Een theater in het Duitse Stendal heeft drie van de zeven dwergen uit het toneelstuk Sneeuwwitje en de zeven dwergen geschrapt wegens geldgebrek. Er was nog net genoeg geld om twee poppen in dwergenkostuums in het decor te plaatsen en de prins voor heel even een dubbelrol als zevende dwerg te laten spelen.
Protest van theatergangers bij de theaterdirecteur haalde weinig uit, hij zei simpelweg dat er geen geld was voor meer acteurs. Hij was alleen bereid om de prins op te laten treden als zevende dwerg, maar dit was van zeer korte duur. "De zevende dwerg was aan het overwerken in de mijnen", luidde het excuus van het theater.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
wat een baggernieuws, en dat is mijn mening. Maar goed mijn mening zal wel weer naar beneden gemodereerd worden omdat Fok geen vrijheid van meningsuiting kent.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Hou je nog wat geld over ook.
Of moet ie op z'n knieen lopen of zo?
maar of je het gevondene waardeeert?
Ontopic: Beetje slap excuus. Speel dan geen toneelstuk...
P.A.
"Hetzelfde, ero. Een geil 2005."
Gewoon verder saneren, 3 dwergen is genoeg, noem het symbolisch.
Beter het hele stuk cancellen dan...
OffT
Haha, homofiele pinguins...
Veel succes met je teenschimmel foto
nee want dan dacht ze als dit al het formaat is bij een gewone man dan heb ik aan zo'n dwerg, al zijn ze met zen zevenen, al helemaal niets foto
voor al uw spam
My subculture can kick your subculture's ass anytime
Ongeveer de helft van een normale acteur.
foto
www.jihadwatch.org
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken