Uitslagen zondaghoofdklasse
| Vandaag stond de twaalfde speeldag in de zondaghoofdklasse op het programma. Hieronder de uitslagen. |
Uitslagen hoofdklasse A:
FC Chabab | ADO '20 | afg |
SC Feyenoord | VVSB | uit |
HBS | Elinkwijk | 2-2 |
Hollandia | FC Hilversum | 1-2 |
FC Omniworld | AFC | 0-4 |
TONEGIDO | Argon | 3-2 |
Westlandia | Haaglandia / Sir Winston | 1-2 |
Stand
1. | AFC | 11 | 25 | 27-12 |
2. | HBS | 12 | 22 | 22-14 |
3. | FC Hilversum | 12 | 22 | 22-17 |
4. | Hollandia | 12 | 19 | 20-16 |
5. | Argon | 12 | 18 | 19-16 |
6. | VVSB | 11 | 17 | 17-12 |
7. | Elinkwijk | 12 | 17 | 21-17 |
8. | Haaglandia / Sir Winston | 12 | 17 | 16-18 |
9. | Westlandia | 12 | 13 | 16-21 |
10. | FC Omniworld | 12 | 13 | 16-23 |
11. | SC Feyenoord | 10 | 12 | 14-18 |
12. | ADO '20 | 11 | 12 | 12-14 |
13. | TONEGIDO | 12 | 10 | 15-31 |
14. | FC Chabab | 11 | 7 | 12-20 |
Uitslagen hoofdklasse B:
Baronie | UNA | 0-1 |
Dijkse Boys | EVV | afg |
JVC Cuijk | Gemert | 6-1 |
sv Meerssen | OJC Rosmalen | afg |
OSS '20 | UDI '19 / Beter Bed | afg |
Papendrecht | sv Venray | afg |
Schijndel / VITAM | DESK | afg |
Stand
1. | Gemert | 12 | 25 | 24-16 |
2. | Dijkse Boys | 10 | 21 | 24-13 |
3. | Baronie | 10 | 21 | 15-4 |
4. | EVV | 11 | 20 | 21-15 |
5. | JVC Cuijk | 12 | 19 | 30-19 |
6. | sv Venray | 10 | 18 | 22-13 |
7. | UNA | 12 | 16 | 15-13 |
8. | Schijndel / VITAM | 11 | 14 | 16-14 |
9. | UDI '19 / Beter Bed | 10 | 13 | 13-12 |
10. | sv Meerssen | 10 | 12 | 14-23 |
11. | DESK | 10 | 12 | 11-22 |
12. | OJC Rosmalen | 10 | 7 | 9-19 |
13. | OSS '20 | 11 | 6 | 13-23 |
14. | Papendrecht | 11 | 6 | 13-34 |
Uitslagen hoofdklasse C:
Achilles '29 | Nieuw Buinen | 6-0 |
Alcides | Juliana '31 | 0-5 |
Be Quick 1887 | sv Babberich | 5-2 |
HSC '21 / Carparc | FC Lienden | 0-1 |
ROHDA Raalte | SC Joure | 3-1 |
Sneek Wit-Zwart | Quick '20 | 0-3 |
WKE | De Treffers | 1-1 |
Stand
1. | Achilles '29 | 11 | 27 | 32-10 |
2. | WKE | 12 | 24 | 27-11 |
3. | De Treffers | 11 | 22 | 27-10 |
4. | Quick '20 | 12 | 22 | 25-13 |
5. | FC Lienden | 12 | 22 | 19-9 |
6. | Be Quick 1887 | 12 | 19 | 23-20 |
7. | ROHDA Raalte | 12 | 17 | 17-14 |
8. | Sneek Wit-Zwart | 12 | 16 | 12-18 |
9. | Juliana '31 | 12 | 15 | 21-18 |
10. | Alcides | 12 | 13 | 12-26 |
11. | HSC '21 / Carparc | 11 | 11 | 17-16 |
12. | Nieuw Buinen | 12 | 8 | 19-30 |
13. | sv Babberich | 11 | 7 | 13-26 |
14. | SC Joure | 12 | 2 | 5-48 |