Nieuws
Moszkowicz eist verbod vervolg Submission

Volgens Hirsi Ali zal Submission II opnieuw ingaan op de manier waarop de islam het individu, en dan met name de vrouw, onderdrukt. Ook zal de film proberen duidelijk te maken dat islamitisch onderwijs volgens haar moet worden afgeschaft.
De cliënten van Moszkowicz willen, behalve een verbod op Submission II, ook dat de rechter Hirsi Ali verbiedt zich kwetsend, grievend of godslasterlijk over de islam uit te laten. Het kortgeding zal waarschijnlijk bij de rechtbank in Den Haag in behandeling worden genomen, omdat dat de laatst bekende woon- en verblijfplaats van Hirsi Ali is. Er is nog geen datum bekend.
Totaal gestoord zonder ook maar te weten in wat voor land ze zich bevinden foto
http://www.faithfreedom.org/Articles/sina/ayesha.htm
Boeken: Sahih Muslim Book 008, Number 3310: en Sahih Bukhari Volume 7, Book 62, Number 64
foto
overigens vind ik films als Submission persoonlijk niet nodig om jezelf uit te drukken, hirshi Ali probeert alleen te provoceren fotofoto
Slaat toch nergens op!!!!
Ik snap niet dat Moszkowicz deze zaak aan neemt............ foto
Maar als je kijkt naar Fatima Elatik, haar is het ook gelukt om de nederlandse overheid tot censuur te dwingen dus wie weet zal het deze groep marokkanen ook lukken ons in hun dwangbuis te doen lopen.
Dankzij Fatima Elatik mogen wij nederlanders niet het toneelstuk zien dat gaat over Mohammed, waarin het Koran-verhaal uitgebeeld wordt hoe hij trouwt met een meisje van 9 jaar.
Eindelijk weer es iemand die haar mening geeft en veranderingen mogelijk wil maken! En dan krijg je dit soort gezeik!!! foto
Maarja, ergens snap ik t ook wel, want waar trek je de grens tussen vrijheid van meningsuiting en rascisme, discriminatie enz. foto
Uitingen van bepaalde imams kunnen straks als 'kwetsend voor het nederlandse volk' getypeerd en dus OOK verboden worden. Hele moeilijke rechtszaak, maar het geeft Het Gerechtshof wel een kans om misstanden in de maatschappij (waar niemand blij mee is) nu snel weg te werken.
Ander optie is: vrijspraak en dan mag je het als autochtoon het aankomende 100-jaar zelf uitzoeken hoe-en-wat tegenover een alsmaar groeiend moslimpopulatie die steeds botter, groffer, discriminerender en rascistischer wordt.
Edit: typo
PSN ID: Cheironnl
Ik denk overigens dat de rechter ze keihard gaat terugfluiten en dat er absoluut geen verbod komt.
Ik snap de kritiek hierop ook niet. Toen Van Gogh zijn keel werd doorgesneden riep iedereen om het hardst dat we onze rechtspraak hebben om geschillen op te lossen. Doen ze dat keurig zoals het hoort, is het weer niet goed. Het is ieders recht om naar de rechter te stappen, ik ben het er niet mee eens maar dit is wel de manier op hoe het zou moeten gaan.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Ali creeert gewoon haat, niets anders
Geeft wel een beetje aan dat het hier dus echt gedachtenpolitie aan het werk is.
Kom op bovenstaande terug: bericht kan niet waar zijn.
Het doet me te veel denken aan : KKKlid tegen ander KKKlid ; we take a jew as our lawyer, they are shrewd those jews, besides there're in bed with the judges. foto
Now[look me in the eyes and] tell me, am I lyin? Clifford Worley: famous last words.
This is how I'm supposed to be
Cold as a G, my heart’s frozen it don't even beat
So expect no apologies
Dit wordt lachen, dit wordt weer vuurwerk in de pers. Wat een GILLER, dat die Moszkowicz zich hier mee inlaat.
(correctie, R Moszkowicz. ''Zwarte Schaap'' van de familie .
m.d.a. bananenflap - donderdag 2 december 2004 @ 12:23 én Door Kamphuys - donderdag 2 december 2004 @ 12:17)
Valt dus gelukkig mee, was al zo verbaasd. Jumping to conclusions foto
Heb ik nu ook een probleem foto als overtuigt godslasteraar
Neeeeee, lik mijn r...... foto
Dat ze daarbij haat creert is logisch, iedereen die tegenwoordig een beetje zn bek opentrekt, creert haat... foto
Het betreft hier R. Moszkowicz en niet Bram Moszkowicz die we kennen van o.a. RTL Boulevard en z'n optredens bij Peter R. de Vries.
R. Moszkowicz is het zwarte schaap van de familie en heeft geen contact meer met Bram en Max (vader) Moszkowicz.
vervolg submission is niet nodig man.
de hele film spreekt alleen maar negatief over moslims,
net een propagenda-film.
want wie betaalt de loon van Hirsi
Juist wij
door Hirsi snel aan het werk en niet huilen
foto
Wel raar, de jood die de moslim verdedigt. Wel mooi dat dat kan.
[ontopic]
die islamitische stichtingen pakken het eens goed aan zoals het hoort: via de rechter proberen je gelijk te halen.
prima initiatief, alleen hadden ze al veel eerder moeten proberen, tegen TvG als columnist en toen de Sub 1 uit werd gebracht.
was er misschien ook een hoop ellende minder geweest.
En zoiezo vrijheid van meningsuiting was toch in't geding? Maken die film dus! Rap en in alle bioscopen!! Dan zullen we in ieder geval niet weggepest/geslagen worden zoals bij SHouf SHouf Habibi gebeurde.
het ene mag wel het andere niet... ben heel erg benieuwd wat de rechter gaat zeggen.
Slaat nergens op dit, lekker uitbrengen die film.
Wanneer komt er een film die de hypocrisie omtrend homosexualiteit in de islam aankaart? De jongenshoeren van het Anne Frank plantsoen. Waarschijnlijk is het daar nog 100 jaar te vroeg voor; laat Hirshi Ali eerst de vrouwenmishandeling maar eens aankaarten.
beetje erg makkelijk om met zo een niet geargumenteerde mening te komen
Die film wordt nu natuurlijk gegarandeerd gemaakt, desnoods in de USA.
Rechtzaken desnoods tot aan het Europees Hof.
Hirsi Ali wordt wereldberoemd/berucht.
En als ie dan uiteindelijk in de bioscoop/televisie wordt uitgezonden wil iedereen hem zien.
FREE PUBLICITY, met dank aan Way to go foto
De moslims maar weer in het slachtofferrol.
Als ze in Allah willen geloven doen ze dat nmaar in hun eigen achtertuin in Teheran ofzo, maar niet hier, waar bemoeien zich mee, met onze wetgeving, dat maken we zelf wel uit zonder die moslims, anders gewoon terug naar afkomst.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Laten we hopen dat het gezeur om die film na het verlies van Moszkowicz over is.
Dat stelt advocaat Robert Moszkowicz namens een aantal islamitische cliënten. Curieus. Normaal gesproken moeten ze niks hebben van joden, maar nu wordt er plots een ingeschakeld in een poging de vrijheid van meningsuiting de nek om te draaien. De farizeeërs! Robert Moszkowicz is overigens ook niet helemaal schoon op de graat. Eind jaren tachtig raakte hij door verslaving aan harddrugs aan lager wal en kon hij zijn vak niet langer uitoefenen. Hij verbleef zelfs enige tijd in de gevangenis. In 1995 pakte hij met succes de draad weer op. Zijn vader, de beroemde Max Moszkowicz uit Maastricht, wil helemaal niets meer met hem te maken hebben. Het zwarte schaap van de familie dus, wat meteen verklaard waarom bovengenoemde cliënten bij hem terecht zijn gekomen
Schandalig dat veel mensen een mening hebben over Submisson zonder ooit de film gezien te hebben. Ik vond de film wel meevallen eigenlijk, helemaal niet zo extreem als ik eerst dacht.
Los daarvan is vrijheid van kunst en cultuur heel waardevol. Jammer dat de Islam op dat punt een bijzonder negatieve reputatie heeft.
Verder is het idd vreemd dat een Jood een stel Moslims gaat verdedigen...
NU doen ze dat en is het weer niet goed.
Als de rechter deze zaken voor eens en altijd een plek geeft kan de Tweede kamer eindelijk eens ophouden rechtertje te spelen, wat ze constant doen de laatste tijd en aan het werk gaan en wellicht Ayaan idem dito!
Het spreekt feiten.
Mooi geloof die islam foto
Heerlijk die wereldvreemdheid van sommige moslims hier. Tik tik... Hallo? Dit is het westen! Bevalt het je niet? Dan ga maar terug!
HA is een gekozen volksvertegenwoordiger die als het goed is een full time job zou moeten hebben aan het vertegenwoordigen van datzelfde volk.
mi komt ze daar niet echt aan toe.... (er even vanuit gaande dat de meerderheid vd VVD'rs ook andere zaken belangrijk vinden dan haar anti-islam agenda)
sterker nog: ze heeft blijkbaar niet zo'n zin om weer aan het werk te gaan, ondanks dat de veiligheid geen issue is mbt haar kamerwerk.
ze stopt blijkbaar liever haar tijd in haar eigen "hobbies".
beetje kiezersbedrog dit, toch?
Aanslag bij Australische ambassade Jakarta
frontpage.fok.nl/nieuws/48225
frontpage.fok.nl/nieuws/42539
frontpage.fok.nl/nieuws/23668
frontpage.fok.nl/nieuws/17328
Enzovoorts. Zie verder ook wat algemene geschiedenis.
De laatste tijd valt er niet lekker meer te linken naar oudere FP artikelen -> geeft errorcode 5 foto
Ten 2e, een ECHTE KERELS vallen geen vrouwen aan.
Aan de andere kant bestaat er natuurlijk ook weer een kans dat er vervolgens in de zo vertrouwde slachtofferrol wordt gedoken onder het mom van: wij islamieten worden zelfs gediscrimineerd door de rechters in Nederland.
We zullen zien.
Dit proces, wat een heel goed initiatief is, zal op het gebied van emancipatie voor vrouwen binnen de Islam grotere gevolgen hebben in positieve zin dan dat hele filmpje, omdat we van tevoren toch al weten dat de doelgroep niet bereikt wordt en het alleen maar tot verdere stigmatisering leidt. Vraag is of het belang van het filmpje in strijd is met het belang van een vreedzame samenleving? En dat mag nu de rechter bepalen, een betere oplossing hadden wij niet kunnen wensen want het verloopt precies zoals onze Grondwet dat voorschrijft en niet zoals de Quoran dat doet. Wat dat betreft mogen wij deze gang van zaken dan ook als een eerste serieuze overwinning beschouwen in de beheersing van dit conflict.
Maar het zal er wel naar uitzien dat er dan geen vervolg komt foto
Maar ik hoop van ganse harte dat er geen verbod op het maken van de film. En anders is het wel heel erg triest gesteld met de vrijheid van meningsuiting in dit land.
wat is mooi?
je moet niet mensen oordelen op de grond van geloof, maar op grond van personila. geeft hij schop tegen de lamp, evengoed straffen.
is moslim braaf, geen straf. klaar, ze en wij moeten naar de wet leven.
enne moslims valt nog wel mee(afgezien van de extremisme en terrorisme) , van joden schrik je echt pas.
in de buurt hier staat een orthodox joodse school, kleuter+basis+middelbaar school.
ze provoceren echt vaak,
ik ben geen joods maar als ik op hun stoep loop, gaan ze schelden en dreigen!!(ze zeiden ook nog dat ze net zo goed als moslims kan dreigen)
ze worden opgevoed met haat tegen moslims,
ze verheerlijken vuurwapens, provoceren tegen moslims.
maar juist bijv van leanardo da vinci tekening met een naakte man erop worden ze al heel snel verlegen van, van alles is er censuur.
onlangs stond er een soort blauwe zeil bij het plein,
ze hadden het afgerukt en in de fik gestoken.
volgens mij stond hun blauw of zoiets niet aan, iets met hun geloof. (maar ze hadden het vriendelijk kunnen doen ipv in de fik steken)
ze zijn niet echt geweldadig(in pratijk) maar ik vind ze niet aardig en zeer gevaarlijk.
je kan geen goede dialoog met hen(gewone joden met krulhaar) verwachten, net als bij extremiste moslims.
als ik pim of van gogh was, zou ik ook zeggen dat Jodendom een belachelijk religie is en er film van maken, met naakte joods vrouw.
dan zal de hel breken bij joden zeker....... zeker weten. (volgens mij ook nog erger dan bij moslims)
wat is mooi?
mooi is wat jij mooi vind.
als ander het niet mooi vindt, maar jij blijft het mooi vinden.
maar zoveel verschil is er niet.
Wat een eerdere reactie ook al zei...we krijgen na dik 50 jaar weer censuur. Als het aan de heren andersgelovigen ligt. Zal ze nu niet lukken, op termijn wel. Dan zijn de café's aan de beurt, ja alcohol, dat kan echt niet. En dan weer dit en weer dat wat allemaal niet meer mag. Leuke toekomst.
Moslims die vinden dat de film kwetsend is voelen zich blijkbaar aangesproken door de film. Omdat er zo'n enorm kabaal gemaakt wordt over de film komt bij mij de gedachte op dat de film wel eens de spijker op zijn kop slaat. Volgens mij raakt die film wat taboes aan. En kunnen de moslims daar niet tegen.
Wat deden de christenen toen life of brian uit kwam? gingen wij monthy python om zeep helpen vanwege godslastering? dacht het niet
we lachen er om. Als de moslims er ook gewoon om gelachen hadden ipv zo opgefokt te reageren was de hype rond submission er nooit geweest.
En over het feit dat wij ayaan hischi ali betalen voor haar werk dat is wel zo, maar als zij in haar EIGEN tijd een film wil maken moet ze dat zeker doen.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Vertel die Somalier dat ze gewoon haar werk moet doen, waarvoor wij allemaal belastingcenten moeten betalen ipv met zich bezighouden met nog meer opstokerijen en haatzaaien tussen twee bevolkingsgroepen.
Kennelijk is het haar ontgaan, waarvoor zij eigenlijk in de regering zit. foto
Maar het gaat hier wel weer om problemen die zijn geïmporteerd in NL foto
Laat Hirsi die hetze lekker ergens anders voortzetten ipv hier in NL de toko te provoceren de hele tijd.
Of de politiek bedrijven, of een film maken en je strijd zo voeren..
Het is sowieso al twijfelachtig hoe Hirsi op de plek/post waar ze zit terecht is gekomen.
"Ik gedraag me als een goede moslimvrouw, Allah, waarom moet ik dan de vuisten van mijn man uit Uw naam op mijn gezicht voelen?"
"Ik ben tegen mijn wil verkracht door de oude oom van mijn man die bij ons inwoont, waarom straft mijn man mij uit Uw naam, Allah?"
Als dat godslastering is, dan weet ik het niet meer. De film is geen aanklacht tegen Allah, maar een aanklacht tegen hen die hun handelen uit naam van Allah verklaren. Van mij mag Ayaan haar deel 2 maken. Dat Moslims zich aangesproken voelen is alleen maar goed. Dat ze niet rationeel kunnen nadenken over wat Ayaan ze probeert te vertellen is echt hun probleem, en niet dat van de Nederlandse gemeenschap. Enige vorm van zelfreflectie lijkt grote groepen moslims vreemd. foto
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
Linken naar dit artikel geeft dus ook al database errorcode 5. :/ De links, die ik je eerder al gaf, geven juist aan dat ook Indonesië kampt met Moslim extremisme, dus met mensen die de Koran niet bepaald als een vredelievend boek interpreteren en beschouwen. foto* mompelt iets over slaan, spijker en kop. Inderdaad. Is toch prima zo?
"...een aantal islamitische cliënten proberen via de rechter een verbod op het vervolg van Submission af te dwingen...een film...ging over mishandeling van moslimvrouwen."
Iedereen weet donders goed dat van "witte" mensen en van hun leven enz. is al alles en nog meer in filmpjes voor de hele wereld verteld.
Waarom zou de wereld nou zijn mond moeten houden als de film dit keer over moslims en hun leven gaat?
Totaal onzin.
Nederland verandert langzaam in een Islamitische heilstaat, en we staan er gewoon bij te kijken.
Ik neem nog even een broodje beenham en kijk even naar ongescensureerd nieuws, nu het nog kan. Over twintig jaar word daar namelijk op democratische wijze een stokje voor gestoken, als autochtonen een minderheid zijn in dit land.
foto
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
Interpretatie:
als je iets interpreteerd doe je dat op basis van bepaalde, mischien onbewuste, aannamens.
Je interpreteerd dus de koran/bijbel op basis van aannames buiten diezelfde koran.
Wat zijn die aannamens, ik sta voor suggesties open, ik denk zelf ''common sense''
''goed fatsoen'' en de waarden van de verlichting.
Op basis daarvan maak je keuzes wat wel kan én wat niet kan.
Exodus,
Gij zult niet doden.......... prima
Gij zult geen andere goden hebben.......dát mag je zelf weten.
enz.
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Ze moet gewoon haar werk gaan doen, anders moet ze uit de regering of parlement of wathever oprotten, die mislukte wannabe autochtoon van een allochtoon..
En niet van onze belastingcenten boeken gaan schrijven en films gaan maken.. geef je het effe door aan haar??
m'n school afmaken ..hahaha foto
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Ze moet bij haar ouders zijn, die hebben haar zo gemaakt dat zo gefrustreerd rondloopt met hun achterlijke cultuur.
misschien weet ze het niet maar ANAAL is ook een optie hoor, Ayaan.
maar submission is anders hoor.
probeer eens met een mooie vrouw poster langs joods synagoge te lopen,
kans groot dat ze stok pakken en op jouw hoofd mep(ik durf zelfs te wedden van wel) . ze zijn wel ook erg agressief jegens censuurdingen die ze verlegen van worden net als moslims.
submission had anders moeten worden, hou het binnen de norm.
naakte vrouwen is voor hen de taboe, enzovoort.
de film is wel ophelderend maar provocerend.
En die aanklagers moeten zich toch eens gaan afvragen waarom die o zo machtige god van ze niet zijn 'vervolgers' neerslaat met weet ik wat.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Wat Ali en van Gogh met Submission wilden laten zien is dat het heilige boekje van de moslims geweld jegens vrouwen op verschillende manieren goedkeurt. Dat de uitoefening van dit geweld absoluut niet alleen in landen voorkomt waar een strenge moslimsamenleving heerst, maar ook gewoon in ons eigen kikkerlandje!
Wij laten de uitoefening van zeer extreme geloofsuitingen gewoon toe, terwijl dit een enorm gevaar vormt voor onze eigen samenleving. Een geloof waarbij onze normen en waarden en zelfs wetten over het gelijk behandelen van de vrouw gewoon door de plee gespoeld worden! En er valt niet te praten met zulk soort mensen! Zijn we daar nou nog niet achter?? De manier waarop wij problemen oplossen met mekaar is iets waar zij niet naar willen luisteren. En die illusie dat er wel geluisterd word die bestaat nog steeds! Hoe kan dit!?
Mensen die tegen deze film zijn en die Hirsi Ali zo uitkotsen zien het gevaar van de islam helemaal niet in, of willen dit niet in zien. Natuurlijk word de groep die wel goed doet hier de dupe van blablabla maar feit is wel dat wij als tolerant schijtlandje de eerste in Europa zijn waar iemand vermoord word omdat ie commentaar heeft op die achterlijke islam. En blijkbaar had ie met zijn commentaar gewoon gelijk, want commentaar word niet geaccepteerd en op een manier opgelost die wij als beschaafde westerlingen al een aantal 100 jaar geleden verworpen hebben.
Hirsi Ali en Theo van Gogh leverden (als 1 van de weinigen, die dat DURFDEN) commentaar op de islam. Een geloof dat in zijn eigen heilige boek al haat zaait jegens joden, onderdrukking van de vrouw, etc, we kennen het allemaal wel, ontkennen is belachelijk. En dat mag niet? Je mag mensen niet op de hoogte brengen van het feit dat een behoorlijk verwerpelijk geloof gewoon vrij beoefent word hier in Nederland? Waarbij het prediken van haat in moskees gewoon toegelaten word? Een geloof dat de positie van de vrouw op een naar mijn mening behoorlijk gestoorde wijze interpeteerd. Zie Hirsi Ali: uitgehuwelijkt, tegen haar zin zonder verdoving op zeer medisch onverantwoorde manier besneden (als vrouw zijnde!! schaamlippen wegsnijden! clitoris wegsnijden! en weer dichtnaaien!), als een stuk vuil behandeld en allemaal in naam van dat oh zo geweldige vredige geloof dat wij kennen als de islam.
Ga vooral zo door Nederland en de rest van Europa. Over een aantal jaar buigen we allemaal voor de islam, of we nou willen of niet. Praten heeft geen zin gehad en voor actie is het dan al LANG te laat. Acties als deze van die eikel van een Moszkowicz spelen dit alleen maar in de kaart.
Nederland nog het Westen nog de wereld zal in een islamitische heilstaat veranderen.
De islamitische wereld zal opgaan in een liberaal, democratische, kapitalistische wereld óf ze gaat ten onder.
De rest van de wereld ontwikkeld zich hoe dan ook gewoon verder, kijk naar Azië, China, India, enz.. enz.
Islam vs Vrijheid van meningsuiting
Wie gaat er winnen foto
en wees gerust hij zal niemand vergeten foto
veel mensen schreeuwen dat NL in islamtisch heilstaat zal veranderen,
(dit om anderen bang te maken)
lol, ik vind het echt LACHVERWEKKEND,
het zal nooit in moslimstaat veranderen.
Zal me niet verbazen, als het nu al het grootste geloof zou zijn op de wereld.
foto
Europa zal nooit buigen voor de Islam, je denkt toch niet dat 10% in Nederland en waarschijnlijk nog een veel kleiner percentage in Europa de rest van Europa de wil kan opleggen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken