloos in de nacht.
Guzman weet nog niet of hij volgende week zijn optredens hervat: ''Hij is emotioneel over de gebeurtenissen, temeer omdat hij in zijn huidige show 'Ton Zuur' minstens tien minuten over zinloos geweld praat. Hij vindt het onverteerbaar dat de daders op basis van woorden hem zo zwaar in elkaar sloegen'', aldus zijn woordvoerster.

Guzman geëmotioneerd over zinloos geweld.
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
Blasphemy is bliss
===
[zucht] foto
That they'd rather see their faces fill with flies
All when I'd want to keep white roses in their eyes
hoewel ik het een zinloze carbaretier vind (<- Lees saaie sukkel) gun je dit niemand. Zeker niet om wat bijdehante opmerkingen.
Weet er iemand trouwens al iets meer?
Gavier sterkte.
Guzman is foto
Hoe vaak is er de afgelopen week in Nederland iemand in elkaar gemept in een café?
Stuk of honderd?
Als iemand nog Nederlander wil worden: ik heb nog wel een paspoort over foto
De weddenschappen over de etnicititeit van de daders kunnen van start gaan. herkenden
het zal weer eens niet waar zijn....
En ja, geweld is DE oplossing van de 21ste eeuw foto
Wil d'r ook nog even aan toevoegen dat die Javier zich ook wel een BEETJE mag vermannen, en niet meteen te gaan zitten huilen nadat ie 1 keertje wat blauwe plekken oploopt.. He should join my fight club foto
Edit: lama
1. ze bedenken een te gekke opmerking voor een cabaretier
2. na 10 minuten brainstormen weten ze iets
3. ze roepen het naar Guzman
4. Guzman heeft binnen 1 seconde een veel leukere reactie
5. de eikeltjes kunnen zo snel niks bedenken
6. ze gaan slaan, want dat is o zo grappig
7. iedereen kijkt, niemand doet iets
8. Guzman wilt misschien niet door met zijn show
9. en weer is de wereld een stuk onaangenamer, een stukje comedy verdwijnt
10. niemand heeft wat geleerd.
Op naar de volgende! foto
Bijvoorbeeld: Cabaretier Guzman is in elkaar geslagen. Met dat pak slaag in titel lijkt het wel alsof de poster het wel geinig vind. foto
die 4 gozers zijn gewoon zwakzinnig en laf .
Iemand wordt aangesproken op straat, maakt wat bijdehandte opmerkingen, beledigt wellicht wat mensen, de gemoederen raken verhit en hij krijgt klappen. Lomp, dom, niet goed te praten etc. maar met deze definitie is elke vechtpartij opeens 'zinloos geweld'. Absoluut niet te vergelijken met bijv. die meisjes in Gorinchem die stom toevallig, zonder enige aanleiding, betrokken raakten bij geweld.
Waar moet het heen in NL??
Wij Fokkers hebben toch wat extra info. nodig om eens lekker los te komen.
foto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Tja, als je wordt doodgegooid met brede negers op MTV die stoer over hun tijd in 'da hood ' lopen te rappen, en driekwart 15 jarig nederland wil ook zo zijn, dan vind ik het niet vreemd.
Er is maar 1 partij in nederland die geweld mag gebruiken, en dat is de overheid. Het wordt tijd dat die dat maar eens gaat doen....
(een beroerde topictitel trouwens foto )
And when he\'d sing \'Am I part of the cure, or part of the disease?\'
We\'d all be like: \"I know this one!\"
ontopic: het is erg jammer dat mensen dit doen. Ik mis volledig de noodzaak hiervan.
Zijn er wel rechtse cabaratiers ?
En wie zegt dat Guzman niet inwendige bloedingen had kunnen krijgen van die klappen... er hoeft maar 1 klap verkeerd te zijn.
Pluspunt: in dat geval ben ik al twee keer slachtoffer geworden van zinloos geweld (vechtpartij na ruzie en schelden). Stoer verhaal voor in de kroeg foto
niet deze keer
Een aantal mensen herkende hem,
Een aantal mensen herkenden hem
HET aantal mensen herkende hem
Ik niet!
Ik begin zo langzamerhand toch wel zo'n teringhekel aan deze term te krijgen foto
Wat iemand ook zegt, je hoort niet zomaar te gaan meppen.
En als je een cabaretier niet kan verdragen ben je wel uiterst kleingeestig.
Stel lafbekken met 4 tegen 1, heel erg stoer...
* Asteroid9 heeft nog nooit als eerste geslagen, is met zijn 2.01m ook niet zo heel vaak nodig...
Maar: voordat we kunnen oordelen, moet eerst bekend zijn WAT gezegd is. Er bestaat in ons landje wel vrijheid van meningsuiting, maar beledigen lokt nog altijd een reactie uit...
Voor het eerst dat die Guzman mij amuseert
Yoh Guz foto
OT: mensen die om woorden overgaan tot geweld hebben én een bekrompen ziel én een gigantisch gebrek aan eigenwaarde. In die zin zitten die figuren die Guzman hebben in elkaar hebben gerost op dezelfde neerwaartse lijn als die Mohamed B en Volkert van de G. en.......
nieuws.nl
-Herman Brusselmans-
Of moet dat gewoon bij elk topic zodat jij van je links/rechts fixatie af kunt komen? foto
Echt belachelijk om een cabaretier in elkaar te slaan om dat je zn grappen niet trekt. Who's next? Wordt Teeuwen strax in elkaar geslagen door een liliputter omdat hij kaboutertje heeft verzonnen? (overigens een meesterlijke scene)
Dit in tegenstelling tot een zekere Dariuz die alleen maar laf wat suffe reacties geeft en het normaal vind dat mensen zomaar in elkaar getrapt worden... foto
Volgens De Vente bleef Guzman daarna geen leed bespaard. "Donderdagavond zijn ook zowel zijn mobiele telefoon als zijn huissleutels gestolen. We weten niet of die jongens dat ook gedaan hebben." Momenteel is Guzman bij familie van de schok aan het bijkomen. De komende drie voorstellingen van de cabaretier zijn afgelast. Voor zover De Vente weet is van het incident aangifte gedaan.
Nieuws.nl
-Herman Brusselmans-
Sorry dubbel.
Ik praat het niet goed wat er is gebeurt, maar de meesten kiezen wel erg makkelijk de kant van Guzman.
Als ik in de kroeg (waar al de nodige biertjes zijn genuttigd) een bijdehante opmerking maak, loop ik ook het risico om voor mijn muil geslagen te worden. Triest, maar dat weet iedereen. Dus waarom zou hij een uitzondering zijn. We weten geen van allen wat er is gezegd. Vier tegen één is niet eerlijk, maar houd dan gewoon wijselijk je kop dicht.
Dat doe ik wel als er iemand een opmerking naar me slingerd als ik op zaterdagavond op het stratumseind rondloop.
Ik kan wel stoer iets terug roepen tegen een groepje bezopen gasten, maar dan weet ik zeker dat ik in het ziekenhuis wakker wordt. Hoe goed ik ook in mijn recht zou staan. HET IS GEWOON DOM, om tegen een groepje te reageren. foto
Desalniettemin, verdienen die gasten wel een paar uurtjes bejaardenretenafvegeninhetverzorgingstehuis om er nog eens goed over na te denken. foto
kunnen ook niks hebben hè ik vin het echt TRIEST van die mensen..
beetje jammer... bah geen goede woorden voor..
sterkte Javier!
Want dit is echt wel de domste uitspraak die ik de afgelopen tijd heb gehoord
Waar ik een beetje simpel van wordt is dat er mensen staan te trappelen om een stille tocht te organiseren als er iemand in elkaar is getrapt omdat hij een grote bek had.
Hoe triest ook: Guzman is niet zonder reden inelkaar getrapt. Van Gogh is niet zonder reden vermoord, die tasjesdief is niet zonder reden platgereden, etc. etc.
Sommige mensen worden nou eenmaal aggressief als je bijdehand loopt te doen. Dan kun je een draai om je oren verwachten. Of dat nou terecht is of niet, slim van Guzman is het in ieder geval niet.
foto
Hopen dat het doorgaat, ik gok zo van niet :'(
Facebook | Lexie @ Twitter | 026 forum
wie waren de daders nou? information please!
Als er geen nationaliteit bij staat kunt U er van uitgaan dat het autochtonen waren. Zelfs de rechtste Telegraaf heeft geen nationaliteit bij gezet en die zijn gek op nationaliteiten als het gaat om allochtonen. Trouwens je hoort nooit in een moord artikel een Nederlander heeft een vrouw vermoord, andersom wel een Marokkaan heeft een vrouw vermoord. By the way, allochtonen en zeker de Marokkanen zijn niet zo gek op kroegen. Maar wat maakt het nou uit of het een allochtoon of een autochtoon is die klappen gaf? Het blijft een foute daad, wie het dan ook deed..
Guzman hou je hoofd hoog. Met het niet durven lopen op straat na dit incident geef je alleen toe aan die debielen. Je moet juist durven!
ahahahhahaha foto
8)
Tuurlijk is het logisch dat je even geen zin hebt om alleen thuis te zitten.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken