Nieuws

Clockwork Aquario komt op 30 november uit

Clockwork Aquario komt op 30 november uit voor PS4 en Switch. Dat heeft uitgever ININ Games aangekondigd. Clockwork Aquario is een interessante game, want het gaat hier om een arcade game van Westone (bekend van Monster World/Wonder Boy) die in 1992 werd geannuleerd. Het spel kwam dus nooit uit!

Strictly Limited Games heeft in 2017 de rechten en code van de game gekocht. Vervolgens hebben ININ Games en voormalige werknemers van Westone het spel afgemaakt en het wordt dan nu voor het eerst in 2021 uitgebracht. De pixel-animaties ogen in ieder geval erg goed. Bekijk anders een gameplaytrailer hieronder.

Op deze plek staat externe inhoud die niet van FOK! afkomstig is. Het tonen van deze inhoud kan ertoe leiden dat de externe partij (waar de inhoud vandaan komt) cookies op jouw computer of device zet. Hiervoor moet je eerst expliciet toestemming geven.
Ik begrijp het. Toon deze inhoud; ik accepteer externe cookies.