Nieuws
''Geen regen is straf voor geen sluier''
''Er is geen zonde zonder tegenspoed en er is geen einde aan de straf zonder boetedoening'', zei Abdel Rahman al-Sudeis van de Grote Moskee in Mekka. Vooral vrouwen begaan de ene na de andere zonde volgens de iman: ze lopen te vaak niet goed of ongesluierd rond, maken zich op, en gaan met mannen om.
In Saudi-Arabië is het bij de wet verboden voor vrouwen om in het openbaar om te gaan met mannen. Bovendien moeten zij van top tot teen bedekt zijn, met uitzondering van gezicht en handen. De laatste tijd liggen die regels wat onder vuur. Vrouwen pleitten in kranten en op televisie voor meer rechten.
Saudie Arabië............als of het daar niet altijd droog en heet is foto
Waar halen ze die onzin toch vandaan?? Hebben die Imams dan nooit aardrijkskunde gehad ofzo? Scheikunde? Natuurkunde? foto
Waarom post ik ook eigenlijk foto Want aan zulke onzin komt nooit een eind foto
Is die man die dat zegt een regeringsleider ofzo?
Het kopje "Weird nieuws" lijkt me beter op zijn plaats....
maar goed...
ik ben het met je eens, het is gewoonweg belachelijk dat volwassen mensen niet doorhebben dat ze voor de gek gehouden worden door een stel machtsbezitters... de woorden "achterlijke cultuur" vind ik best wel toepasselijk
Overigens kunnen de Christelijke leiders er ook wat van, qua debiele uitspraken ("zinloos geweld wordt veroorzaakt doordat zaken als euthanasie en abortus toegestaan zijn!").
Hoe strenger gelovig, des te krankzinniger de daden, dan wel uitspraken denk ik wel eens. foto Toch niet alleen die lui dus. foto
En de vrouwen gaan zich weer hullen in burka's.
Als het toevallig weer gaat regenen dan hebben de mannen goed "werk" verricht...
Deze imams zijn een gevaar voor achterlijke culturen.
In de bijbel staat ook genoeg over "heilige profeten" en hun achterlijke praktijken.
Het mag dan wel 1 april zijn, zulke grappen komen ook als werkelijkheid voor in veel ergere vormen.
Misschien moeten die mannen hun baarden wel langer laten groeien, je weet het nooit met die Allah. foto
Vikings, die hadden ballen, zij geloofden in een gast in een kar - die bliksems smijt.
Aan wat dan wel?
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Lachen om onwetende Saudi's kan natuurlijk wel, maar een alternatieve reden aangeven waarom het niet regent, moet dan wel genoemd worden... Die Saudi's zijn helaas onwetend. En door die onwetendheid onderdrukken ze een heleboel vrijheid en rechten die mensen zouden moeten hebben.
Regen vanwege dat vrouwen niet gehoorzamen... ze zouden zich moeten doodschamen. foto Jammer dat er nog zulke volkeren rondlopen. Misschien als je ze ooit eens scholing geeft dat een volgende generatie hopelijk wat minder onderdrukkend is.
foto
Misschien moeten ze ook een nadenken waarom er zoveel rampen (aardbevingen, e.d.) in die landen voorkomen..
Het geeft je wel te denken...
echt niet
Ach ja, het is hun cultuur, die moet je niet volgens onze Westerse normen en waarden willen beoordelen. Maar goed, ik ben toch wel blij dat ik in Nederland ben geboren.
het is trouwens een paradox, het is heet, dus we doen ons hoofddoekje af, er komt geen regen dus het blijft heet... conclusie... allah wil geen hoofddoekjes... foto
Wacht maar tot ze doorkrijgen dat de atmosfeer van de aarde is vernietigd. Dan weten ze niet half hoe snel ze daar weg moeten rennen. foto
Alle landen van het MO zullen extreem droog weer krijgen. Tja, maar hier zijn ze ook niet veilig, tenzij je kunt overleven in een compleet overstroomd Nederland. (Gelukkig woon ik boven zee-niveau)
Het is goed te realiseren dat de meesten in het land de lagere school nog niet eens hebben afgemaakt. Ook in de regering is het vrij ernstig met het opleidingsniveau. In het licht daarvan is het nog niet eens zo vreemd dat mensen denken dat gedrag het weer beinvloed. Ze zouden daar eens wat slimmer moeten worden dan komt het inzicht vanzelf
Trouwens hier geloven we ook nog in God, dus wat dat betreft zijn de verschillen nog niet eens zo groot.
Dan wil je wel regen.
De vrouwen daar zijn niet nat genoeg. foto
tja als dit het beste is waar ze mee op kunnen komen, kunnen ze maar beter stoppen, want dit gaat toch echt helemaal niemand geloven, en al helemaal die vrouwen niet.
thx
En dat terwijl ALLE problemen daar worden veroorzaakt door henzelf (het mannelijk deel van de bevolding foto )
Mijn oplossing: Alleen de vrouwen mogen naar het westen immigreren:
1. Moslimvrouwen blij, want zij worden dan niet meer onderdrukt
2. Wij blij foto
3. Probleem aldaar lost zich vanzelf op door onderlinge uitroeiing terwijl de overblijvers zich niet meer kunnen voortplanten foto
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg\[/b\]
Je laat als regering toch niet vrouwen gestraft worden om zo'n reden terwijl je het weerbericht voor je neus hebt met de echte feiten foto
O wacht, dat zijn natuurlijk ook alleen maar mannen ofzo. foto
Wordt hier wel een beetje droevig van die domheid, ikke niet begrijp waar haal jij vandaan die onzin
Maar weet je wat het grappigste is, is dat het geneens een 1 april grap was. Het is de werkelijkheid ! foto
Alhoewel ik lach wel maar ik heb enorm veel medelijden met die vrouwen daar foto
Hmpf...met dank aan mohammed zullen we maar denken.. foto
wellicht hebben ze hersenen van zand foto
[15:25] <Inn0ruuK> Is daar wat mis mee scorpie :)
Maar hoe zit het dan met het toenemende aantal aardbevingen in de hoofddoekjes landen , volgens mij is dit een straf voor het verschuilen voor allah onder een hoofddoekje en is prachtig weer een beloning voor het niet dragen.
...................
fotofotofotofotofoto
The power to destroy a planet is insignificant next to the power of the Source. ]-
Kan een Imam dat in dit land ff oppikken?
Droogte gaat echt op je pannetje werken he, idioten! fotofotofotofoto
Ik heb het liefst zo weinig mogelijk kleding.... fotofoto
Het probleem is, is dat er buiten SA in de arabische wereld nog 1 miljard mensen rondlopen zonder (middelbare) scholing en die allemaal vatbaar zijn voor dit soort ongein. Dat is dus 2x de populatie van Europa en de VS bij elkaar. Je kan je waarschijnlijk ook voorstellen hoe makkelijk het is om bijvoorbeeld iemand voor de Jihad te werven als mensen zo weinig weten en feiten kennen....
wel gevoel voor humor die imams he....
▒
Ik heb van je gedroomd vannacht
Waarom regent et hier in NL altijd wel zo vaak terwijl de lady's hier gewoon niet gesluierd rondlopen? Hebben ze hier wel es naar gekeken? Heh? HEH? Nee, dat dacht ik wel. Onnozele imams. foto
Laat iedereen dat voor zich uitmaken. Het is ieders eigen verantwoordelijkheid hoe hij of zij leeft. Denken die sukkels nou echt dat god zich druk gaat maken of een vrouw nou bedekt is, of zich opmaakt.
Als god echt groot is zoals die gasten beleiden dan gaat hij zich echt niet druk maken omdat soort simpele dingen. De moslims beledigen god zelfs continue met dit soort taal.
De bevolking weet niet beter: als jij altijd maar 1 kant van het verhaal te horen krijgt, wat zou jij denken dan??
Maargoed dat we die hier niet hebben, regen genoeg hier foto
ze moeten daar eens leren te genieten van het leven foto
foto
Daar liepen zeker ook coole goden rond!! foto
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken