Polen beginnen petitie tegen PVV-meldpunt
Een vakbond voor Polen die in Nederland werken, is een petitie begonnen tegen het meldpunt van de PVV voor overlast door arbeiders uit Midden- en Oost-Europa. De petitie vraagt de Nederlandse autoriteiten de website uit de lucht te halen.
Volgens de vakbond, Polskie Zwiazki Zawodowe w Holandii, is het meldpunt alleen bedoeld om een 'klimaat van wantrouwen' te creëren jegens Polen en andere Midden- en Oost-Europeanen. "Dat bewijst dat de PVV immigranten uit Midden- en Oost-Europa apart wil behandelen en dus wil discrimineren." Omdat discriminatie in strijd is met de grondwet, moet de website worden verboden.
De PVV opende het meldpunt vorige week. Onder andere Europees commissaris Viviane Reding, werkgeversvoorman Bernard Wientjes en de ambassadeurs van diverse Midden- en Oost-Europese landen spraken zich uit tegen het meldpunt.
Kijk, dat WIlders overlast wil aanpakken vind ik prima. Maar pak dan alle overlast aan en niet specifiek van 1 bepaalde bevolkingsgroep.
Maak dan een meldpunt voor alle overlast of zo.
Oh verrek.. DIE IS ER AL !
Maar het feit dat er overlast is die niet goed wordt aangepakt moet mensen toch doen inzien dat blijkbaar de lokale overheden/politie/buurtregisseurs niet goed ingrijpen. DAT moet je dus gewoon verbeteren.
Mr Pudey: Yes, but I think that with Government backing I could make it very silly.
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"
Omdat zelfkritiek deze volken iets volkomen vreemds is.
MCB radio 747KHz Middengolf
Een klein deel veroorzaakt overlast, meneer beledigd gelijk de hele gemeenschap. Deze man heeft trekjes van een man die in 1938 aan de macht kwam in Duitsland.
Waar kan ik die petitie tekenen?
En misschien ook wel omdat het jurisprudentie kan creëren waardoor MDI en NBK ook de sigaar zijn.
MCB radio 747KHz Middengolf
CDA: B
PvdA: C
PVV: A
SP: A
GL: C
D66: B
MCB radio 747KHz Middengolf
MCB radio 747KHz Middengolf
MCB radio 747KHz Middengolf
Overigens gaat dit over een politieke partij die n.a.v. signalen bij de bevolking inventariseert of dit probleem veel voorkomt... niets meer niets minder.
Ofwel mensen maken teveel ophef over de vorm van de boodschap (lees: toon website) dan over de daadwerkelijke inhoud...
Dat meldpunt is er alleen om bepaalde gevallen in kaart te brengen.
Beter spreekt dat vakbond hun achterban eens aan op hun gedrag, zal je zien dat dat meldpunt dan niet eens meer aandacht krijgt.
En de usertjes die hier moord en brand schreeuwen en over elkaar heen buitelen om maar het meest politiek correct over te komen zijn helemaal triest.
Niks aan de hand dommertjes, jullie maken er zelf een storm in een glas water van.
Wat een paranoide politiek correcte angsthazen hier.
Wetten
Nederland controleert ook gericht allochtone jongeren met opvallend dure bezittingen, resultaat: een explosieve stijging aan aanhoudingen van criminelen. Is het discriminatie? Jazeker. Werkt het? Jazeker!
Maar dat is natuurlijk veel te moeilijk te begrijpen.
Flikker lekker op PVV
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken