Nieuws
Van Buitenen roept op tot steun klokkenluider

Van Buitenen legde als Europees ambtenaar fraude bij de Europese Commissie bloot. Hij verloor daarop zijn baan, maar wist bij de Europese verkiezingen van afgelopen donderdag met zijn partij Europa Transparant verrassend twee zetels te halen. Van Buitenen pleit voor ondersteuning van alle klokkenluiders, ook als ze uit eigen belang handelen of zelf betrokken waren bij misstanden. "De bouwfraude was een enorm schandaal, dat zonder Bos nooit bekend was geworden. Zulke klokkenluiders moet je altijd steunen," stelde Van Buitenen.
Niet stemmen
In het programma liet Van Buitenen weten niet aan stemmingen te willen meedoen. "Ik ben geen politicus en zal dus geen politieke standpunten innemen," verklaarde de voormalig ambtenaar. Hij wil ingediende voorstellen slechts beoordelen op hun financiële deugdelijkheid. Omdat de regels van het europarlement geen kleine fracties toelaten moet Van Buitenen zich waarschijnlijk aansluiten bij een Europese fractie. Om ook kritisch het handelen van zijn eigen fractieleden te kunnen volgen hoopt hij binnen de fractie waarbij hij zich aansluit een status aparte te krijgen.
Zo moet het!
╚══════╝
╔══════╗
╚══════╝
't Is iedereen z'n plicht zei die BalkenEllende.
Ik heb het recht om te zwijgen.
En daar maak ik gaarne misbruik van. foto
Deze snap ik niet !!!!
Wat zijn we er dus nu mee opgeschoten ? Niets. Hij moet zich aansluiten bij een bestaande partij, wil een status aparte (die hij niet krijgt). Hiermee is dus weer aangetoond dat heel dat Europagedoe weer uitdraait op een gigantische mislukking. Degenen die de stemmen hebben gekregen lopen dus wederom vast op bureaucratische regeltjes, die voorschrijven, dat kleine fracties niet mogen. Lekker...dat Europa.
Uiteindelijk stelt heel dat stemmen niks voor.
De burokraten zijn aan de macht en daar verandert geen politicus wat aan.
Europa foto
Met 2 zetels bereik je niks man.
Je kan de EG hoog uit op meer kosten jagen.
En er zitten al van die geweldige rekenaars.
Ja die rekenen zichzelf rijk.
1 en al oplichterij die politiek. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken