Moskee voorlopig niet ontruimd
De Aya Sofia-moskee in Amsterdam-West wordt voorlopig niet ontruimd. Woningcorporatie Stadgenoot en moskeevereniging Milli Görüs zijn woensdag bij een kort geding tot een schikking gekomen, laat een woordvoerder van Stadgenoot weten.
Afgesproken is dat het gebouw op 1 november leeg is. Als dat niet het geval is, moet Milli Görüs een dwangsom van twintigduizend euro per dag betalen. Op last van dezelfde dwangsom moet de vereniging Stadgenoot toestaan een asbestonderzoek te doen.
De woordvoerder van Stadgenoot is tevreden. "Ze hebben nooit meegewerkt of aangegeven mee te willen werken. Nu zijn er eindelijk afspraken gemaakt en is er zicht op wanneer we het gebouw kunnen slopen."
De woningcorporatie wil een wooncomplex op de locatie van de moskee bouwen, waarvoor het gebouw moet worden gesloopt. De rechter oordeelde in 2008 al dat Milli Görüs het gebouw moet verlaten. Waarnemend burgemeester Lodewijk Asscher dreigde de moskee halverwege deze maand binnen twee weken te ontruimen.
Milli Görüs spande daarop een kort geding aan.
TryAndResistClicking. Trollspray.
wat onverwacht
Moet ik wel even claimen een moslimorganisatie te zijn, anders durven ze me aan te pakken.
Mr Pudey: Yes, but I think that with Government backing I could make it very silly.
Waarom nou weer uitstel geven, terwijl er verdomme al eerder een uitspaak lag!
Zet direct de sloopkogel in. Stelletje slapjanussen
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Groetjes van Femke en Job
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Slap rotland is het hier toch ook....
Moskeeen horen niet hier! Net als een thee-huis niet in Irak thuis hoort!
Zie Parool - Turken verliezen geding moskee (29-01-09).
De Westermoskee:
foto
Mooi hè.
Nu hebben ze 4 maanden de tijd om te verzinnen hoe ze de boel weer legaal kunnen verzieken (zoals dagelijkse protestmarsen bij de woningbouw, het stadshuis, rechtbank en huis v/d burgemeester, erg hinderlijk maar wel 100% legaal).
Omdat ze eigenaar zijn van de grond en dat ze verplicht zijn woningen te bouwen? Wat dacht je daarvan. Ze hebben al eens een rechtzaak gewonnen.
Zo werkt de wet in Nederland, zo moeilijk is dat toch niet.
foto
Komt allemaal goed beste moslims. Nog wat extra subsidie?
In Turkije houden ze banden met de eveneens verboden Refah-partij.
Hier in Nederland geven we ze subsidie en laten we ze overal in Nederland multiculturele centrums bouwen (waar multicultureel natuurlijk alleen islam betekent)
[ Bericht gewijzigd door monddood op woensdag 30 juni 2010 @ 15:52 ]
zie nergens het woord "verboten" staan.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken