Nieuws
Drie gewonden na ongeluk met bierfiets
Wat zaterdagavond een leuk vrijgezellenfeestje had moeten worden is op een fiasco uitgelopen. Elf meiden gingen op een bierfiets, een rijdende bar, door de stad Amsterdam. Bij het afdalen van een helling op het Hagedoornplein botste het voertuig met elf vrouwen hard tegen het dak van een tunnel, waardoor drie van hen gewond raakten.
Twee meiden werden opgenomen in het ziekenhuis, eentje met een aantal gebroken ribben een ander ter observatie. Het derde slachtoffer kon na behandeling naar huis, maar moet nu met een vingerkootje minder door het leven. Een bierfiets ziet er uit als een bar, waaraan diverse mensen plaats kunnen nemen, ieder met trappers onder de voeten.

Lekker fietsen!
en ja ben nog steeds een vrouw hahah
motto: heb je naaste lief (en lig niet dwars als een ander een andere mening of levenstijl heeft dan jezelf)
In Mekka
Dat is pas leuk
in een hele oude blikopdeweg werd eens een bierfiets langs de kant gezet en uiteindelijk weer losgelaten
In Mekka
Dat is pas leuk
Ik
Maar gezellig dat zoiets is
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Vrouwen
Vrouwen op een bierfiets
dat zegt al genoeg neem ik aan
In welke categorie voertuigen valt een bierfiets dan
ik zie kansen voor rijschoolhouders met horecavergunning. Open lucht dus geen rookverbod. Alleen nog even wat extra inspanning zetten op de hellingproef, die wil nogal eens verkeerd gaan
Hmmm..., hosties behandelen met LSD, miswijn met GHB en de wierook vervangen door hasj, dat wordt een leuk zondagje.
Op dinsdag 5 januari 2010 20:40 schreef nokwanda het volgende:
En natuuuuuurlijk was jij dat weer. Smeerpijp dat je der bent :P _O-
Bullie is thuis X-Rated Epic fail
vrouwen horen toch heul niet te sturen in het echte verkeer?
maar of je het gevondene waardeeert?
Best leuk hoor met zo'n bierfiets op Safari naar plekken waar arme mensen wonen !
Dacht je nu werkelijk dat ze geen begeleiding meegaven. HEt is ook niet de bedoeling om stomdrinken op die fiets te zitten, het is meer als grap. je huurt die fiets voor een bepaalde tijd.
Het ongeluk is gebeurt omdat de fiets te hoog was om onder het tunneltje door te kunnen, de fiets reedt namelijk eerst altijd op straat, maar er is toen een verbod op gekomen en mochten voortaan alleen maar op fietspaden rijden.
bloed aan de muur
Ook ik gebruik Bitcoin :3
Adres: 15kvR6gZTkRQCF9FU4vopbxTqQeDfeW47K
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken