Nieuws
Nuon zet ernstig zieke vrouw in de kou

De vrouw die uit schaamte aan niemand over haar financiële problemen had verteld, lag tot afgelopen vrijdag met twee truien aan, tegen de vrieskou, weggedoken onder haar dekbed. Toen familieleden in de gaten kregen wat er aan de hand was waren die bereid het bedrag van ruim 1500 euro onmiddellijk te voldoen. Volgens Nuon betekende dit echter niet dat de vrouw uit Oudeschoot per direct weer zou worden aangesloten. De familie was hierover zeer ontstemd.
Een woordvoerder van Nuon liet weten dat het bedrijf geschrokken is van het verhaal en alles in het werk wil stellen om de vrouw te helpen. Wanneer ze een doktersverklaring overlegt zal haar elektriciteit en gas gelijk weer worden aangesloten, want "op medische indicatie behoren wij geen mensen af te sluiten", aldus de woordvoerder verder.
De vrouw verblijft zolang bij haar zonen.
Het is zo makkelijk om grote bedrijven als boosdoener te kwalificeren.
nuon kan normaal gezien niet weten inwelke fysieke toestand de vrouw zich bevind
en als ze al nie betaald eeft sinds februari is dat toch niet zo verrassend da ze is afgesloten e...
Natuurlijk is t wel lullig voor die vrouw die ernstig ziek is, maar nogmaals, regels zijn er om na te leven
Hoog Hart van Nederland-gehalte.
En schamen mogen ze zich.
Vroeger moets er eerst naar de rechter gegeaan worden eer water, gas of licht mocht worden afgesloten.
Deze monopolisten hebben het voordeel al dat dat niet meer meer hoeft.
Kado.
Dan mogen ze zich ook gaan schamen wanneer ze fout zijn.
Sterker, ik zou de verantwoordelijke op een lange reis van eigen kosten sturen.
Zeker als aandeelhouder.
Dit soort dingen gaan lang door, en daar heb je als aandeelhouder nou niet echt zin in.
Die gaat dalen.
En terecht.
Hoop dat ze snel wakker worden daar...
Meer geld met minder service werkt gewoon niet.
Ook niet voor nuon, al denkt men daar dat ze de koning zijn.
Echt niet zij zijn geen klant.
Schat je zelf in op de juiste basis. Dan ga je het redden. Nu oversta je jezelf.
Als ik niks betaal, wordt ik afgesloten, wat ik terecht vind. Nuon kon toch niet weten dat de vrouw ziek was?
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
nuon heeft mijnsinziends gelijk
Ehm dit snap ik niet...
Waarom niet? Tis toch betaald?
(Fabio Capello)
Maar goed, 1500 achterstand?? dan is een bedrijf vriendelijk genoeg geweest denk ik. Hoe ernstig de situatie ook is.
Het moet tot op de bodem worden uitgezocht waarom Nuon niet wist dat deze vrouw borstkanker had.
Ik stel een interdepartementale commissie voor, die binnen een half jaar aan de minister van binnenlandse zaken en justitie raporteert over dit schokkende incident.
Nuon kon dit niet weten, en ze hebben ook nergens schuld van.
altijd problemen met hun gehad,.... fotofoto
en een rechtzaak aangaan om iemand zijn stroom/gas af te sluiten zou het alleen maar duurder maken. en die kosten zouden nog doorgerekend worden naar de klant als het bedrijf gelijk krijgt
Wat een achterlijke mongolen lopen er hier op de FP toch rond.
Wanneer de rekening betaald is hoort ze wel gewoon weer meteen aangesloten te worden.
PSN ID: Cheironnl
foto
(ligt eigenlijk daar niet de onmenselijkheid ipv bij Nuon ? )
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
. . maarja. . we leven in een samenleving die gebaseerd is op geld, en zodra dat mis gaat. . . dan kun je dit soort dingen verwachten . .
laat je toch iemand je zaken waarnemen?
Er wordt niks gezegd over dat ze het huis uit gezet wordt, dat ze geen water meer kreeg of dat haar TV al maanden afgesloten was?! Dus dát (haar huur, tv kosten etc) kon ze wel betalen maar dit niet? Gelul zeg.
Als je niet betaalt, wordt je afgesloten. Punt.
Als zij té trots is om haar familie/vrienden om hulp te vragen, moet ze ook niet zeiken als ze af wordt gesloten. Je weet dat dat gebeurt, ze heeft genoeg herinneringen en aanmaningen gekregen dunkt mij....
Nuon kon ook niet weten dat ze ziek was, en zelf s al wisten ze dat, je moet gewoon op tijd betalen. Het is niet zo dat ze 100 euro open had staan ofzo... Snap niet dat zoveel mensen Nuon aanwijzen als schuldige.
Dit is trouwens wel erg zielig, en ik vind dat ze per direct het gas en de electriciteit weer hadden moeten aansluiten.
Want vaak wordt ik idd zo moe van die FIPO's..... foto
Natuurlijk gebeurt dat.............Maar vanaf Februari en nu het koud wordt afsluiten is echt zo`n KLOTE streek.
Nuon is 100% FOUT........ Ze hadden het nooit zoveel maanden moeten laten lopen. Kom nou zeg, ze hadden haar al in April of Mei moeten afsluiten, maar nee, die bijchogems wachten tot het vriest voordat ze actie ondernemen.
Geen enkel goed woord voor Nuon in deze.
Zi~daantje - Een kopstoot tegen de borst
~Iemand een Zidaantje geven ~ Kappen nu of je krijgt een Zidaantje.
dieptriest, Maar gewoon te ver doorgeautomatiseerd. Er komt geen mensenlijk denkwerk meer aan te pas, gewoon afsluiten.
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Niet betalen = Nuon recht om af te sluiten wanneer ze willen. En dat die vrouw dan ernstig ziek is doet daar geen afbreuk aan. Oke, nuon zou uit coulance alles aangesloten kunnen laten, maar als ze dat niet dan is dat hun goed recht en zijn ze dus zeker NIET 100% fout...
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
Sterker nog. In Belgie zijn ze verplicht je min. 6A te leveren.
Hier mee wil ik het niet goed praten dat mensen niet betalen. Maar je hebt het nodig om te kunnen leven als mens.
maar hopelijk is ze snel weer aangesloten
je bent de slimste thuis e
2 maand nie betalen en voila
direct alles kwijt
slim
ik dacht zo
ze hunnen die mensen nog een aansluiting
ze krijgen de kans nog om te betalen en hun aansluiting te behouden
en ze worden gewaarschuwd
maja
uw wijze van niet betalen direct alle aansluitingen kwijt is veel mensvriendelijker denk ik
Maar even OT. Waarom is het ineens zielig voor die mevrouw omdat ze borstkanker heeft? Dus een ziek iemand heeft meer recht op gas en elektriciteit dan een gezond iemand? Waarom ligt ze niet in het ziekenhuis? Als ze elke dag bestraald moet worden kan ze daar net zo goed blijven.
Denk dat er met de getalllen gerommeld is om het zieliger te laten lijken of NUON slechter te laten lijken. Maar ergens klopt er iets niet.
Ze zou eens op ikkandelandmachtaan.nl moeten kijken foto
Zieke moeder nog wel ,dat je nu pas merkt dat ze in de kou zit.
Nuon stond in hun recht,je krijgt genoeg aanmaningen.
Doe zoiets automatisch heb je dat gezeur van aanmaningen ook niet. foto
Wij zijn vorig jaar door het Nuon getild voor ongeveer 1000 euro.
Daarnaast werden we bijna afgesloten door fouten van het Nuon in hun administratie. We lieten de papieren aan de medewerker zien, die langs was gestuurd om ons af te sluiten, en hij kwam er zodoende achter dat we geen 6 maanden, maar slechts 1 maand achterstand hadden.
Vervolgens legde wij de man voor dat we het jaar daarvoor voor bijna 1000 euro waren geflest. Hij bekeek de situatie met ons, en zijn slotverklaring was "Tsja, het is wel heel aannemelijk dat jullie ten onrechte tot 1000 euro bijbetaling zijn gemaand. Het lijkt erop dat er iets niet klopt. Maar dit valt dus niet te bewijzen, dus hebben jullie wat dat aan gaat geen geluk".
Een andere ervaring van mezelf met Nuon. Ik ben per November 2001 verhuisd naar mijn huidige woning. Het Nuon komt keurig op 31 Oktober de meterstanden opnemen en ik krijg een afrekening. Vervolgens krijg ik ANDERHALF JAAR later een brief van een incassobureau die door het Nuon gestuurd zijn inzake energieverbruik op mijn oude adres in de maand November. Ik was er al uit en had de sleutel al ingeleverd en mijn handtekening gezet!!! Bovendie heb ik nooit een nota, noch een herinnering ivm met deze kosten gehad. Nu vraag ik je?!?
Nuon is een zwaar onmenselijk bedrijf, maar aan de reacties hier te lezen heeft niemand dat in Nederland nog een boodschap aan. De energiebedrijven mogen de mensen leegplukken, en als de gewone man de boel niet meer kan betalen mogen de sociale dienst of de schuldsaneerder in actie komen. En waar komt dat geld uiteindelijk vandaan??? Juist, de belastingbetaler.
Als die energiebedrijven een normalere tarieven zouden rekenen en wat meer hun best deden bij de administratie, zou er een hoop leed voorkomen kunnen worden.
Het enige waar Nuon zich voor mag schamen is dat ze niet van de ene op de andere dag haar weer kunnen aansluiten. Dat schijnen ze bij afsluiten wel te kunnen.
En over het ziekenhuis; ik bedoel meer dat het misschien handiger zou zijn dat ze daar zou liggen. Als je zo ziek bent hoor je in een ziekenhuis en niet thuis.
mr. Sovereign. foto
Wandaden als deze zouden altijd publiekelijk bekend gemaakt moeten worden...... zulke dingen flik je gewoon niet!
Een mens anno 2004 heeft meer te duchten van de legale criminaliteit als van de illegale......
Onzin!
Beste Nuon, is het nu werkelijk zo moeilijk om deze mevrouw en haar familie op het woord te vertrouwen nu ze al betaald hebben? Stuur gewoon die monteur langs, blijkt de doktersverklaring achteraf niet te kloppen dan kan je een flinke schadevergoeding eisen op grond van het 'onterecht' snel moeten aansluiten van een klant. Maar dan vraag ik me dus wel af hoe snel jullie zijn als iemand afgesloten is, alles alsnog betaald heeft en niet ziek is.
De moraal van dit verhaal: nuts voorzieningen zijn er niet meer om mensen in leven te houden maar om geld mee te verdienen. Heb je geen geld dan heb je ook geen recht op een levensbehoevende voorziening van het energiebedrijf. De weg naar de afsluiter is sneller gevonden dan het recht op deze middelen. Medelevendheid wordt tegenwoordig alleen toegezegt en mag pas als echt worden aangenomen als de papierwinkel in orde is. Stel je voor dat het een energiebedrijf teveel winst zou kosten.
Letten we een klein beetje op? Dit bericht heb ik al twee dagen geleden gesubmit.
link
We moeten niet vergeten, dat die wanbetalers in ieder geval minimaal zes keer op de hoogte waren gesteld van hun achterstand, er een deurwaarder bij was geweest (automatische verhoging van de vordering, want de man moet ook worden betaald) èn dat men op de hoogte werd gesteld van datum en tijdstip van de afsluiting, zodat de gebruiker ruimschoots in staat werd gesteld om de vordering te voldoen.
De in het onderwerp besproken mevrouw was dus duidelijk op de hoogte. Het is dus NIET de schuld van de energieverstrekker, hoe groot of machtig die ook mag zijn.
Koop een woordenboek.
edit: oh, iemand was me al voor
Van vreemde smetten vrij
Als mensen een gebouw kraken en die trekken gas water en licht ergens vandaan en dat moeten wij betalen dan moet je mensen eens horen klagen. Want dan komt het van onze belastingcenten en de kosten zijn zo hoog. Maar als iemand zielig is omdat het door eigen toedoen iets niet betaald dan moeten we wel allemaal onze portemonnee trekken. Zo werkt het gewoon niet. Het is (helaas) nog altijd ieder voor zich en men moet zijn eigen problemen oplossen. Er zijn genoeg instanties die dit kunnen verhelpen.
Ben blij dat die vrouw een paar lieve zoons heeft die haar opvangt.
En idd een hoop trieste reacties hier.niet normaal.is dat de normen en waarden wat iemand leert tegenwoordig ??? beetje respect is niet mis !!!
Zij heeft tenslotte haar zaakjes niet op orde en dan neemt een bedrijf maatregelen. Ieder wel denkend mens zou het ook doen maar blijkbaar zijn er nogal wat "domme" mensen die vanavond de FP bezoeken.
Als jij je situatie niet uitlegt en de brieven van NUON negeert dan zit je toch echt fout. Het is heel sneu voor die vrouw maar 't is echt haar eigen schuld. En dan dit verhaal naar de pers doorspelen getuigt al helemaal van achterlijkheid. Met een beetje pech klaagt nuon haar aan voor het in het kwaad daglicht stellen van het bedrijf.
geen discussiepunt
Maar de prijs verlagen dat kan niet, zodat dergelijke gevallen wat minder voorkomen.
Het zijn gewoon allemaal zakkenvullers.
foto
Vieze schoften zijn het, ze moeten helemaal verbieden om iemand 's winters in de kou te zetten.
Ze hebben bij NUON wel geld om een 'servicebus' door het land te laten rijden
Die vrouw had veel eerder aan het belletje moeten rinkelen foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken