Bij de omstreden Miss World verkiezingen, die door de rellen in Nigeria naar Londen werden verplaatst, is Miss Turkije, Azra Akin (21), vandaag gekozen tot Miss World 2002.
Miss Colombia werd tweede, Miss Peru derde.
Er zit wel een Nederlands tintje aan de overwinning; Azra woont namelijk in ons land, te weten in Almelo.
denk dat ik effe naar Almelo rij..woon er toch in de buurt. Ben wel benieuwd of ze nu weer toeterend en met vlaggen zwaaiend tot 12 uur vannacht door de stad rijden.
WTF! hoe kan fucking miss turkije in nederland wonen! of ze had miss nederland moeten zijn oid, of ze moet gewoon in haar land gaan wonen, als ze zich klaarblijkelijk turks voelt. dit spoort toch niet??
Die miss Puerto Rico is de enigste zown beetje die echt hot is...
Wie kiest die gasten eigenlijk uit??
Edit: nog wat commentaar dan alleen dat de miss turkije, nederland (whatever toch politiek krom) leluq is... [ Dit bericht is gewijzigd door Yanderboi ]
quote: Door vosss - zaterdag 7 december 2002 @ 18:40 (-2 - Agressief) =edit=
Minder agressief graag. [ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]
quote: WTF! hoe kan fucking miss turkije in nederland wonen! of ze had miss nederland moeten zijn oid, of ze moet gewoon in haar land gaan wonen, als ze zich klaarblijkelijk turks voelt. dit spoort toch niet??
ohja hoor.. die gasten worden een beetje TE in de spotlight genomen.. Turkije? en woont in Nederland.. sorry mensen.. maar ik begin net als Nostrodamus een beeld te krijgen van Islamitiserend Nederland.. foto en die ziet er niet vrolijk uit.. (hopen dat de paus het nog lang volhoud, anders is het gedaan..) foto
"Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive music."
quote: Door jeloo - zaterdag 7 december 2002 @ 18:50 WTF! hoe kan fucking miss turkije in nederland wonen! of ze had miss nederland moeten zijn oid, of ze moet gewoon in haar land gaan wonen, als ze zich klaarblijkelijk turks voelt. dit spoort toch niet??
Zo werkt het met voetbal toch ook?
Spelers die doorgaans in hele andere landen wonen spelen voor de Europese of Wereldkampioenschappen voor het land waar ze vandaan komen.
Hey, het is een slimme miss. Ze wist dat als ze in Nederland zou meedoen geen enkele kans zou maken tussen die domme blonde bimbo\'s. We hoorden toch ook al over die donkere meid, die niet werd gekozen, omdat ze donker was. Als ze had meegedaan in NL dan had ze nooit miss World kunnen worden. Goeie zet van haar. foto
Dit is weer een sterk voorbeeldje van integratie. Je woont in Nederland, maar komt uit voor Turkije? Die dubbele nationaliteiten moeten ze afschaffen. Straks weet je er geen eind meer in. Dan heb je een dame die komt Turkije, die woont in Duitsland, doet mee voor Polen en wint voor Oezbekistan ofzo...
En daarbij komt dat ze nog niet eens zo mooi is ook :S
Miss Albanie is ook wel leuk trouwens [ Dit bericht is gewijzigd door CrusiX ]
How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
It is impossible to live a pleasant life without living wisely and well and justly. And it is impossible to live wisely and well and justly without living a pleasant life.
quote: WTF! hoe kan fucking miss turkije in nederland wonen! of ze had miss nederland moeten zijn oid, of ze moet gewoon in haar land gaan wonen, als ze zich klaarblijkelijk turks voelt. dit spoort toch niet??
Deze dame Miss Nederland worden? Geloof je het zelf? Er zijn redenen waarom Nederland zelden ver komt in Miss verkiezingen en dat terwijl er beeldschone dames hier rondlopen (in alle kleuren). Trouwens zijn er laatst voorrondes voor Miss Italie in Amsterdam voor (half?)italiaanse dames in ons land. Daar zou niemand wakker van liggen en vinden dat ze dan maar naar Italie moeten verkassen.
Nou lekker is dat. Ik vind echt dat ze geselecteerd moeten worden op land want dit mag toch niet, miss Turkey die in Nederland woont, voor mijn part ben je dan een Nederlander en een vette nep Turk. Let op, ik vind, eigen mening foto
HEHE maar met die lui mogen toch naar een paspoord hebben of truks of nederlans ??? maar goed het zal allemaal wel TROUWENS LEKKER WIJFIE WAAR ZIT ZE OP SCHOOL ??? foto
Miss Nederland is op zekers wel de lekkerste, waarom is die geen miss World geworde. (zeker een turkse jury) http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Holland.html fotofotofotofotofotofotofoto
mask: je ken best 2 paspoorten hebben , mijn vader heeft er bv 2 een turks en een nederlands paspoort, ik heb een nederlands maar sta bij mijn vader in zijn paspoort dus ga in principe ook op voor beide foto
Ik snap niet wat jullie allemaal lopen te zeiken zeg Dat meisje heb gewoon de Miss verkiezing gewonnen ik snap niet dat er altijd een vorm van discriminatie naar voren moet komen
vind het eigenlijk wel een lekker ding. Zeker voor het gemiddelde turkse meisje wat ik zo in de tram zie hiero (kweet het, foute opmerking, maar toch).
*zit met veel plezier de fotos te bekijken en vraagt zich af hoe sommige mensen zich druk kunnen maken om dit soort dingen.
Turkse meisjes kunnen echt wel mooi zijn. Alleen zie je het vaak niet door het hoofddoekje. Maar vaak zegt het gezicht genoeg!
Why? Don't we make ya laugh? Aren't we fuckin' funny? You best come up with an answer, cos I'm gonna come back here and check on you and your momma and if you ain't got a reason why you hate clowns, I'm gonna kill your whole fucking family.
quote: Jammer dat een aantal mensen weer van het onderwerp moet afwijken, het gaat over miss world en niks anders, altijd dat afzeiken
Ik ben iik zeer verbaasd dat de discussie gaat over dubbele nationaliteiten , hoofddoekjes en meer van die ongein. Is trouwens al het tweede moslim land op rij wat wint. Kennelijk is het niet overal zo brak met de rechten van de vrouw
ik ben turks (niet dat het wat uitmaakt) en ik vind miss holland er eigenlijk mooier uitzien foto Vooral de wangen doen het \'m foto en die pretoogjes, en het haar...
Sommige mensen posten echt alleen maar om wat te zeggen.. Zeggen dat ze toch maar naar Kenia ging, terwijl dit in Nigeria zou zijn (waar dus ook die steniging ZOU zijn, maar dat is nog niet gebeurd). Verder was allang bekend dat dit verplaatst is naar Londen, vanwege al die rellen in Nigeria.
Nou doet u mijn miss India maar : http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20India.html
In de categorie "bij gebrek aan iets beters gekozen" foto: http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Greece.html http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Ireland.html http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Malta.html
Erg leuk vind ik ook : http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Jamaica.html
Ik moet zeggen ik heb alle fotos doorkeken en er zitten echt voor 80 % vrouwen bij waarbij ik als vrouw denk van "jezus hoe is die d`r ooit doorgekomen..."
Als dat het schoonheidsideaal moet voorstellen dan ben ik blij dat ik maar "normaal"ben foto
Het is gewoon terecht dat ze eerste plaats heeft behaald.. Jammer genoeg zijn heel veel mensen jaloers op haar en vooral van die Boeren Kaaskoppen....foto
Bespeur ik hier een beetje jaloezie mensen. En er is niets mis met het geit dat iemand ergens in een bepaand land woont en voor een ander land uitkomt.
P.S. Stelletje proleten, leer ook eens wat beter NEDERLANDS typen.
Turkse vrouwen zijn overigens vaak mooi. Vergelijk het gemiddeld straatbeeld van Turkse vrouwen in Ankara of Istanbul met dat van Amsterdam of Eindhoven en zie je dat de vrouwen daar fantastisch zijn. Mooi, vrouwelijk, modern en vaak zelfbewust. Niks hoofddoekjes.
Trouwens. Wel eens in de ogen van een gesluierde Arabische gekeken. Dan kan mijn hart al sneller kloppen.
word ook niet goed van die dubbele nationaliteiten
[ Dit bericht is gewijzigd door Boogey55 ]
quote:
Azra Anin
Azra Akin...
Foto: http://www.babydoll.be/tn_turkey.jpg
Minder agressief graag.
[ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Ben wel benieuwd of ze nu weer toeterend en met vlaggen zwaaiend tot 12 uur vannacht door de stad rijden.
Mijn persoonlijke favoriet was trouwens Miss Puerto Rico
quote:
Is ze toch maar ff "moedig" om naar kenia tegaan, WAAR IEMAND GESTENIGD WORDT....
Kenia? fotofoto
Wat heeft Kenia nou weer met de Miss World te maken, behalve dat ze meedoen???
En sinds wanneer word er in Kenia iemand gestenigd?
quote:
Mijn persoonlijke favoriet was trouwens Miss Puerto Rico
Vind ik persoonlijk iets té mager maar ok smaken verschillen foto
He's gone, gone, and nothin's gonna bring him back
quote:
Is ze toch maar ff "moedig" om naar kenia tegaan, WAAR IEMAND GESTENIGD WORDT....
Miss Nederland was ook zo moedig om naar Kenia af te reizen...dus wat zit je nou te zeuren.
Wel leuk dat Miss Turkije/world in Almelo woont.
quote:
Wel leuk dat Miss Turkije/world in Almelo woont.
Almelo zal wel blij met haar zijn.
[ Dit bericht is gewijzigd door Boogey55 ]
quote:
Miss Nederland was ook zo moedig om naar Kenia af te reizen...dus wat zit je nou te zeuren.
ja, geen wonder dat ze niet gewonnen heeft als ze in Kenia zit foto
Die miss Puerto Rico is de enigste zown beetje die echt hot is...
Wie kiest die gasten eigenlijk uit??
Edit: nog wat commentaar dan alleen dat de miss turkije, nederland (whatever toch politiek krom) leluq is...
[ Dit bericht is gewijzigd door Yanderboi ]
[ Dit bericht is gewijzigd door Veerboot ]
okay, ik zou geen nee zeggen:p
quote:
Door vosss - zaterdag 7 december 2002 @ 18:40 (-2 - Agressief)
=edit=
Minder agressief graag.
[ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]
quote:
WTF! hoe kan fucking miss turkije in nederland wonen! of ze had miss nederland moeten zijn oid, of ze moet gewoon in haar land gaan wonen, als ze zich klaarblijkelijk turks voelt. dit spoort toch niet??
Dat bedoelde ik dus ook foto
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Bosnia.html
quote:
Almelo zal wel blij met haar zijn.
Nou..
Xbox 360 Live: EN4 360
quote:
Door jeloo - zaterdag 7 december 2002 @ 18:50
WTF! hoe kan fucking miss turkije in nederland wonen! of ze had miss nederland moeten zijn oid, of ze moet gewoon in haar land gaan wonen, als ze zich klaarblijkelijk turks voelt. dit spoort toch niet??
Zo werkt het met voetbal toch ook?
Spelers die doorgaans in hele andere landen wonen spelen voor de Europese of Wereldkampioenschappen voor het land waar ze vandaan komen.
En daarbij komt dat ze nog niet eens zo mooi is ook :S
Miss Albanie is ook wel leuk trouwens
[ Dit bericht is gewijzigd door CrusiX ]
niet lullig bedoelt maar er lopen
toch echt wel een hoop mooiere vrouwen rond
dan degenen die hier verkozen zijn.
miss turkije en hongkong zijn nog wel leuk trouwens. foto
quote:
Nau, doet u mij dan Miss Bosnia & Herzegovina maar
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Bosnia.html
Kijk, dat is het betere werk !
And it is impossible to live wisely and well and justly without living a pleasant life.
quote:
WTF! hoe kan fucking miss turkije in nederland wonen! of ze had miss nederland moeten zijn oid, of ze moet gewoon in haar land gaan wonen, als ze zich klaarblijkelijk turks voelt. dit spoort toch niet??
Deze dame Miss Nederland worden? Geloof je het zelf? Er zijn redenen waarom Nederland zelden ver komt in Miss verkiezingen en dat terwijl er beeldschone dames hier rondlopen (in alle kleuren). Trouwens zijn er laatst voorrondes voor Miss Italie in Amsterdam voor (half?)italiaanse dames in ons land. Daar zou niemand wakker van liggen en vinden dat ze dan maar naar Italie moeten verkassen.
http://www.clubs.indiatimes.com/iclubs/groups/26258/lithuania.jpg
fotofotofotofotofotofotofoto
[ Dit bericht is gewijzigd door -Rhiannon- ]
Als we dan toch zo nodig moeten intregeren......
foto
Have you ever heard of the term... 'Fuck Buddy?'
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
Dat meisje heb gewoon de Miss verkiezing gewonnen
ik snap niet dat er altijd een vorm van discriminatie naar voren moet komen
Kom op zeg.
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Nicaragua.html foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Eegee ]
Amazed wingsssssssfoto
*zit met veel plezier de fotos te bekijken en vraagt zich af hoe sommige mensen zich druk kunnen maken om dit soort dingen.
* CuteBrit komt ook uit Almelo, en je raad het al: Ja ik ken d\'r foto
Ze zat bij me op school, haar zus nu nogsteeds btw.
Supermooi en superaardig meiske iig foto
Vind het een mooi meisje en gun het haar van harte! foto
Ik had op miss Guatemala of miss USA gestemd, maar deze winnaar is ook top foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Exile ]
quote:
Jammer dat een aantal mensen weer van het onderwerp moet afwijken, het gaat over miss world en niks anders, altijd dat afzeiken
Ik ben iik zeer verbaasd dat de discussie gaat over dubbele nationaliteiten , hoofddoekjes en meer van die ongein.
Is trouwens al het tweede moslim land op rij wat wint. Kennelijk is het niet overal zo brak met de rechten van de vrouw
Vooral de wangen doen het \'m foto en die pretoogjes, en het haar...
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
ben zelf turks (alsof het wat uitmaakt)
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Lebanon.html
[ Dit bericht is gewijzigd door de_vinny ]
quote:
Holy crap, moet je miss libanon is zien:
dat krijg je bij gebrek aan beter he.
En miss world vind ik nou niet echt werelds mooiste eigenlijk.
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
Denk toch eens na voordat je post.
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Turkey.html
quote:
-edit- (TripleM)
De arrogantie foto
"Het is graag of niet" ??? Wie ben jij om dat te zeggen ventje? Sta jij boven de wet of iets dergelijks foto
Waar haal je het lef vandaan om te denken dat jij omdat je misschien toevallig autochtoon bent, kan bepalen hoe of wat een ander zich voelt.
Om te bepalen of mensen zich misdragen hebben we hier nog altijd wetten en justitie.
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20India.html
In de categorie "bij gebrek aan iets beters gekozen" foto:
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Greece.html
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Ireland.html
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Malta.html
Erg leuk vind ik ook :
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Jamaica.html
Ik moet zeggen ik heb alle fotos doorkeken en er zitten echt voor 80 % vrouwen bij waarbij ik als vrouw denk van "jezus hoe is die d`r ooit doorgekomen..."
Als dat het schoonheidsideaal moet voorstellen dan ben ik blij dat ik maar "normaal"ben foto
Hmmmmmmmmzzzzzz.... fotofotofoto
Zij ruled!
[ Dit bericht is gewijzigd door -SL- ]
No good can come of it.
Ze heeft een cheque ontvangen van 100.000 pond dus ze is gelijk ongetwijfeld de rijkste in Almelo hahaha
AAAHHHH NEE....de rijkste in Almelo is Herman Finkers natuurlijk!!!
man man ik ken toch heel wat lekkere vrouwen in nederland, volgend jaar schuif ik der een paar naar voren, geheid dat we winnen
http://clubs.indiatimes.com/iclubs/pages/26258/Miss%20Norway.html
quote:
I have finished my secondary education and would like to on to study at the academy for Art & design
Hopelijk zie ik haar stracks hier op school rondlopen.
Miss Tjechië is toch wel echt heel schoon
[ Dit bericht is gewijzigd door WrineX-Joske ]
Jammer genoeg zijn heel veel mensen jaloers op haar en vooral van die Boeren Kaaskoppen....foto
P.S. Stelletje proleten, leer ook eens wat beter NEDERLANDS typen.
quote:
Pfff zo mooi isze niet, als ik hier in de stad loop zie ik tientallen meiden die der een heeeel stuk mooier uitzien!!!!
Waar woon jij dan? Dan ga ik er gelijk heen verhuizen! foto
FritsvanEgtersXbox Live GT : Dutch Mayhem // PSN ID : Dutch_Mayhem
[ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
Nicaragua: http://www.clubs.indiatimes.com/iclubs/groups/26258/nicaragua.jpg
[ Dit bericht is gewijzigd door FlyHigh ]
klik
[sub] Noorwegen = ook wel \'ok\' foto
hier ja
Lithuania (Letland?!) foto
jajajaja
[/sub]
Ik ga voor Miss Holland, wat een cutey foto
Holland was trouwens vrij goed vertegenwoordigt foto
Nou weet ik zeker dat turkse mokkels jammie jammie zijn. foto
Turkse vrouwen zijn overigens vaak mooi.
Vergelijk het gemiddeld straatbeeld van Turkse vrouwen in Ankara of Istanbul met dat van Amsterdam of Eindhoven en zie je dat de vrouwen daar fantastisch zijn. Mooi, vrouwelijk, modern en vaak zelfbewust. Niks hoofddoekjes.
Trouwens. Wel eens in de ogen van een gesluierde Arabische gekeken. Dan kan mijn hart al sneller kloppen.
Groet, Laf., met enkele biertjes en zo...
Kijk maar naar eerdere FOk- berichten dan snap je wel wat ik bedoel.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken