Nieuws
Kritiek op klimaatminster Rob Jetten: waar zijn de alternatieve energiebronnen?
Minister Rob Jetten (Klimaat en Energie) moet de belangen van Nederland beter beschermen, volgens energie-experts in een artikel in de Telegraaf. De D66-bewindspersoon zou te naïef en te afwachtend zijn.
Afgelopen zaterdag uitte Jetten in een toespraak zijn bezorgdheid of er aankomende winter wel voldoende gas is opgeslagen in Europa. De vulling in Europa is 53% waar het opslagpercentage in Nederland op 47% zit.
Wat betreft vulling loopt Nederland dus achter. Daarom vragen energie-experts met klem aan de energieminister om te kijken naar alternatieven energiebronnen. Hierbij denken de experts aan steenkool, geïmporteerd gas, olie en kernenergie. Meer hierover bij WNL.
[ Bericht gewijzigd door Jippie op maandag 20 juni 2022 @ 12:22 ]
Ben gek op je cynische humor.
Jetten en luisteren, haha.
Rob leert 2 zinnetjes uit zijn hoofd en herhaald die eindeloos..
[ Bericht gewijzigd door Jippie op maandag 20 juni 2022 @ 12:23 ]
Zal hem best wat bruinneus-punten hebben opgeleverd.
Die blaag weet van toeten noch blazen, net zoals die minister van Stikstofzaken.
Zit er alleen omdat hij hondstrouw is aan Rutte
Vuitsdiep in zijn endeldarm
Zijn "kennis" van kernenergie voor een Minister voor Klimaat en Energie is wel de kennis wat je van D66 verwacht.
[ Bericht gewijzigd door Jippie op maandag 20 juni 2022 @ 12:23 ]
Spoiler: dat hebben we niet
[ Bericht gewijzigd door Jippie op maandag 20 juni 2022 @ 12:24 ]
Geloof is voor in de kerk, niet voor een merk!
[ Bericht gewijzigd door Jippie op maandag 20 juni 2022 @ 12:24 ]
Ze krijgen niks opgelost, maar dan ook echt niks!
Compensatie voor Groningen, compensatie voor de toeslagen affaire..... Man, kan wel uren doorgaan. In de kamer maken ze elkaar voor rotte vis uit, en het volk maakt zich steeds bozer om dat clubje kleuters.
Compenseer Groningen en pomp dat gas eruit!
Geef de mensen weer wat lucht, we stappen van de ene crisis in de andere en iedereen is er helemaal klaar mee.
Ook in het debat komt hij niet eerder dan het voor lezen van clichés en dooddoeners.
We gebruiken in Nederland ook helemaal geen olie voor onze elektriciteitsvoorziening of verwarmen van woningen.
[ Bericht gewijzigd door harry64 op maandag 20 juni 2022 @ 12:45 ]
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Jetten is compleet incompetent en moet heel vlug ophoepelen.
Wel zullen de bestaande kolencentrales in gebruik moeten blijven ook al zullen we daardoor falen in de klimaatdoelstellingen van het kabinet.
[ Bericht gewijzigd door harry64 op maandag 20 juni 2022 @ 12:46 ]
MCB radio 747KHz Middengolf
The person most likely stopping you, is you.
en dat weet Jetten ook.
net zoals ze geen fuck doen met mogelijke corona gevaar en de zorg opschalen. Incompetent zooitje .
https://www.youtube.com/watch?v=o-YBDTqX_ZU
Toch zeker sinds de EU.
* we hebben ze NU nodig, dus hebben niets aan trainende verplegers, OF
* we hebben ze nu NIET nodig, waarom zouden we dan verplegers gaan opleiden?
Ja, steeds hetzelfde zeggen wat jij nu herhaalt
https://www.youtube.com/watch?v=o-YBDTqX_ZU
We moeten meer mensen in de zorg hebben (of, zoals jij zegt: soortement reservisten) en nee, voor het gros van de functies als we het hebben over een griep/corona epidimie heb je geen 2 jarige opleiding nodig. Je hebt ogen en handjes nodig. Het 'echte' werk zal worden gedaan door een kleinere groep die wel een volledige studie achter de rug hebben.
Als je je voorbereid vries je niet kapot. Schaf gewoon een houtkacheltje aan voor de zekerheid (nu ze nog goedkoop zijn). Beetje omgekeerde van de airco's die men pas koopt als het warm weer is en ze uitverkocht zijn of te duur. Die shit koop je van te voren.
Vooruitzien is overleven
https://www.youtube.com/watch?v=o-YBDTqX_ZU
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken