Nieuws
Peiling: PvdA op 51 zetels, SP in opmars

Met name de linkse partijen scoren onverminderd goed. De Partij van de Arbeid (PvdA) komt in de peiling uit op 51 zetels en blijft daarmee stabiel. De Socialistische Partij (SP) wint opnieuw een zetel, met een totaal van veertien. In juni waren dit er nog twaalf.
De christen-democraten van het CDA verliezen drie zetels ten opzichte van een maand geleden. Ook de VVD verliest er eentje, terwijl D66 er twee wint.
De ChristenUnie wint ook een zetel, de SGP en de LPF blijven stabiel. Opvallend is dat de Partij voor de Dieren weer een zetel heeft in de peiling. GroenLinks verliest er een.
|
Klippend door je schuur, dorp of plantsoen.
last.fm
gelukkig dat dit niet ten koste gaat van de SP. foto
de SP mag van mij wel op VROM (bouwmaffia, grondspeculatie aanpakken en vrijgeven huurprijzen annuleren), Volksgezondheid (zakkenvullers in ziekenhuizen wegjagen, dokters gratis) en Binnenlandse Zaken (achterkamertjes en vriendjespolitiek aanpakken, referenda invoeren, monarchie weg).
Alleen wel graag een rechtse partij voor Vreemdelingenzaken.
vvd pvda en sp samen
daar kan alleen maar goed uit komen
cda willen het geloof niet aanpakken
slappelingen die nederland verkwanselen en te grabbel zetten
Hmmm, de pvdA, of je daar nu zo blij van moet worden. Heb het grootste probleem met hun financiele beleid. Hoe kan je nu geld uitgeven dat je nu hebt, noem dat investeren, maar praat niet over terugverdienen. Die staatschuld: alleen van de rente kunnen we al rentenieren.
hallo fatsoenlijk onbetaalbaar starters-appartement, hallo lease-auto (met 25% 20% bijtelling...)
Lezen die mensen wel eens een partijprogramma?
Hechten deze mensen geen waarde aan hun bezit?
Zie Stalin en Noord Korea en weet wat je te wachten staat met de SP!
Leuk detail, de koopkracht loopt terug wat slecht is voor de economie, wat gaat de overheid doen, bezuinigen
De SP. foto Als die een land moeten gaan besturen.... Trouwens, alle peilingen zeggen altijd dat ze het zo ontzettend goed doen. Als er dan verkiezingen komen zijn ze weer nergens.
en daarvoor heb ik de vvd er ook bij zitten
vvd voor de centen en rechtse kant
sp voor de sociaale krachten om te zorgen dat het niet te rechts wordt
pvda om de boel te regelen en de mindere te beschermen
mooi midden
ik zie liever dat de rechtse partijen zoals cda en vvd nog even aanblijven die durfen te bezuinigen en ze kunne trouwens ook even niet anders aangezien er geen geld is, maar vertel dat links maar is die van uit de oppositie alleen maar zit te zeike geld uit tegeven wat er absoluut niet is.
De mensen vallen terug in hun oude slechte gewoontes. foto
Mschien dat het weer oplaait als we de eerste zelfmoordterroristen in Den Haag krijgen.
vvd? slappe aanpak wittenboordenfraudeurs
pvda/sp? slappe aanpak uitkeringsfraudeurs
Maar nu zit er een rechtse regering die probeert de brokken goed te maken van dit linkse bestuur, door bezuinigingen uit te voeren.
Die bezuinigingen raken de samenleving hard, maar aan wie worden deze problemen toegedicht, niet aan de (s)linkse partijen, maar aan de huidige regering.
Daarbij blijven die linkse partijen maar zeuren op elke bezuiniging, elke bezuinigin is in hun ogen een doodzonde. Maar wat willen ze dan we hebben al een begrotingstekort van 3%, willen ze het dubbele halen ofzo foto
Mischien moet je voortaan zeggen 'ik ben het niet eens met hun partijprogramma' en niet 'ik vind het partij programma slecht..dus diegene die daar op stemmen, weten van geen toeten of blazen'
Ik schrik altijd behoorlijk als ik die van de VVD lees. Ja best wel, ben ik die plots kwijt als ik SP stem?
Even goed het programma lezen.
Maar eh... Samenleven doe je niet alleen. Hoe dom moet je zijn als je zo'n opmerking weet te plaatsen.
Die SP kan alleen maar tegenstemmen en alles is Nee en slecht. Kijk dat is nog eens lekker constructief en opbouwend bezig zijn. Maar gelukkig kunne we dan wel allemaal geitenwollensokken kopen en worden eindelijk alle bomen eens goed geknuffeld want daar hebben we dan tijd zat voor als iedereen werkeloos is en in de WW zit.
En die SP doet het altijd geweldig in de peilingen maar als het puntje bij paaltje komt, hebben blijkbaar toch weer genoeg mensen door wat een destructieve oplossing kiezen voor de SP is.
Vooral dat laatste neem ik het zittende kabinet nog steeds kwalijk. Je schaamt je iedere keer als je het lijstje van de "Coalition of the Willing" ziet en dan Nederland er tussen ziet staan. Overtuigd door een paar vlekjes op een foto... (Balk)ellende het gevolg..
Volgens mij is Nederland het beste af met een centrumpartij, een rechtse en een linkse partij. Op deze manier worden al te rigoreuze plannen een beetje afgezwakt door "het andere uiterste".
Dust to dust
Oil those brains
Before they rust.
De SP zal NOOIT de grootste worden dus die zullen nooit Financiën, Economische Zaken, Defensie of Buitenlandse Zaken krijgen, dus waar ben je nou bang voor??????
Op andere ministeries (zie mn eerdere post) kan de SP nog een paar leuke dingen doen voor het land. foto
Oja en voor Paars 1 was het toch de CDA die in de regering zat. Weet jij wel hoe achterlijk veel geld aan de meest zinloze dingen zij hebben uitgegeven, in die periode? Daar lusten de honden geen brood van.
Kortom uitgeven blijken ze allemaal nog te kunnen.
Bezuinigen kunnen we ook allemaal, alleen weet dit kabinet juist te bezuinigen op de meest gevoelige plaatsen, dus vaak diegene die het hard nodig hebben.
Stem SP, voor als je geen baan meer wilt hebben bij een high-tech bedrijf...
Idd... Hup D66!!! foto
regels
zijn
te kort
Wat mij betreft mag PvdA best wat rechtser zijn in bepaalde opvattingen, maar waar ik mij vooral aan stoor bij de huidige regering is dat de kloof tussen rijk en arm groter wordt. Ik zit dan weliswaar aan de 'goeie' kant van de streep, maar ik ben geen voorstander van een regering die alleen maar opkomt voor de rijken. Daarom stem ik geen VVD.
En dat 'rotzooi opruimen' van het vorige kabinet is ook maar betrekkelijk. Als links straks opnieuw aan de macht komt zal er ook gesproken worden van rotzooi opruimen. Trouwens, zelfs dat dit kabinet 'de schuld krijgt' werkt twee kanten op. Ze gaan ook met de eer strijken als er successen behaald worden als gevolg van de paarse regering, en als er iets mis gaat geven ze paars gewoon de schuld. Het is maar net vanaf welke kant je het bekijkt.
Het is natuurlijk wel heel simpel om alles onder de noemer 'rotzooi ruimen' te scharen wanneer de peilingen weer eens tegenvallen.
Ik gok dat zo'n 50% van het stemvee niet het geestelijke vermogen heeft om fatsoenlijk aan een democratie deel te nemen.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Ja, de SP heeft net als alle andere partijen ook zwakke punten, maar geen onwaarheden roepen graag.
[..]
Met name dat allochtonen binnenhalen is volledig achterhaald, en dat bomen knuffelen is voorbehouden aan groenlinks. Maar geeft niet, we wachten gewoon af.
Zou het feit dat het achterhaald is misschien liggen aan het huidige beleid, of komt dat dan toch door de PvdA?
Ik weet trouwens ook wel dat dat bomenknuffelen reacties uitlokt, maar goed, soms is dat ook wel eens goed.
Toch een zorgwekkende uitslag. Nog een paar jaar PvdA aan de macht en ook het geld dat we NIET hebben wordt nog uitgegeven.
De strategie van Links: Met geld brassen en populair doen tot het land op de rand van de afgrond is, geld op, land vol immigranten, rijken en bedrijven weggepest naar andere landen. Rechts de rotzooi op laten ruimen terwijl je ze flink afzeikt en de grond inboort, waarna de domme massa vervolgens weer op Links stemt. En dan is de cirkel weer rond.
Wie gaat de kosten dekken als alle rijken en bedrijven het land ontvlucht zijn?
Daarna kregen we paars. De VVD had veel goede plannen waarvan de meeste ook werden uitgevoerd maar ze werden regelmatig gedwarsboomd door de PvdA.
De huidige integratieproblematiek is de schuld van de linkse partijen met name de PvdA.
De huidige economische malaise dient te worden aangepakt door de lonen en omzetbelasting te verlagen. De producten in de winkels zijn te duur. Ondernemers kunnen alleen goedkoper verkopen als de productiekosten afnemen.
De PvdA is gebakken lucht. Maar of men dat ooit zal begrijpen? foto Links fotofoto CDA foto
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
Ze zullen het allicht niet slechter doen dan diegenen die er nu zitten foto
Links heeft Nederland alleen maar onheil gebracht. Sterker nog volgens mij heeft links sinds Willem Drees (links maar echt niet sociaal progressief maar burgelijk) alleen maar Nederland dieper in het dal geflikkert. Kijken we naar het onderwijs: uitgekleed door opeenvolgende ministers van de PvdA om ideologische redenen. Van Kemenade stelde dat onderwijs niet tot doel had mensen iets te leren maar gelijkheid tussen mensen te creeren. Veiligheid: Binnen links was en is het mode om criminelen af te doen als slachtoffers die behandeld moeten worden. Sinds de veranderingen van Den Uyl is de criminaliteit meer dan verVIERvoudigd. Immigratie: gezinshereniging en ruim asielopname met de problemen dan dien in onderwijs, zorg, veiligheid en financiele zaken. Financiele zaken: het verbrassen van de welvaart: in plaats van te sparen heeft Paars 2 cadeautjes weggeven aan de minima en heeft het vooral gebruikt om de sociale vrede te bewaren door niet in te grijpen toen het moest.
Nee mocht iemand dan toch links willen stemmen kom dan niet aan met solidariteit en onderwijs, maar kijk naar de geschiedenis en stem in ieder geval geen PvdA of GL maar SP. Deze zijn misschien niet te vertrouwen op financieel gebied, maar zijn sociaal niet zo progressief.
Rechts zeikt links net zoveel (of meer) af als andersom, dus dat argument hoor ik niet eens. Dat bedrijven het land uitgaat is veelal het gevolg van technische vooruitgang. Bedrijven als ABN-Amro. IBM, Shell en andere grootmachten beleggen hun IT activiteiten in lage lonen landen doordat de techniek hen niet tegenhoudt om dat te doen. Waarom dure IT-ers in westerse landen betalen terwijl ze in de goedkope landen als Maleisië, India en China hetzelfde werk kunnen doen voor een fractie van de kosten die men in Europa kwijt is. Dat dit een gevolg is van een linkse regering slaat totaal nergens op.
Straks is links weer aan de macht, en dan gaan daar de klappen weer vallen. Dan krijg je weer een tijd dat rechts in opkomst is, en dan gaat iedereen weer roepen dat 'de domme massa' weer rechts gaat stemmen. En zo modderen we weer lekker verder.
Andersdenkenden dom noemen is dom.
En wat betreft de peiling: peilingen zeggen niks. Ik zie wel hoe het is als er gestemd is (want dat is nou eenmaal de enige betrouwbare 'peiling')
Waar VVD en CDA mee bezig zijn is het afbreken van het onderwijs, wat zorgt voor minder goed geschoolde en dat is een industrie waar gewoonweg Nederland niet meer in kan concureren. Inversteer geld in onderwijs en het komt later 3 keer terug in minder werklozen.
Sociale woningbouw is iets waar in Nederland veel tekort aan is, zet wat nieuwe dingen te neer. Hiermee sla je twee vliegen in een klap, je zorgt voor meer woningen en er is weer werk. Dat geld zou je normaal grotendeels kwijt zijn aan uitkeringen aan werklozen.
Ik kan zo nog wel even doorgaan en begrotings tekort is helemaal niet zo erg als VVD en CDA willen doen beloven. Begrotings wil ten eerste helemaal niet zeggen dat de staatsschuld oploopt, In de begroting zit namelijk ook een gedeelte aflossing, als dit gedeelte groter of even groot is als het begrotings tekort neemt de staatsschuld af of blijft gelijk. In economisch betere tijden kun je verder/sneller gaan aflossen.
Alleen de rijkeren voelen het beduidend minder dan de armen, met als gevolg dat de kloof alleen maar groter wordt. En dat is slecht. Ik vind het niet erg om wat pijn te lijden, maar bij de een ligt de pijngrens nu eenmaal wat lager dan bij de ander.
maar nu wat ik kan waarderen aan veel lui van de sp en dat is dat ze principes hebben, zo zul je bijvoorbeeld stukken minder salon socialisten bij de sp vinden als bij de pvda
Lekker, eindelijk gaan we de 'rijken' pakken! Ze hebben allemaal nooit gewerkt voor hun geld, die werken hoogstwaarschijnlijk nog minder dan de gemiddelde arbeider en als ze iets fout doen nagelen we ze ook liever niet aan de schandpaal. Dus meer belasting voor deze mensen graag, nog meer! Dit zou ze hoe dan ook moeten motiveren om creatiever bezig te zijn en nog harder te gaan werken, gelukkig is emigreren in een tijd als deze verrekte moeilijk....Nee de 'rijken' zullen lekker blijven zitten in dit Neder(ig)landje... wegjagen? hoezo?
En dan die rare partij van een VVD; willen ze nu daadwerklijk het bedrijfsleven steunen? Rare snuiters, dat doe je toch niet? Iedereen weet toch dat als je belasting verlaagd in een tijd als deze dat mensen dit niet zullen oppotten?! Ze gaan het allemaal direct vrolijk spenderen...bedrijven zullen er niet over peinzen om een eventuele financiele meevaller te investeren, waardoor er wellicht meer werkgelegenheid komt e.d. Geld neerleggen bij de mensen helpt een economie uit het dal, immers uitzendbureau's (merken een opgaande en dalende lijn van een economie het eerst) verdienen geld door al die mensen die willen werken en niet door al die bedrijven die in een keer extra mensen nodig hebben omdat ze weer willen investeren
En ach, waarom ook niet, laten we direct maar de winstbelasting e.d. verhogen voor deze bedrijven; je wilt het toch niet aanmoedigen dat de kleine ondernemer het gaat proberen? Je wilt toch niet hebben dat de multinationals hier in Nederland blijven? We komen al om in het werk, dus laat ze maar lekker gaan....
ps. Wanneer gaan ze nu eindelijk is wat doen aan die tenenlikkers
we zijn nu nog de ellende van die feest groep aan het opruimen
kunnen we weer van vooraf aan beginnen foto
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
even voor de duidelijkheid: de sp is geen communistische partij.
Deze opmerking plaatsen is net zo dom om te zeggen als dat vvd stemmers nsdap stemmers zijn (de partij van hitler)
de sp is links (en dan heb ik het niet over "pvda-links")
stalin = extreem links (communistisch)
de vvd is rechts
hitler = extreem rechts (eine nazi)
geen dingen door elkaar halen, wil je dat wel graag doen, koop een blender, maar lul geen onzin...
De SP vereerd Mao, die Chinese dictator die 35 miljoen mensen heeft vermoord.
Als die aan de macht komen krijgen we een soort NL Sovjet Unie (Unie der Socialistische Sovjet Nederlanden), gaat de overheid precies bepalen wat we moeten doen, weg vrijheid.
Auto's zullen alleen nog te betalen zijn voor de allerrijksten (als ze niet helemaal afgeschaft worden), de rijken worden het land uitgepest met belastingen (waardoor vele banen verdwijnen), Defensie wordt afgeschaft (alle militairen op straat), we stappen uit de NATO, er komt weer politieke correctheid, de halve derde wereld wordt binnengehaald, de politie zal nog minder bevoegdheden krijgen, criminelen zullen nog meer verknuffeld worden, terroristen zullen verknuffelt en gesteund worden door NL, uitkeringen worden zo hoog dat niemand nog gaat werken, criminelen krijgen taakstraf en/of gratis cursus in plaats van gevangenisstraf, particuliere verzekeraars worden afgeschaft (mensen worden bestolen van hun baan en al die mensen werkloos), verbod op alcoholreclame (en bier reclames zijn meestal nou juist leuk, verbied liever maandverbandreclames of zo foto ), hogere energiekosten (kunnen alleen de rijken nog computeren e.d.), verbod genetische manipulatie, schiphol wordt ingekrompen (kunnen we niet allemaal meer op vakantie), kilometerheffing wordt ingevoerd, accijns op kerosine (waardoor op vakantie gaat duurder wordt en alleen de rijken dat nog kunnen), studies volledig gratis (wie moet dat betalen? Moeten mensen die niet studeren dus betalen voor degenen die studeren, krijg je van die eeuwige studenten die alleen proviteren), migranten krijgen stemrecht (hallo Ollandistan), gratis taallessen (uit onze portomonee dus), er wordt nog meer geld uitgegeven aan de corrupte antillen.
Het land zal weggegeven worden aan de immigranten en we zullen zelf niets meer mogen.
Mocht de SP ooit aan de macht komen dan hoop ik op een regime change, nou ja die zal er dan wel komen aangezien de SP terroristen knuffelt en steund.
Of ik kan natuurlijk zelf een coup doen, aangezien het leger dan afgeschaft is dan is er niemand die me tegen kan houden, mag ik vast van de USA wel even een Abrams tank lenen. foto
Al zal er wel iets zijn als een rode garde als gedachtenpolitie die andersdenkenden in kampen zet zoals dat in elk Socialistisch land gebeurt.
Hebben we jaren lang gestreden in de NATO om de vrije wereld te beschermen tegen het communisme. De koude oorlog hebben we uiteindelijk gewonnen, en dan zijn er gekken die er op gaan stemmen. foto
Zijn we straks zelf allemaal vluchtelingen.
En wat betreft de Partij Van De Allochtonen, hebben we nou niets geleerd van hun wanbeleid tijdens paars en daarvoor? }:O
"Mess with the west, die like the rest"
"This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you, stand, men of the West!""
Dit is trouwens weer een peiling van NOVA (dat socialisten programma met die vreselijke bitch Polak) Neem die peiling dus maar niet serieus, daar scoren de linkse partijen altijd zo'n 30% hoger.
Zo'n uitlating geeft jou lage intelligentie weer. foto
En de mensen die het kunnen leiden merken geen bal van de bezuinigingen.
Ik zeg niet dat er Nederland een comunistisch land moet worden (iets wat SP ook helemaal niet wil), maar er is gewoon veel onvrede. Daarnaast roepen de linkse partijen nu veel extremere dingen dan in de praktijk gaan gebeuren, dat doen de rechste partijen als ze niet in het cabinet zitten ook. Dat is gewoon weg om aandacht te trekken, vooral als er onvrede is werkt dat in je voordeel.
Democratie werkt niet.
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Het gaat nu slechter met nl dan het onder kok was... Dus...
Power to the individuel People
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Belasting is diefstal en met welk / doel of recht, iemand iets afnemen om een ander die daar geen poot voor uitsteekt te helpen?
En ik zou zeggen wat ik niet produceer kan jij niet consumeren…..
En als jij van mij steelt wat ik produceer produceer ik helemaal niks meer!
Maw deze groot verdieners creëren de welvaart en de economische groei waar iedereen van profiteert. Ze nemen risico’s werken hard en hebben als doel winst en groei. Zouden we deze mensen vervangen door een maatschappij zoals Links in Nederland dan vervallen we tot een maatschappij van bedelaars, helaas valt er dan echter niks meer te bedelen, dus vervallen we in anarchie!
Leer nu gewoon eens dat je moet werken voor je geld en dat ik jou wellicht zou helpen als je beoefend ben maar nooit onder dwang!
Het probleem in dit land is dat iedereen stemmen mag en kan terwijl de vorming van politieke bewustwording in het onderwijs eenzijdig is dan wel ten wensen overlaat. Maw de ideeën van de meerderheid worden aangenomen voor waar ipv zelf op onderzoek uit te gaan. In het onderwijs in Nederland werken nu veel linkse leerkrachten in de kwetsbaarste periode van de opvoeding van de kinderen worden ze geïndoctrineerd ipv ze zelf hun waarheid te laten ontdekken. En tja dat systeem houd zich zelf in stand niet geremd door enige kennis.
De mensen met geld en bezit zijn vaak rond deze tijd op vakantie...
De mensen die minder geld en bezit hebben zijn wel thuis om die polls te beantwoorden...
foto
SP ??? potverdriedubbeltjes wie stemt er in godsnaam op communisten en dierenactivisten ? Het iq is bij de meeste nederlanders weer ver te zoeken foto
Prachtig deze reactie, grappig en realistisch tegelijk fotofoto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
jij zegt nu dat balkenende bezuinigen 'leuk' vind
het blijkt maar weer dat je geen donder snapt van politiek net als een groot gedeelte van de nederlanders
Het Algemene Bezuinigings Topic
ps. ik zelf vind balkenende te 'onvolwassen' voor politiek
het beleid is goed maar de duidelijkheid verschaffen naar het publiek ontbreekt nog.
(panden waarvan de grond en bouwkosten vaak al 6x terugverdiend zijn)
Als een flat 20 jaar geleden al rendabel verhuurd kon worden voor 400 gulden / maand moet je nagaan als ze nu pakweg 800 euro / maand voor dezelfde woning vangen. Goed dan moeten ze misschien 1x per 5 jaar een bedrag ter waarde van een paar maanden huur aan groot onderhoud besteden, maar op de miljoenen waar woningcorporaties in zwemmen maakt dat echt niks uit hoor! foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken