Nieuws
Complete boksring uit club gejat
Amerikaanse boksers keken maandag vreemd op toen ze een potje wilden boksen. De complete boksring van een club uit Toledo blijkt namelijk zondag te zijn ontvreemd. Hoe de dieven hem dat hebben gelapt is een goede vraag, aangezien de zijden van een boksring al gauw zeven meter zijn.
Boksclubeigenaar Tom Urbina uit de staat Ohio is bang dat als de ring niet op tijd wordt teruggevonden, diverse wedstrijden moeten worden afgelast. De boksring blijkt al een oudje, want de eerste wedstrijd werd al in 1970 in de ring uitgevochten.
Wat een non-nieuws... maar daar mag je niet meer over klagen
*iets met inklapbaar*
those who understand binary and those who don't.
EGM - Moderator Frontpage
Heeft dat ook iets te maken met hondejaren?
those who understand binary and those who don't.
Kerk ineens spoorloos verdwenen
Wat mot je nou met een boksring uit 1970? In de tuin zetten?
'Come to think of it' werd onderhand wel tijd voor een nieuwe eigenlijk. Ze hebben die Tom Urbina een plezier gedaan.
- je poep nog met een lange "oe" schreef;
- de kratten bier nog van hout waren en je door moest zuipen om de openhaard aan te houden;
- de dinosaurussen nog op je huis scheten;
- de Batavieren nog tegen de Batavijfen vochten;
- de veters nog in je schoenen zaten ipv in je reet;
- Jezus nog Herman heette (sorry WAARHEID)
- Je zonder een rechtzaak van je leraar een beurt kon krijgen
zo zijn er nog veel meer
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken