Trump bedreigt partijgenoot voor extra stemmen, maar zonder succes
Donald Trump, nog een ruime twee weken de Amerikaanse president, weigert nog altijd om de strijd op te geven. De Washington Post heeft een opname in handen gekregen van een telefoongesprek tussen Trump en Brad Raffensperger, de secretary of state van Georgia, die gaat over het verkiezingsproces aldaar.
De verkiezingen in Georgia werden gewonnen door Trump's uitdager Joe Biden, maar de overwinning van de Democraat viel niet lekker bij Trump. Zo zette hij Raffensperger in het gesprek weer eens onder druk, dit keer liet hij weten graag even 11.780 stemmen erbij te krijgen. "De mensen zijn boos, er is niks mis mee om te zeggen dat je bijvoorbeeld de boel opnieuw hebt berekend. Wat gaan we doen jongens, ik heb elfduizend stemmen nodig, kom op", aldus Trump.
De uitslag in Georgia is al lang en breed gecertificeerd en er valt dan ook weinig meer aan te doen, maar Trump geeft niet op: "We hebben met honderdduizenden stemmen verschil gewonnen! Je weet wat ze gedaan hebben en je doet er niks aan, dat is een strafbaar feit. Dat kun je niet laten gebeuren, het is een enorm risico voor jou en je advocaat, een enorm risico", foeterde Trump, die nota bene partijgenoot Raffensperger zo ernstig onder druk bleef zetten.
Raffensperger staat de hele verkiezingsperiode al bekend als iemand die ontzettend sterk in de schoenen staan en krijgt dan ook terecht veel lof, zo ook nu. Op Trump's claim dat meer dan vijfduizend overledenen hadden 'gestemd' in Georgia was Raffensperger ook duidelijk: "Het echte getal is twee. Twee. Op naam van twee overledenen is een stem uitgebracht", antwoordde de Republikein, die verder niet van zijn stuk te brengen was door de zich als een goedkope maffiabaas gedragende president.
Het kwade is weer in opmars in de wereld.
Aan alle kanten heeft Trump verloren maar ondertussen doet hij alsof hij gewonnen heeft en dat de verkiezingen vervalst zijn, gestolen zijn, dat er fraude is gepleegd, etc.
En ondertussen geeft hij gratie aan degenen die voor 'm gelogen hebben in het fraude onderzoek..
Trump gaat sowieso nog flike problemen krijgen als ie niet meer politiek onschendbaar is.
Orange man krijg over een tijdje ook een oranje pakje aan
Wat betreft objectiviteit, ik denk dat je dit verward met onafhankelijkheid en onpartijdigheid. De schrijver is onafhankelijk en onpartijdig tegenover Trump of uberhaubt de USA, dat zou voldoende moeten zijn.
Journalistieke Objectiviteit zoals jij (en velen anderen) het bedoeld in journalistiek is een verkeerd begrepen begrip stammend uit een tijd waarin de Koning nog dicteerde wat er in de krant kwam te staan. Gelukkig zijn we het er tegenwoordig over eens dat zoiets niet wenselijk is.
Dat gezegd hebbende, jij verspreid hier bewust feitelijk onjuiste informatie. Er zijn geen bewijzen voor fraude en het artikel slaat de spijker op zijn kop wat betreft Trump. iets wat het ook duidelijk blijkt uit het transcript, wanneer je het leest zonder vooringenomen mening.
Succes met het verspreiden van meer propaganda.
https://twitter.com/JohnFetterman/status/1326311204923576321
https://triblive.com/news(...)lieutenant-governor/
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing. ― George Bernard Shaw
Bron
Dit verklaart een boel. Mijn ongevraagd advies luidt: Stop met dit soort discussies voeren. Zeker hier. Je overtuigt echt niemand, net zoals niemand hier jou zal overtuigen. Laat het los en geniet van de frisse lucht tijdens een mooie wandeling in het park.
Ad Maiorem Dei Gloriam
Het is algemeen bekend dat websites zoals Factcheck.org opgericht zijn en grotendeels gefinancierd wordt door de Annenberg Foundation. Een organisatie waar voormalig president Barack Obama onderdeel van was.
De eigenaar van Politifact is als ik het me goed herinner de Tampa Bay Times, een krant die in de vorige verkiezingen openlijk Hillary Clinton steunde.
Ik zeg niet dat dit soort websites openlijk leugens verspreiden maar objectief zijn ze absoluut niet, ze hebben vaak een overduidelijke mening en die mening is maar al te vaak in het voordeel van de democraten.
Maar wat hier gelinked wordt, zijn meerdere bronnen van.
Dus in dit geval klopt er niets van. En nee, het is niet algemeen bekend, want ik wist het niet.
Zou het iig. fijn vinden als de Trump fanboyism hier eens losgelaten wordt. Jullie weten het echt niet beter dan xxx rechters / advocaten. Komt vrij dom over en het zijn _altijd_ dezelfde mensen.
Waanwereld.
Als je er iets bij schrijft, maakt dat het stembiljet niet per definitie ongeldig. Dat is alleen zo als de kiezer kan worden geïdentificeerd. Erbij schrijven "groetjes!" kan. Erbij zetten "groetjes van de buurman van het stembureau!" maakt het stembiljet ongeldig.
Kijk bijvoorbeeld naar de Annenberg Foundation waardoor Politifact wordt gefinancierd en is opgericht, William Fucking Ayers was jaren prominent lid van die organisatie. Een voormalig extreem linkse terrorist die mede verantwoordelijk was voor de bomaanslagen eind jaren 60 en begin jaren 70 van het hoofdkwartier van de New York Police, het US Capitool en het Pentagon.
Voor mij al reden genoeg om te twijfelen aan de objectiviteit van zulk soort organisaties.
Er zijn meerdere bronnen.
Dank voor je input, en onderwerp wat er 0,0 mee te maken heeft.
Wanneer kunnen mensen eens stoppen met hun stom gelijk te halen I wonder?
Lezen is ook een kunst voor je zie ik.
Maargoed, ga vooral afleiden naar andere onderwerpen.
[ Bericht gewijzigd door ssjgoku op maandag 4 januari 2021 @ 21:49 ]
Dit heb ik overigens nooit gezegd.
Ik doe dat al jarenlang als gesprekken belangrijk zijn en dus vastgelegd moeten worden.
Niets bijzonders.
Let op bij 04.15 daar begint het beste.
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing. ― George Bernard Shaw
Zij knalde razendsnel alles dat gezegd werd op papier.
Dat moest omdat overleg met belangrijke topambtenaren dat op dagelijkse basis vereiste.
Woorden die gesproken werden moesten geëvolueerd worden en zelfs op nieuw geëvolueerd worden.
Maar gelukkig ligt die tijd inmiddels ver achter mij.
De aanklachten berusten vooral op vermoedens, horen zeggen, uit de duim gezogen enz, enige vorm van daadwerkelijk bewijs schittert door afwezigheid. Maar laat dat je vooral niet weerhouden om een fantasie in stand te houden.
Voor de mensen die het vermogen lijken te missen om begrijpend te lezen...
Hier wordt Raffensperger door Trump gewaarschuwd dat hij voorzichtig moet zijn want als er idd. fraude is gepleegd en hij wist ervan, dan is dat een criminele daad. Hier zegt Trump niet dat hij hem persoonlijk gaat oppakken met zijn leger.
Als er idd. fraude is gepleegd dan mag hij dit aan een mede-republikein vragen. Daar is niks mis mee. Hier vraagt Trump niet aan hem om fraude te plegen.
Het lijkt erop dat Trump meerdere vormen van bewijs voor fraude heeft wat ook door een aantal advocaten van Trump wordt bevestigd:
Advocaat van Trump, Cleta Mitchell:
Advocaat van Trump, Kurt Hilbert:
White House chief of staff, Mark Meadows:
Wat Trump wil hebben zijn bepaalde gegevens die worden achtergehouden i.v.m. privacy:
Uiteindelijk zijn ze tot een overeenkomst gekomen dat de advocaten met elkaar om de tafel gaan zitten en mogelijk (maar niet concreet afgesproken) de gegevens kunnen bekijken die worden achtergehouden.
Ik ben benieuwd.
Misschien wordt hij een dictator. Alles is mogelijk met heer Trump.
- Gustavo Woltmann
Uiteraard hebben Trump en trawanten geen rechtszaken aangespannen waarbij ze bewijs van 20.000 overleden stemmers hebben aangedragen, want dat bewijs bestaat niet, en Trump's trawanten zijn nog net niet dom genoeg om dat soort bewijs te fabriceren. Dat soort beweringen doen ze enkel op social media voor de goedgelovige idioten die achter Trump aankruipen.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Met alle Fake News is dat natuurlijk ook vaak de beste bron.
- Follow the Money
- What's more likely ?
- Who benefits (anders dan direkt in geld)
Ik denk dat Trump daar best Heel Erg Goed in is.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken