Nieuws
Marokkaanse jeugd in Ede viert feestje
Ongeveer twintig Marokkaanse jongeren hebben dinsdagavond in de wijk Veldhuizen in Ede op straat een uitbundig feestje gehouden om de aanslagen in de Verenigde Staten te vieren. Enkele tientallen wijkbewoners belden de politie, omdat zij zich bijzonder ergerden aan het gedrag van de groep.
De voornamelijk allochtone jongeren reden rondjes, zwaaiden met vlaggen en riepen leuzen. De politie kon echter geen strafbare feiten constateren op grond waarvan een einde aan het feest kon worden gemaakt. Toen de agenten vertrokken, ging een luid gejuich op. Het straatfeest eindigde toen het hard ging regenen. Of het feest dinsdagavond een politieke achtergrond had of bedoeld was als provocatie is niet duidelijk.
Sommige wijkbewoners waren boos dat de politie niet ingreep, aldus een woordvoerder van de politie. Hij wijst er echter op dat er in Nederland vrijheid van meningsuiting bestaat. "Zo'n straatfeest, dat de meeste mensen tegen de borst stuit, is een gevolg van de multiculturele samenleving. Niet iedereen hangt westerse denkbeelden aan en dat moeten we accepteren. Als het een eindexamenfeestje was geweest had waarschijnlijk niemand er iets van gezegd", aldus de zegsman van de politie
Mededeling
Beste users er staan nu talloze reacties van land uitgooien, verbranden etc, nu weten we het wel. Laat je niet verlagen tot het niveau van deze Marokkaanse jongeren.
R@b
die mensen hebben totaal geen respect voor ons.
Het land uit met die klootzakken,
vind het trouwens ook jammer dat er geen groep jongeren was die er meteen op in was gegaan en die groep marrokanen flink wat klappen heeft uitgedeeld.
Ik begrijp dat je boos bent, maar iets minder mag wel
R@b
rij ik persoonlijk dood met mn auto.....
Ongeacht wie het is, maar zo\'n ziek persoon
heeft geen recht meer op vrijheid..... foto
Het zijn allemaal zieke foto mensen.
en dat woont hier... foto
Ik begrijp dat je boos bent, maar iets minder mag wel
R@b
Al helemaal niet als je, net als Marokko, zwaar gelieerd bent aan de Westerse wereld. Dan heb je het gewoon niet begrepen in het leven.
Ik denk dat de Marokkaanse gemeenschap in NL hier sterk tegen moet optreden.
quote:
Zo\'n straatfeest, dat de meeste mensen tegen de borst stuit, is een gevolg van de multiculturele samenleving. Niet iedereen hangt westerse denkbeelden aan en dat moeten we accepteren.
Als ik een feestje vier als er een aantal Marokkanen sterven wordt ik waarschijnlijk:
1 Doodgeschopt door in Nederland wonende Marokkanen (komen vrij, want waarschijnlijk heb ik het uitgelokt)
2 Opgepakt door de politie
foto Alleen mag ik (samen met nog meer mensen) me in Nederland niet beroepen op vrijheid van meningsuiting. Dit zie je simpelweg al aan het feit dat extreem linkse partijen gewoon kunnen beginnen en extreem rechtse direct aangeklaagd worden door de staat foto
En voor degene die vinden dat ik hier bezig ben met dicriminatie, dit is gewoon een constatering..
Rustig blijven, niet te boos worden
R@b
dit is echt te gek voor woorden
Ik zei, in de brand steken en dáárna het land uit zetten!
Toen zei iemand: "Maar ze hebben toch niets strafbaars gedaan?"
Toen antwoorde ik: "Nee, dat zeg ik toch ook niet? Ik zeg dat we ze in brand moeten steken en daarna het land uit moeten zetten!" foto
quote:
Als ik een feestje vier als er een aantal Marokkanen sterven wordt ik waarschijnlijk:
1 Doodgeschopt door in Nederland wonende Marokkanen (komen vrij, want waarschijnlijk heb ik het uitgelokt)
2 Opgepakt door de politie
Dus wat doen we dan.. Juist, Omdraaien die handel!
Waarom komt de Nederlandse jeugd niet in beweging en schopt men die feestvierders nietde tering in?????
Doet de politie dan ook nix? Is DAT vrijheid van meningsuiting? Wat een geeikel...
Wil de eerste die dit leest met een marokkaanse achtergrond zeggen dat ie het ook belachelijk vind? kan me niet voorstellen dat alle marokkanen die aanslagen mooi vinden.
Die Marokkanen zijn zo dom en zo ziek als maar kan, echt triest.
(er zijn natuurlijk uitzonderingen, niet elke Marokkaan is zo)
ga je mond spoelen
Atrimar
Multiculturele samenleving noemen ze dat dan... Rot toch op joh...
Stel je voor dat wij op straat gaan dansen als er een ramp in een islamitisch land gebeurt! Dan is het land te klein!
Ik erger me mateloos aan dit gedrag.....ziek !
Echt te triest voor woorden.....
En wat ik dan ook niet snap is dat de "gemeenschap" niet reageert. Als dit bij ons was gebeurd, neem dan maar aan dat ik samen met wat buren een knuppel ter hand had genomen. (En dat doen we ook als er gewoon Nederlanders spontaan zouden moeten gaan provoceren hoor!)
Deze pagina lijkt wel een advertentie van de een of andere centrum-rechtse partij!!!
Mensen, doe alsjeblieft even rustig!
We vinden het allemaal verschrikkelijk wat er gebeurd is, en beschouw dit nou maar als een provocatie waar iedereen (stom stom stom) gewoon ingetrapt is.
Ik snap niet dat die Politie hier niks aan doet. dit is nou precies waarom wij achter worden gesteld in ons eigen land. Just_Johnny zei het ook al....
Het duurt niet lang of de nederlandse bevolking wordt dit zat..
Atrimar
denk ff na wat je zegt
Als het een eindexamenfeestje was geweest had waarschijnlijk niemand er iets van gezegd", aldus de zegsman van de politie.
Nee inderdaad, een examenfeestje niet, dit heeft niet met multi-cultureel te maken maar met waanzin. Ze juichen omdat mensen de dood hebben gevonden. Ik vind het ook erg als christen als er een brug in afghanistan instort en er een paar honderd afghanen omkomen. Die politie zou ook aangepakt moeten worden. Wat een respectabele lui!
Dus het heeft niets met racisme te maken, zoals jij suggereert. Het is puur een normale reactie, en als het Nederlanders waren geweest die feest aan het vieren waren, had ik die ook de tering in willen schoppen!!
Dus het heeft niets met racisme te maken, zoals jij suggereert. Het is puur een normale reactie, en als het Nederlanders waren geweest die feest aan het vieren waren, had ik die ook de tering in willen schoppen!!
foto * infinite
je mag niet op straat roepen dat Marrokanen (of wie dan ook) naar wat dan ook stinken.
Je mag wel roepen dat "jij vind" dat ze ergens naar stinken....
(zoiets was het wel)
Maar...dit is niet goed voor de beeldvorming. Zo worden Marokkaanse jongeren nog meer in de achterlijke/criminele hoek gedrukt. De slimme, hardwerkende Marokkaanse en Turkse jongeren zijn daarvan de dupe.
Ik denk ook dat iemand uit de Marokkaanse gemeenschap iets moet doen (een imam, ofzo). Eens flink schelden op deze gasten bijvoorbeeld en excuses aanbieden.
Maar als het andersom is moet het maar kunnen in het kader van de multiculturele samenleving? Daar kan ik met mn hoofd niet bij, sorry...
Dat je bij jezelf denk "Boontje komt om zn loontje" dat is tot daar aan toe, maar hou het voor je, uit respect voor de slachtoffers en de nabestaanden...
Ik begrijp dat je boos bent, maar iets minder mag wel
R@b"
Het is goed met je R@b!! :þ
quote:
Niet iedereen hangt westerse denkbeelden aan en dat moeten we accepteren.
Wat doe je hier dan? Als je onze idealen niet aanhangt hoef je ook niet te profiteren van onze economie en sociale voorzieningen.
quote:
Is er nog een plaatsje vrij in dat vliegtuig voor lange?
je moet eerst eens nadenken voor je begint te brullen, weet je wel hoeveel onschuldigen mensen er door de amerikanen omzeep zijn geholpen in de afgelopen 10 jaar, echt wel 10x meer dan dat hele gebeuren van nu en dat is allemaal goedgepraat of in de doofpot gestopt en dan is het nu het amerikanen zijn die eindelijk eens een keer het slachtoffer zijn moeten we het zeker ineens wel heel erg vinden.
laat die amerikanen eerst zelf maar eens kijken wat ze allemaal voor ziekelijke dingen hebben gedaan voordat ze meeteen beginnen te schelden op de rest van de wereld.
Idiotie is dus niet cultuurgebonden.
Dat de politie niet ingreep is misschien op juridische gronden wel juist geweest, maar druist ook tegen alle gevoelens voor rechtvaardigheid in.
in het verleden is al vaker gebleken dat allochtonen hier dezelfde rechten willen hebben dan in hun eigen land, maar dan alleen de dingen waar ze beter van worden. Zo werkt het niet.
Ze zijn welkom, maar dan wel leven volgens de nederlandse wet, waarden en normen...
quote:
Als ik een feestje vier als er een aantal Marokkanen sterven wordt ik waarschijnlijk: ...
Naar mijn idee hebben de meeste mensen in Nederland gelukkig meer fatsoen. Wij zullen echt niet om zo\'n gebeurtenis een feest bouwen in het openbaar, en het maakt niet uit in welk land het is gebeurd. Na die aardbeving in Turkije gingen Nederlanders toch ook niet op straat een feest bouwen. Ik denk niet dat iedereen daar even treurig over is geweest, maar dat denk je en houd je voor je. Ben inderdaad benieuwd wat er gebeurd was als toen een groepje Nederlanders op straat had gefeest.........
Ik hoop dat de Marokkaanse gemeenschap in Nederland deze actie hard veroordeeld en zal proberen deze jongeren hun fouten in te laten zien.
De mensen daar werken echt veel harder dan de gemiddelde turk hier, van 07:00 t/m 02:00 voor iets van f50,- per dag.
De mensen vertelde mij dat al het uitschot hier zit, en dat ze zich schamen voor de mensen die zich misdragen hier, die hun een slechte naam bezorgen.
Echter vindt ik wat die marokkanen nu hebben geflikt niet kan!
Deze \'mensen\' die aan dat \'feestje\' hebben meegedaan zij zulke primitieve-low life personen dat valt niet uit te leggen.
Maar hert is inderdaad wat men hier zegt, als wij zoiets doen als er in marokko zoiets ie gebeurd worden we gelijk opgepakt en verzocht normaal te doen!
DEZE KINDEREN MOET JE IN HUN BLOTE REET IN DE SAHARA DUMPEN!!!
in da atlantic ocean !!!
In een vliegtuig en pleite !
Mijn politieke voorkeur wijzigd zo stadigaan tot meer rechtse keuzes...
IK vind dit gewoon ABSURD foto
---
Spooner2K = Very Angry !
quote:
cultuurverschil, kan je niet over oordelen..
hoer ff heel gauw op met je cultuur verschil...
kzal es ff een paar van die gasten bewerken... zeg ik ook "is cultuur verschil, dat zegt mijn geloof"
kzal dr es ff een bijbel bijschrijven met wat uitspraken over de islamieten...stelletje idioten..
-edit-
Atrimar
Ik foto van die eikels
Atrimar
niet over een kam scheren
quote:
Ja R@B, ik vind dat je hier je mening best over mag uiten, racistisch of niet.....
Natuurlijk mag je je mening uiten, en er wordt in deze thread al veel toegestaan.
Racisme valt echter niet te tolereren, en je moet je ook niet verlagen tot het niveau van deze klootzakken.
Regering doe er nou eindelijk eens wat aan.
Dat geeft dus maar aan wat ik al zei, het zijn gewoon een stelletje schijnheilige selectieve censuurders, er is wel degelijk draagvlak voor het in de noordzee flikkeren van allochtone criminelen foto
Sorry hoor , maar als de pleurig uit breek en je moet vechten voor je leven , als je kunt feesten om zo\'n actie , dan kwalificeer je gewoon niet voor mens .
Gooi hier ook maar de grenzen dicht , voor je het weet heb ik KLM in mijn schoorsteen . Echt waar , dit zal voor een hoop opschudding zorgen.
-edit-
vage uitspraken verwijderd
Atrimar
Atrimar
Racisme valt echter niet te tolereren, en je moet je ook niet verlagen tot het niveau van deze klootzakken."
Wat goes around,comes around.
Je begrijpt toch wel dat dit soort provocaties ook een vorm van discriminatie is.
Wat zij hier mee willen zeggen is vernietig het westerse systeem(ookal staan deze kindertjes hier niet bij stil)
STELLETJE NEP-NEDERLANDERS foto
Atrimar
Wat betreft de marokkaanse jeugd die dit heeft gedaan heb ik geen woorden voor.foto Wel vind ik het erg jammer dat nu meteen alle marokkaanse mensen in Nederland hierop aangekeken worden. Ik hoop ook ten zeerste dat de marokkaanse gemeenschap in nederland dit enorm afkeurt.
Wat betreft de mensen die hier boven meteen rechtse opvattingen beginnen te uiten, wil ik maar een ding zeggen. Denk zelf eens na!! En ik snap dat er woede en onbegrip is maar dit moet aangepakt worden bij de bron en het is niet de oplossing om over te gaan tot extreme daden.
Iedereen heeft dezelfde rechten en plichten hier in nederland, het maakt niet uit welk geloof men wel of niet aanhangt. Maar respecteer elkaar dat is het belangrijkst. Er zullen altijd rotte appels tussen zitten maar dat betekent niet meteen dat iedereen zo is.
TheJee is dan ook diep teleurgesteld in alle mensen die deze daad op een of andere manier goed keuren. foto
--------
als we dat doen dan houden we de orde niet meer.
dan hebben ze de vrije hand te doen en te laten wat ze willen. En zullen we dat maar niet doen?
DEZE klootzakjes mogen in de plomp gepleurd worden... als ze serieus waren.
R@Bje, schrijf in je posting ipv Marokkaanse jongeren gewoon JONGEREN... zo moeten deze mensen namelijk gezien worden. Ik krijg de indruk (gezien de postings die juist jij doet, altijd weer met een woordje "turk" of "Marokkaan" of "arabier" erin) dat je steeds weer op discussies over "buitenlanders" aanstuurt. En dat is niet de essentie van jouw geposte bericht! Het is heel erg dat mensen feestjes vieren nu dit is gebeurd! Ongeacht of het nou Marokkanen zijn of niet. foto
Atrimar
ik keur het echt niet goed wat die marrokanen gedaan hebben, die lui moeten ze op een boeing knopen op een moskee invliegen.
(Dom) MENS VS (Dom) MENS
quote:
De voornamelijk allochtone jongeren reden rondjes
quote:
R@b
Vind jij dat wij als Nederlanders dit dan zolangzamerhand nog allemaal moeten toestaan ?
Dit zijn toch dingen die bep. reacties oproepen bij mensen.
Als dit soort reacties niet gewenst zijn, dan kun je dit topic beter sluiten en verwijderen.
Gr.
Sp2k
Ik probeer steeds maar weer mensen die er een extreme mening op na houden tot een wat milder inzicht te brengen...
quote:
GOD VS ALLAH
GOD = ALLAH. Hij wordt alleen anders genoemd.. Heeft er hier nog nooit iemand godsdienst gehad. En het is een GOD van een geloof. Het heet niet voor niets een GELOOF. Mensen GELOVEN iets.
Zoals ik zei.. denk na voordat je wat zegt.
Staan die gasten een feestje te vieren in een westers land, waar hun ouders naar toe zijn gevlucht.
Wij kunnen die gasten huisvesten mede door het pro-amerikaans model, ipv pro communistisch model.
Wel echt goed overna gedacht van die gasten, sinds wanneer is marokko anti-westers geworden ?
Durf te wedden dat die gasten op nike\'s stonden te springen.
Way to go, puur vertoon van hun IQ, ik hoop dat je de beelden op het 8 uur journaal ziet.
Tja, je zou bijna gaan roepen RA*S met die gasten, maar aangezien je dat niet mag zeggen van die linkse rakkers.
Dit gedrag zal wel weer komen door tussen twee culturen te zitten.
Tja ik vraag me dan altijd af hoe barbaars die andere cultuur dan wel niet is
Atrimar
kappen met flamen
"19 jarig mens vermoord ander mens"
het is gewoon het zo. bovendien als je er hier niet bij zou zetten dat het om marokkanen gaat dan zou niemand het snappen waarom ze het deden
quote:
fuck jou lange
zo jij bent lekker slim, je weet niks meer terug te zeggen dus ga je maar schelden, je lijkt die eikel van een bush wel, die weet ook iets niet anders op te lossen dan met geweld foto
Atrimar
Heb jij gister ook feestgevierd dan?
Simpele ziel..
waarom ALLE moslims of of turken irakezen enz. enz. eruit?
Ben zelf moslim maar denk er niet zo over als die maroc. die dit soort dingen flikken, het is voor mij en ik denk de meeste werkende en inteligente turken enz. een schande voor de moslims.
door dit soort mensen krijgen wij (ik) een slechte naam, ik doe niemand en zal niemand kwaad doen.
DIT is nou echt laag van alle fokkers hier dat ze metaatn critiek leggen op ALLE en niet DAT groepje die dit flikt.
Laten we het wel een beetje netjes houden op de forum AUB, het is voor jullie niet te begrijpen natuurlijk maar ik voel me hier niet lekker bij op deze forum,
wie zijn nu de racisten?!?!?!?
lees de reacties eens en denk dan na over wat er geschreven wordt, jullie doen hetzelfde maar hebben dit niet door.
ik hoop dat hiervoor begrip voor komt!!!!!!!
quote:
De voornamelijk allochtone jongeren reden rondjes, zwaaiden met vlaggen en riepen leuzen
Dat het zover moet komen: Marokanen die hetzelfde gedrag vertonen als de nazi\'s die hen liever kwijt zijn.
IllOgical vraagt zich echter af of ze hetzelfde ook vrijwillig doen onder een streng fundamentalistisch regime (van welk geloof dan ook), want een scooter is materialistisch, net als die kleertjes, en die leuzen zijn voorgeschreven door de leiders. Daarbij wordt zelfs de kleinste fout zwaar afgestraft.
Nee, dit waren een stelletje pubers die aandacht nodig hadden, op welke manier dan ook.
Atrimar
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken