sport

Woods hersteld van blessure

Op deze plek staat externe inhoud die niet van FOK! afkomstig is. Het tonen van deze inhoud kan ertoe leiden dat de externe partij (waar de inhoud vandaan komt) cookies op jouw computer of device zet. Hiervoor moet je eerst expliciet toestemming geven.
Ik begrijp het. Toon deze inhoud; ik accepteer externe cookies.
Volgende week donderdag zal golfer Tiger Woods zijn rentree maken tijden de US Open. Sinds The Masters half april, waarin de Amerikaan als tweede eindigde, speelde Woods geen wedstrijd meer door een operatie aan zijn knie.

De nummer één van de wereld voelt zich goed en is bijna weer honderd procent fit. Hij hoopt dit jaar de US Open voor de derde maal in zijn carrière te winnen. De laatste keer dat Woods het toernooi op zijn naam schreef, dateert van 2002. "Het herstel verloopt voorspoedig. Ik heb inmiddels een paar holes gespeeld. Als ik éénmaal weer aan het spelen ben, zal ik weer snel op mijn normale niveau zijn. En als dat volgende week nog niet zo is, is dat ook geen ramp. Ik heb eerder toernooien gewonnen, waarin ik niet honderd procent fit was."