'Kroonprins bemoeit zich wel met verkoop villa'
Kroonprins Willem-Alexander bemoeit zich wel degelijk met de verkoop van zijn omstreden vakantievilla in het Afrikaanse Mozambique, in tegenstelling tot wat premier Mark Rutte (VVD) aan de Tweede Kamer heeft laten weten. Dat meldt de nieuwssite Follow the Money dinsdag.
De website verwijst naar een 'advertorial' van acht pagina's voor de villa in een internationaal woontijdschrift. Daarin komt Willem-Alexander uitgebreid aan het woord. Hij vertelt onder meer over het 'overweldigende uitzicht op zee' en de ongerepte natuur in de omgeving van het huis, dat een vloeroppervlak van negenhonderd vierkante meter heeft. De vraagprijs is vier miljoen euro, blijkt verder uit de advertentie. Dat is ruimschoots meer dan het bedrag van ruim twee miljoen dat eerder uitlekte.
De advertentie is opvallend, omdat Rutte begin dit jaar aan de Tweede Kamer schreef dat Willem-Alexander en Máxima 'geen enkele bemoeienis meer hebben met het project in Mozambique'. Het kroonprinselijk paar had het eigendom overgedaan aan de vereniging van eigenaren, die het huis zou proberen te verkopen. Het financiële risico bleef wel volledig bij Willem-Alexander en Máxima.
Willem-Alexander en Máxima namen sinds 2007 deel aan het bouwproject op het schiereiland Machangulo. Er kwam steeds meer kritiek op. Eind 2009 besloot Willem-Alexander dat hij het huis zou verkopen. Tot nu toe is dat niet gelukt.
'Kroonprins bemoeit zich wel met verkoop villa' (Foto: Novum)
Wordt tijd dat de Oranjes zelf hun geld gaan verdienen en ook belasting gaan betalen!
Hij is straks uitgekakt bij het volk....
Wat een gedoe om niks zeg... Een verhaaltje van de persoon die het financieel risico draagt meenemen in de verkooppraat en hij wordt gelijk als makelaar gebombardeerd
En misschien zijn de afspraken wel niet goed nagekomen of doen ze hun best niet met de verkoop, vandaar dat de prins nu zelf ingrijpt, vrij normaal, ik begrijp niet dat dit ook al niet zou mogen !!!
Verder, misschien die die VVE wel 4 miljoen zien en niet 2 miljoen.
Allemaal loze beschuldigingen...
Alexander: In tijden van Crisis hoef ik geen geld meer uit de schatkist.
hoezo lokale bevolking naaien xd
Zou ik daarvoor een rekening kunnen sturen als hij daadwerkelijk wordt verkocht?
OT Een vloeroppervlak van 900 vierkante meter... daar kun je elkaar lekker ontlopen op vakantie.
iedereen weet dat die lui veel te veel geld hebben en nog steeds krijgen.
hier hoor je niemand over klagen, tot Wimpie een huisje wil laten bouwen.
dan roep iedereen opeens moord en brand, want stel je voor dat ie z'n "zuurverdiende" centjes (ahum) waarvan iedereen al jaren op de hoogte was eens zou gebruiken, dat kan toch niet!
en dan ook nog eens zo ver weg, alsof ie de belasting probeert te ontduiken zou je bijna zeggen!
ohja, daarvoor hoeven ze het land niet uit....
"If Jezus had a gun,he would be alive today!" Homer J. Simpson - 2013
محمّد هو خنزي | "All that we are is the result of what we have thought." [Buddha] | http://ra.phid.ae/
-Jeremy Clarkson-
wat degene zegt en scheld over het koningshuis, ja idd...
Kan hier voortaan voor gewaarschuwd worden ?
Of een fotogrote zwarte balk er overheen ?
محمّد هو خنزي | "All that we are is the result of what we have thought." [Buddha] | http://ra.phid.ae/
Nee ik hoef niet op te komen voor het koningshuis, maar zijn bericht was gewoon totaal absurd.
Misschien zijn ze wel het één na rijkste koningshuis, maar dat geld hebben ze ooit een keer via het volk verkregen.
Koningshuizen zijn zo middeleeuws..... geloven in prinsen en prinsessen. Sinterklaas bestaat ook niet of is dat sommigen nooit verteld.
Weg ermee en ons geliefde koninginnedag wordt dan gewoon HOLLANDDAG ofzo .... inclusief, koekhappen, spijkerpoepen, zaklopen en je lamzuipen op het Leidseplein..... Kan er dan denk ook wel een rondje voor heel Nederland vanaf:-)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken