Nieuws
Vlaams Blok populairste in peiling
Volgens een opiniepeiling van de Waalse krant Le Soir en de omroep RTBF is het extreem-rechtse Vlaams Blok nu de populairste partij van België. Bijna 27% van de zes miljoen Vlamingen zou op het Vlaams Blok stemmen. De liberale partij VLD van de huidige premier Guy Verhofstadt komt niet verder dan een vierde plaats, achter de christen-democratische CD&V en de sociaal-democratische SPA.A.
Afgelopen zomer haalde het Vlaams Blok 24,2% van de stemmen bij de regionale verkiezingen. In mei vorig jaar, bij de landelijke verkiezingen was dat nog 17,9%. Een andere opiniepeiling vorige maand, van de kranten La Libre Belgique en Het Laatste Nieuws en de tv-zender VTM, wees ook al uit dat het Vlaams Blok in Vlaanderen de populairste partij was geworden met 24,3%.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
-Mark Steyn
enne: volgens mij valt dit soort gespuis gewoon onder extreem rechts... gaat erg de verkeerde kant op..
wie ben jij dat je zulke rechtse partijen wilt?
alleen zeer in de put zijnde volkeren willen zoiets grijpen... (duitsland 1930)
als ze jouw stem hebben ... dan hoop ik dat òf jij allang dood bent als er zo'n partij komt òf dat zo'n partij er nooit komt !
fotofotofoto
dat soort volk vind ik om te kotsen !
foto
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
foto bijna alle minderheden eruit want die zijn vreemd DUS slecht ....
zo bereiken we iets in deze wereld ! foto
Alleen, behalve het opsommen van hun ondertussen welbekende programma, heb ik ze nog nooit een concreet voorstel (en haalbaar) horen doen in eender wat.
Tegenpartijen onderuit halen ja, dat kunnen ze meesterlijk, maar een keer iets opbouwends? Nog niet tegengekomen.
Dat cordon sanitaire is natuurlijk ook pure onzin, en een grote fout geweest, want dààr steunt het VB op, en met goedkope one-liners die de gemiddeld vrij simplistische VB-kiezer nog net kan vatten, niet op inhoud.
Grote mond maar komt niets zinnigs uit, niets bruikbaars, dat is het Vlaams Blok.
Slechte zaak foto
Als meeloper... foto
Toffe_Ellende FOK!reviews
Als het in Belgie lukt om macht te verkrijgen zou dat wel eens een stimulans kunnen zijn voor een heleboel andere Europese landen met vergelijkbare problemen.
Er komt een tijd dat linkse kl**tzakken net zo behandeld worden als rechtse mensen hier vroeger.
En een link met de oorlog is misschien niet zo heel handig, ten slotte staan in de genocide top-20 2 linkse regimes bovenaan (Stalin en Mao). Dus denk daar maar aan als je links stemt...
Wat de populariteit van het Vlaams Blok betreft: het ligt voor de hand dat als de andere politieke partijen weigeren nijpende problemen en zorgen die blijkbaar leven onder een groot deel van de bevolking, aan te pakken, een protestpartij als het Vlaams Blok steeds meer stemmen krijgt. Als je dan ook nog eens die partij buitensluit, is het geen wonder dat een groot van de kiezers de bevestiging krijgt dat in België de regenten nog steeds aan de macht zijn.
Helaas weten types als Verhofstadt niets beters te bedenken dan de media en het Vlaams Blok dan maar te beschuldigen van antipolitiek ipv eens de ogen open te doen. Ik verwacht daarom nog wel een verdere groei van het Vlaams Blok.
Ontopic: Goede zaak, die Vlamingen zijn zo dom nog niet!
Het vlaams blok is gewoon een racistische partij, mensen die hier die partij steunen zijn het zelf ook. Draai er nou niet omheen, als je een racistische partij steunt ben je racist.
En racisme is iets wat wat mij betreft van de aardbol mag verdwijnen, net als het vlaams blok.
Maarja ik wacht af tot ze het land daar regeren en in de puin storten, dan is het weer over. Net zoals in Nederland foto
Bedankt voor de waarschuwing, mijn ogen zijn geopend.
Toffe_Ellende FOK!reviews
Maar goed: het ging hier over de populariteit van het Vlaams Blok.
Blunders op blunders maakt hij met DHL als grootste tot nu toe.
Het zal een revolutie in de Belgische geschiedenis worden.
Problemen erkennen die er met allochtonen zijn: heel goed.
Vooruitstrevende plannen hebben voor deze problemen: ook heel goed.
Gebruik maken van emoties en haat onder de bevolking en deze zelfs aanwakkeren: heel fout!
Maar dat is nou eenmaal met extreem link of extreem rechts, die mensen denken niet rationeel.
Niet toevallig dat de generatie die niks meegemaakt heeft en opgegroeid is met de meeste welvaart ooit, loopt te klagen en uit verveling zich aansluiten bij debiele groepjes als het Vlaams Blok.
Toffe_Ellende FOK!reviews
Ben je Belg? Indien ja, let wat beter op tijdens het nieuws, en zie/hoor alles, niet enkel wat je wil horen.
Maar goed, de 2 grote Vlaamse zenders treft wel een grote schuld, de VRT is zo rood als een ontstoken schaamlip en VTM heeft een verdacht donkerbruin kleurtje, dus de VLD komt er maar zelden goed uit in het Belgisch, kunnen zij niets aan doen, en Verhofstadt al helemaal niet, want dat soort politici kom je maar 'ns in de zoveel decennia tegen.
En ter info : mocht ik hier stemmen, ik zou niet op Verhofstadt stemmen (eerder Dewael en Van den Broucke), maar ie kan absoluut op m'n sympathie rekenen.
Maar dat regulieren politieke partijen hun kop in het zand steken en hopen dat het overwaaidt, vind ik veel kwalijker. Zo creeren ze zelf een klimaat waar dit soort partijen kunnen onstaan en groeien.
Een groot deel van de mensen in Europa (want dit speelt zich niet alleen af in Nederland en Belgie) heeft het gevoel dat er niet naar ze geluisterd wordt. En daar spelen die partijen op in.
Het is net al bij het weer ( de wet van Buijs Ballot). foto
Oja en nog wat, mensen zijn het beu om in hun eigen land uitgekakt te worden, en als je daar wat aan wilt veranderen ben je een racist.
In Amerika wordt zo'n iemand een nationalist genoemd, wat een raar land is dit toch....
*newsflash* iemand is hen voor geweest... *newsflash*
Net zoals die FNV aso's zeker die ten koste van anderen meer geld willen opstrijken?
Nee mannetje, linksen zijn asociaal!
Hitler heeft hoogstpersonlijk zelf verklaard dat de NSDAP geen socialistische beweging was, sterker nog, de SPD was zijn grootste concurrent.
http://www.lsg.musin.de/Geschichte/lkg/wpe21.jpg
Weak coffee is only fit for lemmas. - Pál Turán (1910-1976)
- Oriana Fallaci 1929-2006
Heeft er tenminste iemand de schuld, toch?
Op deze manier begint elk fascistisch bewind.
Ze wilden laatst toch ook al een eigen Gestapo, maar dan onder een andere naam?
Uiteindelijk blijkt dan weer als de buitenlanders zijn "opgeruimd", dat men nog geen steek vooruit is gekomen, en het averechtse effect heeft bewerkstelligd. Lees maar terug in de geschiedenisboekjes.
Stelletje rechtse koeien! }:O }:O }:O
Uiteindelijk draait het er deze politici om hun eigen zakken te vullen hiermee.
Overigens lijkt het mij nogal een onderschatting als je denkt dat mensen alleen uit verveling of klaaglust zich aansluiten bij een partij als het Vlaams Blok. Als mensen het gevoel hebben geen aansluiting meer te kunnen vinden bij al die bestaande partijen in België, dan lijkt me dat een belangrijk signaal voor die partijen. Bagatalisering en ontkenning maakt het Vlaams Blok alleen maar groter.
Goede zaak
Misschien kan Belgie het allemaal een beetje tegenhouden wat er de laatste 20 jaar aan de gang is
Nederland is al hopeloos verloren, we zijn hier al te ver in de shit om dr nog wat aan te kunnen doen, we hebben nog geen redelijke partij en dat bagger PVDAllochtonen staat hoog in de peilingen
Nederland heeft weinig kans meer om te genezen van de multikul-tumor
Emigreren naar 1 of ander boerengehucht met 50 inwoners in Nederland of Belgie...of uit Europa... da's zo'nbeetje het enige wat een slimme Nederlander nog kan doen
We hebben in Belgie net met het DHL dossier nog maar eens een zoveelste zaak meegemaakt waarbij de Walen andermaal de Vlaamse ontwikkeling blokkeren. Dat vreet aan de Vlamingen , iemand als Di Rupo wordt in Vlaanderen werkelijk gehaat , zelfs door veel socialisten.
Overigens, ooit haalde de VolksUnie , de partij waaruit later het Vlaams Blok en de N-VA ontstaan zijn ook al meer dan een kwart van de Vlaamse stemmen. Zoiets bewijst dat het Vlaams Nationalisme in Vlaanderen misschien wel meer leeft dan velen vermoeden.
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Wat is dat nu voor een rotopmerking,wees blij dat het volk wakker word,en terug naar 1930 mens wat een triestig denkbeeld heb jij. foto
Het linken van huidig rechts met de nazi's is net zo oneerlijk als het linksen van huidig links met de stalinisten en maoisten.
Je kan hooguit zeggen dat bep. mensen sympathie hebben gehad voor de Nazi's maar dan kun je ook zeggen dat Jan Marijnissen en Paul Rosenmuller vroeger grote bewonderaars van Mao waren en in de tyrannieke DDR vakantie vierden.
De Vlaamse socialistenleider Steve Stevaert zit nu trouwens in Cuba waar hij is om de banden tussen de SP.A en de Cubaanse regeringspartij aan te halen en Castro te prijzen als een "groot leider".
Maar dat vind links dus heel normaal, dat een dictator van hun slag steun verdient.
Toch wordt maar doorgeëmmerd over WO.2 en worden mensen daarvan beschuldigd die toen niet eens geboren waren. Hoezo hypocriet?
De Waalse invloed in België is dankzij/na WO2 enorm afgenomen.
Het zal pas echt werken als heel west-europa een populaire "vlaams blok" heeft waar de mensen op kunnen stemmen.
De Nazi's speelden daar graag op in , die zagen de Vlamingen ook als een van hun "Arische volkeren" en waren maar wat happig om de Vlaamse Bewegingen een Vlaanderen met zelfbestuur te beloven binnen het grote "3e Reich"
Het is ook niet toevallig dat na WO2 er met oa de koningskwestie voor het eerst in de geschiedenis het Vlaamse volk opkwam voor hun rechten en lijnrecht tov de Walen begon te staan. Het is de opkomst geweest van de staatshervormingen
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Ik denk eigenlijk eerder het laatste.
FDW is volgens mij geen nazi , FDW is een pure racist , maar ben je daarom een nazi ? Vooral het feit dat het Blok in Antwerpen ook enorme steun krijgt van de grote Joodse gemeenschap daar geeft je ook wel wat bedenkingen.
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
De man gaf er een volledige getuigenis én schuldbekentenis van hoe hij zich door zijn Vlaamse idealen had laten blinderen en door de Nazi's erin had laten luizen , hij verklaarde dat hij de concentratiekampen gezien had , hoe verschrikkelijk ze wel waren , maar dat hij dat pas jaren nadien is gaan beseffen wat hij eigenlijk in WO 2 allemaal gedaan heeft uit blindheid voor de "Vlaamse zaak".
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Ongeacht met wat voor plannen een partij tracht het allochtonenvraagstuk aan te pakken, vind ik bij voorbaat al verwerpelijk wanneer zij dit gepaard laten gaan met een haat-campagne.
Zelf ben ik geen tegenstander van een rechtvaardig, progressief belijd, daarmee bedoel ik niet meteen met wat jij me daar in de mond legt.
Maar afgezien daarvan "systematisch uitzetten" is inderdaad vandaag de dag een voorbeeld van vooruitstrevende maatregelen. Of je het daarmee eens moet zijn is een andere zaak.
Wat vlaams blok goed doet is luisteren naar de onvrede onder de bevolking en daar een antwoord op hebben..
Wat ze verkeerd doen is de manier van aanpak. Met haat en emotie-campagnes bereik je niks.
Dat was zo ongeveer de achtergrond van de nacht van Wiegel. Die wou geen directe democratie. democratie heeft nadelen. daarom zitten er zoals het heet aristocratische elementen in het nederlandse systeem. het fascisme is helemaalaristocratisch = regering door de besten (dus niet door het volk)
Wat is wel zie gebeuren is de opkomst van rechts-nationalistische volksbewegingen zoals het Vlaams Blok en het Front National. Hoe langer de gevestigde partijen de multiculturele samenleving blijven toejuichen, des te groter zal de steun worden voor een rechts-nationalistisch alternatief.
Het beruchte 70-puntenprogramma van het Vlaams Blok begin jaren '90 (hun eerste grote doorbraak) :
http://users.pandora.be/amarcord/selys/zeven01.html
Het huidige programma van het Vlaams Blok :
http://vlaamsblok.be/standpunten_programma.shtml
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Dat "vergeet" men ook wel eens in Nederland , zolang het VB geen 50 % haalt in Vlaanderen en ze dus niet naast een regeringspost kunnen zullen ze nooit in een regering kunnen zetelen. Dat laten de Walen nooit of te nimmer toe want het betekent het einde van de staat Belgie.
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken