Nieuws
NRC: Brief op Van Gogh is jihad-oproep
Volgens het NRC-Handelsblad bevat de brief, die de 26-jarige moordverdachte achterliet op het lichaam van Theo van Gogh, teksten waarin wordt opgeroepen tot de islamitische heilige oorlog. Zelf droeg hij een afscheidsbrief bij zich. Beide teksten kunnen beschouwd worden als aanwijzingen voor het vermoeden dat de verdachte handelde vanuit een radicaal-islamitische achtergrond. Iets waarover minister Donner gisteren ook al zijn vermoeden uitsprak.
Het openbaar ministerie in Amsterdam wilde nog geen mededelingen doen over de aard en de inhoud van beide brieven.
De advocaat van de verdachte, mr. P. Plasman, heeft inmiddels met zijn cliënt gesproken. Hij weigerde ieder commentaar. Hij kan overigens ook weinig zeggen, omdat de verdachte in alle beperkingen zit, waardoor zijn advocaat gebonden is aan een zwijgplicht. In alle beperkingen betekent dat de verdachte geen enkel contact met de buitenwereld mag onderhouden. Enkel zijn advocaat mag hij spreken, maar die mag gedurende de beperkingen geen mededelingen doen aan derden.
Hirsi Ali
Het NRC meldt ook dat VVD-Kamerlid Ayaan Hirsi Ali na de moord op Theo van Gogh opnieuw met de dood bedreigd is. Ze ontving per e-mail een dreigement dat was ondertekend met 'Khalid Ibn Walid'. De tekst luidt: ''Hee Hirsi, Blij dat Van Gogh is opgeruimd. Jij bent de volgende.''
Op het adres waar Hirsi Ali vannacht overnachtte is zij ook lastig gevallen. Tussen half vijf en vijf uur vanochtend drukte een Marokkaanse jongen op alle deurbellen in de omgeving. Hij wilde haar spreken. De jongen is door de politie aangehouden en enkele uren later vrijgelaten.
foto
nederland: actie->actie->actie->actie->actie->reactie (?) foto
het wordt (is) onrustig in nederland
Theo kon dit zich niet voorstellen
Afgelopen vrijdag had Theo van Gogh nog een gesprek met RVU-programmamaker R. Muntz. Hij "kon zich niet voorstellen" dat hij ooit zou worden neergeschoten. Maar, "if it happens, it happens", aldus de filmmaker.
De reportage is te beluisteren op de website van de RVU (www.rvu.nl). Daar praat Van Gogh onder meer over de mogelijkheid dat hij slachtoffer zou worden van een geweldsdelict. Zaterdag zendt de RVU het vraaggesprek tussen 15.00 en 16.00 uur uit op 747AM.
Uit het gesprek: "Geloof je in de goedheid van de mens?", vraagt Muntz aan Van Gogh. "Nee, niet in de goedheid van de mens, wel in m'n eigen arrogantie", "Dat heeft dermate veel uitstraling dat die kogel voor mij niet zal komen denk ik hoor", "Ze denken, denk ik, 'dat is de dorpsgek, waarom zou je hem neerschieten?'. If it happens, it happens".
Veel en vrij actuele info is te vinden op http://goedzo.com
Als je zoiets vond werd je uitgelachen en belachelijk gevonden.
Nu wil ik graag mijn voorspelling bijstellen, we hebben binnen 10 jaar burgeroorlog.
Nederland had jaren geleden wakker moeten worden. Nu gaat er gewoon veel geweld komen en er is geen enkele oplossing. Jammer, maar ja, het klimaat is ernaar gemaakt en er is nooit geluisterd naar de mensen die de waarheid spraken, want dat waren 'racisten'.
Helaas voor Nederland.
Maar is al bekend hoe zo'n topadvocaat bij de verdachte komt? Issie toegewezen en is het toeval, of zit er een groepering met een bak geld achter?
Kentucky Fried Cruelty
Van de arrestaties van gisteren ( mensen die riepen "eigen volk eerst" e.d. ) zit er vandaag ook nog 1 vast. Die worden wel vastgehouden.... Maar als jij dus moslim bent en radicaal EN dat is bekend bij justitie mag je binnen een paar uur weer de straat op. Snap me niet verkeerd.. Beide moeten dan vastgehouden worden, niet allebei moeten weer snel de straat op.
Dat zeg ik er maar even bij voordat ik weer word bestempeld als iemand die discrimineert.
Iedere allochtoon met dubbel paspoort die zich niet wil gedragen volgens de nederlandse regels.... ERUIT.
JA HET IS ZO MAKKELIJK JA OM DIT SOORT UITINGEN TEGEN TE GAAN!!!!
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Imo, EINDELIJK iets van aktie. Als die oproep oproept aan een jihad, dan ben ik bereid te sterven, voor de nederlandse ideologie!
ONGELOFELIJK fotofotofotofotofoto de held fotofotofoto
Zien jullie het dan nog niet?!
* He who angers you conquers you
* One who makes no mistakes makes nothing
* First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Het roer moet drastisch om. Geenn import imams meer, alle haathutten dicht, politie en justitie moeten meer bevoegdheden krijgen bij de bestrijding van moslimterrorisme, etc..etc..
Het lijkt steeds meer op dweilen met de kraan open. Het wachten is op de burger de het recht in eigen hand gaat nemen. Ik denk dat het een kwestie van tijd is.
Het aanbellen bij huizen strafbaar maken?
Triest ... diep en diep triest.
Kom maar met je jihad ... ik lach je uit in je vieze gezichtje :-)
Er is na de moord van gisteren geen ene fuck veranderd. Die dader van gister was verdomme bekend bij justitie voor eerdere geweldsmisdrijven! En wat deed justitie? Die dader een veels te lichte straf geven waardoor hij snel op vrije voeten kwam om vervolgens, zoals nu wel blijkt, een man om te brengen die het niet eens is met de Islam en dit ook openlijk toegaf.
Die jongen van nu, kan nu net zo goed een aanslag voorbereiden op, ik noem maar wat, Wilders. Die kans zit er heel dik in.
Maar nee, het OM gaat er natuurlijk weer van uit dat dit niet zal gebeuren en als het zover komt, dan slaan we weer met pannetjes en vervolgens denken we er niet meer aan en gebeurt er weer geen ene fuck.
Opzouten met die klote-OM en zijn klote kutstraffen die echt 3x nix voorstellen en weet je wat? Als een nederlander roept ''de Islam is een parasiet'' o.i.d, dan wordt ie opgepakt en komt vervolgens niet vrij. Zout toch een dikke eind heen denk ik dan. En ik weet niet wie gisteren Barend en van Dorp hebben gezien, maar ik was et 100% eens met Peter R. de Vries wat hij allemaal zei over het OM. Et is allemaal gewoon één pot nat. foto
Daar is die uitspraak weer:
'Mocht zeker niet worden gezegd'
Moe wordt ik ervan...
Je mag alles zeggen, ga je gang!
Maar wat wil je er GVD nou mee zeggen!?
Weet je wel waar die uitspraak naar refereert!?
Het is al erg genoeg dat een aantal idiote geloofswaanzinnigen Nederland op scherp zetten, moet je dan precies hetzelfde doen?
Waar wil iedereen die 'niet-Nederlanders' (graag nader specificeren a.u.b.) wil opruimen/afvoeren/re-patrieren nou precies heen?
Denken jullie nu werkelijk dat het verwijderen van andersdenkenden iets oplost!????
Er wordt steeds geroepen dat men al jaren roept dat het zo niet kan.
Nogal wiedes!!! Dat roept de mensheid al vanaf het moment dat er geschriften bewaard zijn.
Hoe moet het dan anders!???
Lekker terug naar een totalitair regime? (hiernaar refereert de uitspraak die je zo graag wilt gebruiken) -> 'Andersdenkend dan ik? Hup! Weg ermee!'
Ooit hebben Nederlanders (jouw en mijn voorouders) overal mensen vandaan gehaald om voor zich te laten werken. Eerst in de kolonien, daarna (jaren vijftig) ook in Nederland zelf. De Nederlanders konden het toen, net na de oorlog niet zelf. Daarom zijn er allerlei mensen hierheen gehaald.
Uit noodzaak en winstbejag...
Indertijd had er misschien iets gedaan kunnen/moeten worden, maar goedkope arbeidskrachten zijn lekker makkelijk.
Nu kan je niet meer terug!
Er is een probleem ontstaan en door te roepen dat alle 'buitenlanders' (wederom specificeren graag) het land uit moeten maak je dit probleem alleen maar groter.
Wel ben ik van mening dat er beter gekeken moet worden naar de uitspraken van diverse religieuze leiders. In eerste instantie alle idioten die oproepen tot een oorlog, maar ook katholieke, protestante en gereformeerde leiders moeten beter opletten.
Ongeleid gebrul is zinloos!
Kan iedereen en het heeft nog nooit tot een oplossing geleid.
(In ieder geval nooit tot een menselijke oplossing)
foto
De emmer blijft zich vullen, hij loopt nog niet over maar met de huidige politiek zal hij heus niet leger worden, ze vertragen alleen het proces een beetje (kijk naar de afgelopen jaren, is het nu beter gesteld met de situatie dan toen?), wie o wie in dit land kan voorkomen dat de emmer overloopt? of is er al geen hoop meer?
Typisch dat jij het weer allemaal probeert om te draaien om jouw geloof te beschermen. Helaas voor jou beginnen de mensen het nu toch aardig door te krijgen wat jouw vredelievende geloof inhoudt.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Een groep mensen van de haaruitvalclub kan daar ook aan het belletjetrekken geweest zijn.
Nog even en je gaat me zeggen dat hij universitair opgeleid was, foutloos nederlands beheerst in spraak en geschrift en 40 uur in de week hard werkt voor een betere wereld.
juist, ik weet niet wie het was... maar jij ook niet... in ieder geval geen "dekselse kwajongen".
uit al je reacties te zien is mij duidelijk dat je zelf altijd de de daden van moslims tegenover die van andere zet om zo steeds aan te tonen dat anderen het doen en dat moslims zo kwaad niet zijn. Zo nu weer....
uitvoering van bijvoorbeeld de steniging van de moordenaar op van Gogh zal wss wel genoeg mensen trekken die 'even mee willen helpen'
en is het niet zo dat nederland nu zo z'n best aan het doen is om niet racistisch te zijn, dat ze allochtonen beter of minder streng behandelen als autochtonen (of lijkt dit maar zo foto )
Trouwens, dat die jongen alle bellen in de buurt afging, sjeezes, zelfs al was-ie iets slechts van plan, dan zou ik toch denken dat het niet bepaald een goed opgeleide moslimterrorist was. Wel dan?
wat dan??
[..]
// Proudly first Kut User of all
Marokanen drinken niet, mogen ze niet van dat stomme geloof van hun.
Marokanen hebben geen medeleven met niet islamieten, mogen ze niet van dat stomme geloof van hun.
Marokanen willen hun medeleven niet betuigen aan een vrouw, mogen ze niet van dat stomme geloof van hun. ZUCHT. 't Komt NOOIT meer goed... fotofotofoto
Grote Klahwn, de relifascist probeert het voor te doen als 'belletje trekken', jij ontkent dat er duidelijk informatie staat -notabene in het bericht zelf- waaruit blijkt dat deze marokkaan op zoek was naar Hirshi Ali, en je doet kommentaar daarop volkomen onterecht af met de harde beschuldiging van 'zinloze verdachtmaking'.
Wat is dit nu.
Is dit hoogmoedige politiek-korrekte stupiditeit, collaboratie met fascistengebroed of gewoon politiek vandalisme, gewoontegetrouw als het om het plezier van het uitoefenen van het vrijwillige gedachtenpolitiewerk gaat?
Nogmaals: die marokkaan had een doel. En je mag ervanuit gaan dat dat doel niet alleen maar 'praten' was.
Of geloof jij mensen als Grote Klahwn op zijn woord? En bekijk jij elke islamitische terreurdaad als een 'losstaand incident' van een 'ontspoorde eenling'?
Jezus, jou kunnen ze dan echt alles aansmeren.. (zoek je nog een goeie tweedehands auto?)
En om een opmerking van je uit een andere discussie te beantwoorden: nee, ik ben niet anti-religieus, ik ben anti-religieuzen die hun reiligie maar niet daar kunnen houden waar die hoort: alleen in hun eigen leven. En het normaal vinden anderen lastig te vallen met hun geloofsgoed. En ik ben helemaal tegen geloofsfascisten, in het bijzonder van de islamitische soort die blijkbaar ons de oorlog hebben verklaard.
http://encyclopedia.thefreedictionary.com/Khalid%20ibn%20Walid
Er stond dus "DOOD AAN ALLE HEIDENEN" (maar dan in het Arabisch)
http://www.telegraaf.nl/b(...)Gogh_verplaatst.html
Ik geloof niemand op zijn woord, Kahn niet, maar jou ook niet. Jij denkt dat je op basis van een berichtje in de krant zomaar eventjes ex cathedra kan komen vertellen wat er daar in die straat gebeurd is.
Kan best dat hij wat slechts in de mot had. Ik veronderstel dat hij, mocht hij een moord aan het plannen zijn, ook wel een moordwapen op zak had. Dus dan zou de politie dat toch wel gevonden hebben, vermoed ik?
Dus beantwoord jij eens die vraag: waarom is er dan geen moordwapen gevonden? Staat daar iets over in het bericht? Nee dus.
Dat verzin jij er allemaal bij, vanuit je betweterige arrogantie die mij NB ook nog eens even gedachtenpolitie zit te noemen en meer van dat soort fraais. Rot toch op man.
Maar op dit moment is het kleinste incident blijkbaar genoeg om iemand tot een verdachte te bombarderen.
En als later blijkt dat ik in dit ene geval ongelijk heb, dan geef ik dat graag toe. Ik ben daar niet te beroerd voor. Maar ik kan niet tegen het soort geschreeuw dat je hier allemaal hoort op Fok.
Het gevaarlijke is juist dat ze helemaal geen opleiding nodig hebben, ze hoeven alleen maar een fundi te zijn en dat maakt ze al gevaarlijk genoeg...
Respect? Je wilt respect? Met dit soort uitspraken???
Je moest de ogen uit je kop schamen!
Van Gogh was een clown, een oproerkraaier, meer niet!
Hij had het nooit over z'n hart kunnen verkrijgen ook maar een vinger naar iemand uit te steken!
En omdat hij iets zei dat jou niet beviel mag iemand 'm vernietigen!???
Is dat jouw geloof?
Is dat jouw respect voor de overtuiging van Van Gogh, van vele anderen en van mij?
Dan verdien je niets anders dan hetzelfde lot dat je hem toewenst.
Triest...
Want op deze manier komen we nergens!
Hou op met al die religieuze onzin!
Religie is prima, maar hou het voor jezelf en val er anderen niet mee lastig!
Respect krijgen is geen recht, respect moet je verdienen!!!
En dat is iets dat de meeste religies niet kunnen door hun starre en gefrustreerde inslag.
'Open your mind and free yourself'
fotofoto
Goh... Jihad?? Wat vreemd nou!! Dat had ik echt niet verwacht!! Ongelooflijk zeg....
</sarcasme>
Dat geblaat over 'ja het is maar 1 persoon' word ik zo moe van! Het is niet maar 1 persoon! Bullshit! Dr zijn honderden moslims in NL die dit goedkeuren en dr gewoon om juichden toen ze het hoorden dus lazer op met die onzin uitspraken!!
Ik ben gisteren vanuit Groningen naar de Dam toe gegaan, alleen al om het feit dat ik echt zoooooooooooooooooo ziek van Nederland ben. Maar voornamelijk omdat ik het ZO jammer vind dat nu juist van Gogh het slachtoffer is....
Ik was net te laat voor de toespraken van Cohen en Verdonck helaas, maar er was mij 1 ding dat mij enorm opviel op de Dam.... Waar waren de Marokkanen?? Nergens! Als je als gemeenschap toch niet achter dit soort dingen staat wil je dat toch duidelijk laten horen??? Nu dr dus geen marokkaan te bekennen was gaat iedereen heel snel denken dat jullie dr gewoon achter staan wat er gebeurd is....
Ik had het pas stoer gevonden als er een paar 100 of misschien zelfs 1000 marokkanen op af waren gekomen om te laten merken dat zij NIET zo radicaal denken en gewoon net als de rest van de Nederlanders fatsoenlijk hier willen leven! Maar neeeeeeeeeee, dat gebeurd niet... Het spijt me zeer maar dan ga ik mijn conclusies trekken... Als dit niet waar is, bewijs mij dan aub het tegendeel eens!!
En kom aub niet aan met loze reacties als 'dan waren er rellen gekomen' want dat is gelul. Als je als marokkaan daar met goeie bedoeling was geweest was er niets aan de hand. Gisteren heb ik welgeteld 1 bord gezien waarop stond: "Geen moorden in naam van mijn Islam". Die jongen had ik nou respect voor!! Die durfde tenminste! Die liet tenminste zien dat hij een moslim was maar absoluut zulk soort acties afkeurde. Verder waren er later op de avond nog enkele discussies tussen overgebleven groepjes mensen. Deze discussies verliepen vaak fel, maar absoluut beschaafd. Na die tijd schudde de mensen mekaar de hand en wensten mekaar prettige avond. ZO KAN HET DUS OOK!!
Maar goed.. ik vraag me nog steeds af of dit protest(je) enig invloed heeft gehad. Op het volk, maar voornamelijk op onze achterlijke regering die er nog steeds niets aan doet. Ik denk het helaas niet, en ik was niet de enige die er zo over dacht gisteren. Maar toch stonden die mensen er, omdat ze toch wat moeten. het gaf je een beter gevoel dat je je liet horen, al word er niets met je stem gedaan....
Ik denk dat als onze regering niet snel DRASTICHE maatregelen neemt in Nederland dat het eigenlijk al te laat is. En met die maatregelen heb ik het niet alleen over het allochtonen-beleid, maar het hele beleid op zn totaal. Nederland moet VEEL en VEEL harder optreden tegen criminelen. Onze straffen zijn lachertjes, de rest van de wereld lacht ons 'het pakje boter van Europa' gewoon uit.
Niet alleen de allochtonen aanpakken maar gewoon KEIhard optreden tegen iedereen! Ook tegen dat gespuis van ANTIFA, etc etc etc.
Als er NU niet heel snel wat gebeurd dan is het te laat.... Je kunt me geloven of niet, ik zeg als je me niet gelooft dat je zand in je ogen hebt, je slaapt nog een beetje. 3 jaar terug riep iedereen ook dat het allemaal wel mee viel. Dat er nog over te praten viel, dat we niet te extreme beslissingen moesten nemen. 3 jaar later hebben we 2 moorden in ons land gehad. 2 moorden omdat mensen een andere mening hadden. 1 een politicus, 1 een filmmaker en schrijver. 1 moord door een extreem links figuur, 1 moord door een allochtoon. Allebei op twee rechtse mensen. Nu vraag ik je, wat is nu het daadwerkelijk gevaar voor onze samenleving??????????
Oh en over dat zomaar vermoorden: ken je Rene Steegmans nog uit Venlo? of Bart Raaijmakers uit Tilburg? die zijn ook vermoord, en geef me daar maar eens een goede reden voor...
oja, en die moslimfundies zijn complete idioten als ze denken met zulke acties respect te zullen krijgen waar ze naar streven, en hoogstwaarschijnlijk streven ze daar ook niet naar, maar willen ze het liefst ook echt een jihad zien...
Als hij alleen maar met haar van gedachten had willen wisselen had hij haar ook kunnen mailen bijvoorbeeld. Maar hij vond haar schuiladres, en ging lekker overmoedig overal aanbellen om haar angst aan te jagen.
Is het nu wat duidelijker? Nou, zo lastig is het niet hoor. Maar je moet wel in staat zijn om meerdere feiten tegelijkertijd te kunnen bekijken natuurlijk. Maar gelukkig kunnen we jou niks wijs maken, als het niet in de krant staat is het ook niet gebeurd. Theo zijn keel is ook niet doorgesneden want dat staat ook niet in alle kranten. (Je weet zeker dat je geen tweedehands auto zoekt?)
En sinds wanneer heb je gereedschap nodig om iemand te wurgen?
Wat een kolderredenaties zeg.. Waarschijnlijk ging het alleen maar om het aanjagen van Ayaan's doodsangst, anders had die marokkaan niet overal iedereen wakker gebeld denk je ook niet?
Lekker een afvallige gelovige doodsangsten bezorgen in de nacht dat een belangrijke vriend van haar door dezelfde mensen is vermoord, wat een vent ben je dan.
Gelukkig wordt je dan beschermt door je geloofsgenoten die het 'belletje trekken' noemen, en de politieke geloofsgenoten die zo'n terrormocro meteen in bescherming nemen tegen de 'racisten'.
Collaboratie dus kerel. En dan is stupiditeit geen excuus. Oh help, heb ik je trots gekrenkt?
Je wijst me in ieder geval terecht zonder in staat te zijn de feiten op een rijtje te bestuderen, en dat is 1 van de kenmerken van de gedankenpolizei, die vooral acuut op haar belerende Pavlovbenen gaat staan als er weer eens 'arme allochtonen' in de verdrukking komen.
Nou, van mij kan die druk momenteel niet hoog genoeg zijn als het om import religieus fascisme gaat.
Ik ben namelijk fel tegen religieus fascisme, maar dat is natuurlijk mijn persoonlijke mening, daar hoeven we het niet over eens te zijn.
En dat we het daar niet over eens zijn is wel duidelijk.
Gisteravond werd op de Dam gezegd dat we NU een keuze moesten maken.
Ik heb dat al veel eerder gedaan, en jij blijkbaar ook.
Veel plezier met je gedachtengoed. Dat het je veel voldoening en eer mag opleveren. foto
Overig nieuws:
Van Goghs foto stond op een internetforum van de Muwahihidin De Ware Moslims met de tekst 'De Ongelovige Duivelse Spotter'. Er stond ook een foto van Hirsi Ali met een bedreigende tekst. Nadat Hirsi Ali aangifte had gedaan, werd daar vorige maand een 22-jarige man voor veroordeeld.
bron:rtlnieuws foto
Ik héb trouwens helemaal geen geloof.
Toen ik schreef dat je waarschijnlijk anti-religieus was, was dat omdat jij beweerde een Verlichting te verkiezen boven een reformatie binnen de islam. En de Verlichting associeer ik met anti-religieuze gevoelens, terwijl een reformatie een transformatie van het geloof zelf nastreeft.
Misschien ben je vooral verbijsterd omdat ik altijd probeer om de dingen vanuit het tegenovergestelde perspectief te bekijken. Dat is alvast iets wat je van de meeste mensen hier op het forum niet kan zeggen.
En wat die "bewondering voor Jahjah" betreft: ook daar verdraai je mijn woorden uit de vorige discussie. Ik heb geen oeverloze bewondering voor die man, ik zou nooit voor hem stemmen, maar ik vind wel dat hij street credibility heeft, dat hij intelligent is, en dat ook moslims het recht hebben om conservatief te zijn (dat is niet hetzelfde als extremist zijn of terrorist zijn).
Zucht...
Of de herinvoering van de doodstraf, met dat verschil dat het lichaam van de veroordeelde aan de staat vervalt en na gecremeerd te zijn als as vermengd zal worden met HappyPig diervoeders BV.
En als dat niet mag van de dames en heren politici vormen we uiteraard burgermilities, dan gebeurt het ook.
Keuzes genoeg, en ik werk graag mee aan alle opties.
Trouwens ik vind het aan de andere kant ook behoorlijk zielig dat mensen hier reageren door nu zelf extremistische standpunten in te nemen. Dat is nu precies wat die extremistische geitenneukers willen: oorlog en haat tussen mensen. Laat ze niet winnen, isoleer ze, vecht tegen extremisme, zowel uit Islamitische als nationalistische hoek.
Tenslotte: mensen die roepen dat het Van Gogh's verdiende loon is> ga alsjeblieft in een Islamitische of andere dicatuur wonen. Daar verdienen mensen die zich kritisch opstellen dagelijks hun verdienden loon!
EERST uitzetten, IN EIGEN LAND in de bak zetten (veel slechtere omdandigheden). Natuurlijk alleen diegene uitzeten die dat verdienen.
1. Dat "expliciete doel" heb je er zelf bij verzonnen.
2. post hoc, propter hoc, zegt jou dat iets? Dat is een bekende drogredenering. Die pas jij hier toe. Omdat Van Gogh net vermoord is, is die Marokkaan die daar staat aan te bellen, ook van plan om haar te vermoorden.
3. je begint me zelfs te helpen. Ja, wie weet was het zelfs gewoon om haar angst aan te jagen? Wie ben jij om te zeggen dat dat onmogelijk is?
(En voor je gaat zeggen dat ik dat goedkeur, neen, dat keur ik dus honderd procent af, net zoals ik moord honderd procent afkeur.) Ik ga gewoon af op de informatie die ik wél heb, en niet (zoals jij) op de informatie die ik niet heb.
Als blijkt dat ik het bij het verkeerde eind heb doordat er meer informatie beschikbaar komt, dan zal ik met graagte mijn mening aanpassen. En sinds wanneer kan jij gedachten lezen, en weet jij dat die jongen van plan was om Hirshi Ali te wurgen?
Ieder mens heeft twee handen, jij ook, ik ook, daar zijn geen moordpogingen uit af te leiden. Collaboratie veronderstelt oorlog. Dat plaatst jouw opmerkingen wel helemaal in het juiste perspectief. Blijkbaar heb je wat er op de Dam gezegd werd toch niet helemaal op de juiste manier begrepen. Jij zet feiten op een rij en vult aan waar er lacunes zijn, om te komen tot een conclusie die je van tevoren al had.
Ik ga, zelfs in dit geval, uit van onschuld. Je kan en mag niemand zomaar beschuldigen.
En ik ben al evenzeer tegen religieus fascisme als jij, ook daar dicht jij me opvattingen toe die ik niet heb.
We houden die mensen dan vast omdat ze oneerlijk en onrechtvaardig zijn. Moeten we dan eerst datgene waar we voor vechten weggooien, dus ook oneerlijk en onrechtvaardig worden? Dan doen we toch juist onszelf aan wat de 'vijand' ons probeert aan te doen? Dan hebben ze gelijk gewonnen. Tja, het kost minder doden, maar dat maakt niet meer uit want het leven van de overlevenden betekent dan toch niks meer.
En dan de hamvraag: jouw mening is aardig radicaal. Wanneer ga jij je aangeven, dan?
Echt, ik snap niet hoe mensen het voor elkaar krijgen om een redenatie op te bouwen en dan 'zomaar' kunnen vergeten zichzelf daar bij te betrekken.
Waarom wordt in o.a. dit nieuwsbericht bevestigd dat hij aan het goede adres was? foto
(Niet de schuld van FOK!, maar wel van degene die die verklaring heeft uitgegeven..)
Inderdaad plum, no bad feelings!
Feit blijft dat het roepen van 'Voor Volk en Vaderland' refereert aan NSB-praktijken, dat moet jij als ouwe rot ( foto ) toch heel goed begrijpen.
En we weten allemaal wat dat betekent, of we nu al 43 jaar hard hebben gewerkt of niet. (Tenminste dat hoop ik)
Je zegt dat ik mijn oogjes open moet doen, zodat ik kan zien wat jij ziet gebeuren. Kan je dat toelichten? Wat zie jij zoal?
Ik zie een land dat steeds verder wegzakt in angst en frustratie, waar haat en xenofobie steeds verder om zich heen grijpen, ook ik ontkom hier niet aan.
Ook ik zie dingen om me heen gebeuren waar ik mijn vraagtekens bij zet.
(Waarschijlijk dezelfde waar jij je over opwindt)
Maar mijn reactie is niet het oproepen tot 'Oorlog voor Volk en Vaderland!' (Mijn reactie was hiertegen, ik heb je stuk van vorige week niet gelezen en weet niet of het terecht is verwijderd of niet)
Alleen door samenwerking kunnen we ergens komen, niet door haat en tweedracht. Als we daar mee beginnen gaat de beerput open en is het leed niet meer te overzien!
Om terug te grijpen op wat je zegt, ik mag dan wat jonger zijn dan jij, maar we hebben allemaal te maken met de gevolgen van elke historische gebeurtenis.
Ook al heb ik niet het genoegen mogen smaken om de periode vlak na de oorlog mee te maken, heb ik toen niet mee kunnen helpen, ik tracht nu mijn steentje bij te dragen. Door nu hard te werken, mijn bijdrage te leveren aan jouw pensioen (terwijl ik er naar alle waarschijnlijkheid zelf naar kan fluiten) en door iedereen die flirt met fascistoide uitspraken op de vingers te tikken.
Ik geloof dat we hetzelfde zien, maar dat we er allebei anders op reageren.
En dus, ja ik heb uit die ene regel van jouw het verkeerde geconcludeerd en jij uit mijn betoog.
Nieuwe poging:
Hoe kunnen we er samen een gezelliger plek van maken?
foto
Van mij mag overigens iedereen zijn eigen waandenkbeelden hebben: maar je valt niemand anders ermee lastig en je rekent ook niet op automatisch respect voor wat eigenlijk zeer ongeloofwaardige verhalen zijn. Dat is op zich mooi, maar je kunt daar ook te ver in doorgaan wat betreft indentificatie en de realiteit uit ogen verliezen. Hallo, hij vindt het oa prima als Nederlanders in Irak worden doodgeschoten en geweld wijst meneer ook niet bepaald af. Bovendien is hij voor de invoering van een totalitair systeem. Hoe niet extremistisch is dat?
Hij heeft idd street credibility... bij het meest extreme islamitische tuig dat je kunt vinden in België en Nederland. Intelligent is hij wel... maar ik ken ook nog wel seriemoordenaars die zeer intelligent waren. En tegelijkertijd gevaarlijk gestoord.
Persoonlijk zie ik het zo: kan iemand omschrijven welke bekende marokkanen, islamieten, imams er in positieve zin in het nieuws van de laatste maanden/jaren zijn uitgesprongen? Tuurlijk is dit 1 persoon, die echter wel bij een beruchte moskee langsging, net als z'n buddy Samir.
Jihadoproep. Iets zegt me dat je dan toch niet in deze samenleving thuishoort. Onthoofding of keel doorsnijden, doodsteken en klaar om te sterven voor een god die schrijft dat doden niet mag ?!
Bizar dat de sprekers gisteravond juist in de 'knuffelhoek' te vinden zijn geweest de laatste jaren, van Cohen tot Halsema en Bos. Ik had 'n Joost Eerdmans of Heleen van Royen wel eens willen horen...
Je moet ook niet plots respect hebben voor de islam, dat zeg ik helemaal niet. Maar je moet er ook geen minachting voor hebben. De islam is even "onnozel" als geloofsleer als eender welke andere leer, dus ook als het christendom en ook als het jodendom (een geloof waar je vreemd genoeg nooit kritiek op hoort, want daar is de politieke correctheid nog véél groter dan in het geval van de islam.)
Overigens heeft Jahjah ook zeer concrete, maatschappelijke eisen, en het is vooral voor die eisen dat ik respect heb. Ik vind het bv. grondwettelijk gezien niet meer dan logisch dat er in België islamitisch onderwijs moet kunnen bestaan naast katholiek vrijzinnig en joods onderwijs, en ik begrijp bv. ook niet waarom moskeeën geen subsidies krijgen en kerken en synagoges wel. (Jahjahs uitlatingen over Arabisch als "vierde landstaal" in België vind ik dan weer ronduit belachelijk, maar goed, dat zeg ik er dan ook maar weer bij om je te overtuigen dat ik niet zomaar een kritiekloze aanhanger ben).
Ook zijn standpunten tegenover Israël en het zionisme: zolang het zonder geweld kan, vind ik dat elke moslim het recht heeft om de houding van de EU of van EU-landen in het conflict Israël-Palestina aan te klagen en bv. een boycot tegen Israël te eisen. Waarom zou dat niet mogen in een democratie? Hij heeft ook street credibility bij intellectuelen, wees daar maar zeker van. Omdat hij héél goed weet wat een democratie juist inhoudt, en omdat hij héél goed beseft op wat voor bijna onmerkbare manieren discriminatie en ongelijkheid in de hand wordt gewerkt.
Dat hij pleit voor de invoering van een totalitair systeem, dat moet je me eerst maar eens bewijzen.
Dat hij het OK vindt dat Nederlandse soldaten doodgeschoten worden in Irak, is niet meer of minder dan een ondubbelzinnig verzet tegen die deelname aan de oorlog. Als Nederland die soldaten niet had gestuurd, dan had Jahjah zich daar ook geen mening over hoeven te vormen.
De vergelijking die je maakt met een seriemoordenaar is een kwaadaardige vergelijking. Je insinueert dingen die vooralsnog niet waar zijn.
Niet dat ik nu complotten zie maar dat het iets onschuldigs is dat zeker niet.
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
Het land uit met doe extreme mongolen. Het hele land gaat naar de kloten.
We moeten een virus uitvinden die alleen hun DNA uitschakeld. Opdonderen.
De Koran is gewoon tegen onze westerse levenswijze, en ze accepteren het niet dus klaar. Allemaal moveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Racistische reacties als de volgende zijn gewoon een teken van disrespect en een gebrek aan wil om vredig samen te leven met andere mensen en mensen met andere visies: Respect is belangerijk, als jij dat niet kan opbrengen hoef je zelf ook geen respect voor jouw persoon te verwachten. Ben je zo moedig om wel respect te tonen (wat je gezien je postgeschiedenis niet lijkt te kunnen) kan je ook respect terug verwachten...
Maar in Nederland is het simpel; je blijft met je poten van andere mensen af. Uit! Kun je dat niet, dan mag je van mij met de allerzwaarste consequenties kennismaken. En aangezien jullie islamomachoboys zo'n voorkeur voor de sharia hebben, zou ik zeggen: draag ook maar de bijbehorende islamomachostraffen dan.
We misten je al foto
Da's fout nummer 1 ze hadden hem persoonlijk in marokko af moeten zetten.
OPZOUTE om met de woorden van Helen van Royen te spreken.
Tot hier en niet verder om met de woorden van Verdonk te spreken
Laten wij Nederlanders onszelf ons eigen land uit pesten ????????
Minder leuk is wat er met Theo is gebeurd en al die heisa foto
Mag ik daar zomaar voor vermoord worden?
Omdat IK dat vind?
Omdat IK een mening heb?
Omdat IK, een mens met een heel ander geloof, nou eenmaal vind dat IK dat vind? (rare zin maar daar lees je maar ff overheen)
Onzin...da's net zoiets als dat jij nu zomaar neergemaaid mag worden omdat JIJ vind dat van Gogh respect had moeten tonen voor elk geloof.
Je mag tegenwoordig niet meer voor je eigen mening uitkomen...daar staat blijkbaar de doodstraf op.
Nou...gefeliciteerd...we worden samen doodgeschoten omdat we alletwee onze mening geven.
Gezellig.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken