Premiersdebat
De lijsttrekkers van VVD, PvdA, CDA en PVV gaan zondagavond bij RTL 4 in debat in wat de zender een 'premiersdebat' noemt.
In de Rode Hoed in Amsterdam kruisen Mark Rutte (VVD), Job Cohen (PvdA), Jan Peter Balkenende (CDA) en Geert Wilders (PVV) met elkaar de degens. Rutte, Cohen en Balkenende gingen vrijdag voor de NOS-radio ook al met elkaar in debat, maar daar was Wilders niet bij.
De strijd tussen de vier partijleiders wordt geleid door politiek journalist Frits Wester van RTL Nieuws. Centrale vraag is: wie wordt de nieuwe premier van Nederland? De voorbeschouwing op het debat begint om 20:00 uur, het eigenlijke debat om 20:15 uur.
Update 20:15
Het debat tussen de vier lijsttrekkers is begonnen.
Update 22:48
Volgens onderzoeksbureau Synovate heeft VVD-lijsttrekker Mark Rutte met 34 procent van de stemmen het debat gewonnen. Tweede werd PvdA-leider Job Cohen (23 procent) en gedeeld derde kwamen Jan Peter Balkenende (CDA) en Geert Wilders (PVV) met beiden 18 procent.
Bekijk hier het hele premiersdebat terug.
Alle Tweede Kamerverkiezingen 2010-lijsttrekkersdebatten:
Premiersdebat | Carré-debat | EénVandaag-debat | NOS-debatten
Bezoek ook het Verkiezingen 2010-forum.

.
Mr.Cooper schreef ooit het volgende:
ik kan teminste headbangen, lekker met me lange haar lopen chille en zo, kan ik van jou niet zeggen naar je chemokuur-kop
Het is allemaal lekker voorgekookt.
▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼
De poppenkast is weer begonnen.
Ik ben benieuwd naar de ijzersterke debatten zodat ik een keuze kan maken
foto
Wees eerlijk: je moet ergens een grens trekken. Je had de grens ook kunnen leggen bij partijen die reeds in de kamer zitten. Maar ja, dan had jij weer wat te zeiken dat de andere partijen geen kans krijgen om hun programma te verdedigen/vertegenwoordigen.
Nu heb je tenminste een klein select groepje. En wees eerlijk: De premier komt uit een van deze partijen.
Liever trouwens alle fracties die nu in de kamer zitten, maar goed....
Prima dit keer.
Ik denk trouwens dat PvdA, D66 en VVD ook een heel realistische optie is.
Had de publieke omroep geen plaatsje over. BELACHELIJK.
RTL bepaalt wie het beste kan dansen, zingen, goochelen etc.
Ach, kan mooi tussen een tokkie-soap en een berg reclame door.
Fijn ook dat die irritante onderwijzer, Pechtold er niet is.
Maar met een flink aantal standpunten ben ik het wel mee eens, in tegenstelling tot een andere partij waarbij ik werkelijk denk dat deze mensen de laatste 30 jaar in een grot hebben geleefd.
En dan moet je een keus maken.. Ga ik voor de standpunten, of voor de man met de wijze opa uitstraling.
Ik vind dat meer mensen een aantal kieswijzers moeten raadplegen en daar hun keuze van af moeten laten hangen ipv stemmen op het poppetje of one line ers. Zo weet ik dat hele volksstammen uitkomen op Trots van Rita, maar niemand stemt op haar, ondanks iedereen het waarschijnlijk toch met haar eens is..
Van die stemmers die altijd maar klakkeloos op het CDA stemmen, ondanks welke onzin deze partij uitkraamt..omdat mn ouders het ook altijd stemde..nee die mensen snappen het niet.
Veel mensen stemmen zonder te weten hoe,wat en waarom.
Het wordt hoooog tijd een ander systeem te verzinnen hoe we dat beter kunnen organiseren.
Ik vind persoonlijk dat er verdomd weinig te kiezen valt...overal zit wel haken en ogen aan.. Maar ja..
Hij zal het o.a. dan ook hebben over de 7,2 miljard die de immigratie per jaar kost(te).
Weten ze wel zeker dat Wilders komt?
Voor het Radio debat kon hij geen gaatje in zijn agenda vinden
Oeh wie heeft vrijdag Knevel en vd Brink gezien?
Met die gehandicapte reportster die alle lijsttrekkers heeft geinterviewed,... behalve Wilders want gehandicapten vallen niet binnen de doelgroep van de PVV
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken