Voetbal: Uitslag Ajax - PSV
Vanmiddag werd de topper tussen Ajax en PSV gespeeld in de Amsterdam ArenA. De Amsterdammers hadden drie punten nodig om bovenaan de ranglijst te blijven staan, terwijl PSV behoefte had aan winst om de vormcrisis te bezweren. Hieronder vind je een verslag van de wedstrijd.
Marco van Basten, trainer van Ajax, verraste voorafgaand aan het duel tegen PSV. De oefenmeester nam Dennis Rommedahl op in zijn basiselftal. Gabri en Evander Sno werden door de trainer op de bank gezet. De Spanjaard werd door Eyong Enoh vervangen en de jonge aanvaller moest plaatsmaken voor de Deen. PSV-trainer Huub Stevens gaf Ibrahim Afellay een plekje in de basis. Verder hield de Limburger vast aan het elftal wat tegen AZ speelde.
In de eerste tien minuten was het voornamelijk Ajax dat zich liet zien. Bakircioglü en Luis Suárez kregen een kleine kans, maar Isaksson wist beide acties te pareren. De Eindhovenaren kwamen vooralsnog niet in het de buurt van het doel van de thuisploeg. In de 17e minuut zetten de Amsterdammers een prima aanval op. De bal kwam uiteindelijk bij Bakircioglü terecht, die het object over het doel van de bezoekers schoot. Kort daarna was Koevermans dichtbij het openingsdoelpunt, maar de aanvaller werkte de bal in het zijnet. Nog geen twee minuten later kwam Ajax op voorsprong door een treffer van Suárez, die kort daarvoor nog faalde.
Ook na het eerste doelpunt was het vooral Ajax dat zich liet zien. PSV kwam er maar sporadisch uit en wisten het doel van Vermeer nog nauwelijks te vinden. In de slotfase van de eerste helft greep Isaksson mis, waardoor Bakircioglü in scoringspositie kwam. De speler raakte de bal echter verkeerd, waardoor de Eindhovenaren goed weg kwamen. In het resterende deel van de eerste helft werden er geen kansen meer gecreëerd.
PSV kwam in de tweede helft goed uit de startblokken. De bezoekers waren wat vaker in de buurt van het doel van Vermeer en wisten zelfs wat kansjes te creëren. Toch was het Suárez die in deze helft het eerste echte schot het doel van de Eindhovense formatie wist af te leveren. Uiteindelijk kwamen de bezoekers toch op gelijke hoogte door een treffer van Afellay. De Ajacieden wilden verhaal bij de assistent-scheidsrechter, wegens een mogelijke overtreding. Blom wuifde deze protesten echter weg.
In de 65e minuut was Koevermans dichtbij de tweede treffer voor PSV, dat steeds beter in de wedstrijd kwam. De aanvaller schoot echter hard op Vermeer, die een goal wist te voorkomen. Uiteindelijk kwam Ajax op voorsprong door een treffer van Miralem Sulejmani. De Ajacied maakte zijn rentree na maandenlang blessureleed. Suárez faalde in eerste instantie nog, maar zijn ploeggenoot werkte de bal alsnog binnen. Kort daarna was het duel gespeeld na een eigen doelpunt van Erik Pieters.
In de slotfase kwam PSV er nauwelijks meer uit, maar wist Ajax nog wel een aantal kansen te creëren. Zo was Suárez dichtbij zijn tweede doelpunt van de middag. In de laatste minuut van de officiële speeltijd schoot de ingevallen Leonardo de eindstand op het scorebord.
Karakteristieken
Ajax - PSV 4-1 26’ Suárez 1-0
56’ Afellay 1-1
74’ Sulejmani 2-1
78’ Pieters 3-1 (e.d)
90’ Leonardo 4-1
Toeschouwers: 49.665
Scheidsrechter: Blom
Stadion: Amsterdam ArenA, Amsterdam Gele kaart: Salcido, Koevermans (PSV)
Opstellingen
Ajax: Vermeer, van der Wiel, Oleguer, Vermaelen, Vertonghen, Enoh, Bakircioglü (Gabri/71), Lindgren, Rommedahl (Sulejmani/60), Suárez (Leonardo/87), Emanuelson
PSV: Isaksson, Marcellis (Culina/62), Rodríguez, Salcido, Pieters, Méndez, Simons, Bakkal, Wuytens(Lazovic/52), Afellay, Koevermans
Voor meer sportnieuws kijk je op FOK!sport!
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Vooral achter rond spelen als je met 2-1 achter staat dat is ook heel slim...
Gruun mag van mij kampioen worden!
*May the source be with you!*
* Check www.droxz.nl & www.ikhebnogveelminderzin.nl
Ajax is en blijft de beste ploeg van NL.
Wel kan ik zeggen dat dit k*t is! worden de 'Joduh'
PSV speelde laf, erg laf. Met wat meer lef hadden ze zeker kunnen winnen.
Bierweek te Zwolle 1-5 februari 2011
Mijn eigen biertapverhuurbedrijf, Zwolle en omstreken
PSV
Nou maar hopen dat Vitesse zich ook wil revangeren voor de beker blamage!!
<ben geen Ajax fan>
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
Alleen net na de wissel van Lazovic kwamen ze even terug.
Oja en Affelay
Steeds ook spelers vastpakken aan het shirt om uit balans te brengen en van die smerige overtredingen
Wel leuk dat ie steeds een showtje probeert te doen tegen Ajax notabene en daarin steeds faalt.
De 1-0 van Suarez
De 1-1 van Afellay
De 2-1 van Sulejmani
De 3-1 van Pieters(e.d.)
De 4-1 van Leonardo
En nee, ben voor Groningen. Maar 100% anti-PSV, ben dus superblij dat Philips dit jaar eens niet de schaal in de wacht sleept!
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
Hij schopte 1 man in zijn kruis en trapte nog door op een ander...
Wat meestal neerkomt op onverdiend.
Dus die 4-1 is niet overeenkomstig het wedstrijdbeeld. Maar nogmaals Ajax verdiende de overwinning, daar ben ik het mee eens.
Volgens mij is zelfs die uitslag van 4-1 niet geflatteerd (verdiend dus).
Maargoed laten we erover ophouden, het is al erg genoeg dat ze verloren hebben...
Ik zie nog eerder Afellay een staartje krijgen voor het slaan van Enoh. 2-1 zou juist geflateerd zijn. Volledig gedomineerd in balbezit, kansen, schoten op doel en algemeen spel op het veld.
Ajax verdient gewonnen, De dagen van stevens lijken geteld. Wordt tijd dat Toivonen komt, en Ooijer, v Bommel en Zenden terug komt, want het ontbreekt aan routine bij PSV. Simons alleen is niet genoeg.
zeker na Volendam hadden we dit nodig
afijn de lampjes foto op de knieen
wil nog wel even de (supporters) van psv bedanken voor de slechts een minuut stilte wat we vroegen voor sjaak ,,wat een zielige vertoning ,al had ik eigelijk ook niet verwacht dat ze een minuut de bekken dicht konden houden ,erg jammer maar bestraft zijn ze
al met al een afstraffing en heerlijk om te zien
ajax
zo te horen was het heerlijk wedstrijd voor Ajax.
Vol terecht voor Ajax.
Weg huub stevens. die bakt er niks van..
verwacht nooit maar dan ook nooit meer respect van welke Ajacied dan ook voor jullie supporters. Dat jullie niet eens jullie monden kunnen dichthouden tijdens een minuut stilte voor een icoon. Wat zijn jullie een stelletje lage onderkruipsels.
Over Ajacieden kan je veel zeggen, je kan ze arrogante lelijke dikke vette misbaksels vinden maar nooit, maar dan ook nooit zijn wij respectloos geweest richting een herdenkingsmoment van welk overleden persoon dan ook.
Ik hoop dat je je flink kut voelt na deze totale vernedering en met jou die andere clubgenoten van je, ik hoop dat jullie pijn hebben, het is jullie gegund, van harte!
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
AJAX 4-1.. psv de laan uit gespeeld.. HOPPPPPA P.OWN!
Tja, respectloos of niet van de PSV kant, maar buiten dat resulteerde het wederom tot materiele schade door Ajacieden naderhand.
4 fucking 1.
Pisvee
Ik denk dat veel Ajacieden er zo over denken en ik spreek vanuit een Ajax hart met een Ajax gevoel.
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
smerige overtreding
Omg wat een topic Buffalo, je flikt et em weer, zoeen kwaliteitstopic. Je bent mijn grote voorbeeld gast !
schreef stevenmac26 het volgende:
Dit is toch een pure kwaliteits topic, hoe doet die jongen dat toch ook?
Wij blijven gewoon de beste. Punt.
kut psv
Een beetje door de 1 minuut stilte heen brullen, stelletje slappe kut boeren...
Ik zou me ogen uit mn kop schamen.
Gelukkig kan Sjakie wel wat hebben
- Edit: laat dat maar achterwege.-
Affelay wat doe je daar bij PSV, move je ass naar Ajax, daar waar je medespelers ook op een niveau spelen!
ik hoop alleen dat deze week er voor zorgt dat die Reker oprot en dat ie Stevens meeneemt want die heeft zijn onkunde ook wel bewezen
maar ik blijf erbij PSV WORD KAMPIOEN
Om dit soort spelfouten te voorkomen is het handig om een werkwoord te gebruiken waarbij je hoort of er een T achter moet (zoals LOPEN). dus PSV LOOPT KAMPIOEN dus PSV WORDT!! KAMPIOEN
Gelukkig hebben die arrogante prutsers daar in Eindhoven verloren. Jammer dat Ajax hiervoor moest winnen.
Was getekend, een Feyenoord fan
eind van seizoen wordt toch PSV kampioen zoals iedereen gewend is
...En bij die hersenlozen reken ik ook een aantal Ajacieden.
Toen de speaker aankondigde dat er een minuut stilte voor Sjakie Wolfs zou komen, was ook gelijk iedereen in het uitvak stil. Wat volgde was echter geen minuut stilte, maar een applaus. Tijdens dit applaus hield een aantal mensen in het uitvak op met hun mond houden en toen daarna de 1 minuut stilte daadwerkelijk begon waren ze weer niet snel genoeg stil. Gelijk hierop volgden reacties (k*nkerboeren) vanuit een naastgelegen vak en vervolgens ging het van kwaad tot erger. Sommige ajacieden hielden dus ook niet hun mond. Ik begrijp dat het moeilijk moet zijn als je een minuut stilte wil houden en je hoort dat mensen in het uitvak niet stil zijn om dan ook stil te blijven, maar dat was wel het juiste geweest. Nogmaals, niet om verder ook maar iets voor enkele van mijn medesupporters goed te praten - ik vond het hoedanook (maar moet gezegd: van beide kanten) smakeloos.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Wat betreft de wedstrijd vind ik het een echte afgang voor PSV, zowel sportief gezien als met dat akkefietje op de tribunes. Daar schaam ik me ook voor als PSV-fan.
Maar ook beetje trieste reacties van Ajax fans hier. Ik snap die blijheid om winst, maar kom op zeg, het is niet dat er een wereldkampioen is verslagen ofzo. Get real. Het is de zwaar aangepaste landskampioen van de NL competitie maar...
Waarom is voetbal zo belangrijk dat het als ''nieuws'' wordt betiteld ?
Als er iets is wat me totaal niet boeit is het voetbal, behalve dan als hersenloze supporters elkaar verrot stampen omdat zo'n domme sport hun daar de redenen voor geeft.
haha idd voor zo'n actie moet je gelijk rood geven en een halfjaar schorsen!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken