Nieuws
'Info van dode Herman Brood ongeldig'

Het spirituele duo beweert dat Herman bij hen boodschappen achterliet voor zijn weduwe Xandra, zijn kinderen en fans. Zo 'vertelde' Herman de vrouwen geen zelfmoord te hebben gepleegd, maar te zijn uitgegleden op het dak van het Amsterdamse Hilton. De vrouwen besloten de gesprekken op te schrijven en in eigen beheer uit te geven in het boek 'Hemels Brood'.
Weduwe Xandra Brood zegt totaal niet te zitten wachten op dit soort publicaties. Ze spande daarom een kort geding aan tegen het duo, dat gisteren diende. Het boek is ''onnodig grievend en een inbreuk op de rechten en persoonlijke levenssfeer van mijn cliënte'', aldus advocaat Bertil van Kaam van Xandra Brood.
Schweers en Richters zeiden tegen de rechter absoluut geen geld te hebben willen verdienen aan Broods ontboezemingen: ''Maar de drukker zag er wel brood in. Ons ging het alleen om de boodschap'', zo verklaarden de twee in een warrig betoog. Volgens de vrouwen gaf Herman hun ook kleuradvies, aanwijzingen hoe te schilderen en tips over het mengen van olieverf. De schilderijen werden vervolgens gesigneerd met de naam Herman Brood en tentoongesteld.
De rechter wist de vrouwen gisteren over te halen tot een schikking. Ze zullen de complete boekvoorraad vernietigen, zullen geen publiciteit meer zoeken over hun gesprekken met de overleden rocker en niet langer schilderijen van Brood vervalsen.
Xandra Brood toonde zich content: ''Ik wil niemand dwarszitten, maar deze onzin moet gewoon stoppen. Vooral voor mijn kinderen is dit heel vervelend. Deze vrouwen moeten niet denken dat ze alles maar kunnen maken. En vooral: val mij er niet mee lastig.''
Herman foto
Ik begin zo langzamerhand allergische trekjes te krijgen voor media (mediums?) als deze dames, Char, Jomanda, Van den Broeke en al die anderen. Het lijkt wel of het er steeds meer worden. foto
Ben ik benieuwd of die hele oplage ook daadwerkelijk echt wordt vernietigd, of dat er niet 'toevallig' hier of daar nog een boekje wordt vergeten foto
Ja, dat heb ik ook weleens.
Facebook | Lexie @ Twitter | 026 forum
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Bovendien hoort een medium mensen niks op te dringen. Heb het daarom niet op Jomanda. Heb wel mediums ontmoet die wel zuiver zijn, maar die moet je ook zoeken en die zullen zich niet op deze manier provileren. Jammer dat het nu weer in een slecht daglicht komt te staan.
Hoe dan ook: We zullen missen. .
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
et zijn allemaal leugenaars met mensenkennis foto
www.grapholution.be
</conspiracy>
HIJ WAS KLEURENBLIND
Neem een pincode of kluiscode mee in je graf. Weet het medium dit niet te vertellen, exit medium.
Als we dit nou met z'n allen afspreken, dan weten die mediums ook dat die stemmen in hoofd hun eigen verzinsels zijn (of niet).
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Is grievend een modewoord aan het worden? Djiezus.
iets zegt me dus dat die tv mediums het iets slimmer aanpakken dan de niet tv mediums foto
ps: dus je hebt schaapjeskennis ?? gefeliciteerd hoor foto
OT: Bloedzuigers, die geld verdienen aan andermans ellende. foto
-typo-
en creeert zich goden en heiligen bij de vleet.
omg foto
Tot zo ver de woordspeling van de week... foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken