Villeneuve test voor Renault
Mogelijk gaat Jacques Villeneuve de laatste drie races voor Renault rijden. De Canadees, die vorig jaar voor BAR uitkwam, gaat nog vanavond een stoeltje passen. |
Teambaas Flavio Briatore geeft aan dat het de bedoeling is dat Villeneuve woensdag en donderdag voor Renault gaat testen. Naderhand zal worden besloten of hij de plek van Jarno Trulli voor de laatste races gaat overnemen. De Italiaan wist de race op Monte Carlo op zijn naam te schrijven maar valt sindsdien tegen. Een domme actie op Magny Cours heeft zijn positie binnen het team ook geen goed gedaan.
De kans dat Villeneuve volgend seizoen voor het Franse team uitkomt is nihil. Naast de huidige coureur Fernando Alonso staat ook Giancarlo Fisichella volgend jaar bij Renault onder contract.
Update:
Ondertussen is bevestigd dat de Canadees zal gaan testen voor het Franse team. Villeneuve heeft in de Renault fabriek ook al een stoeltje gepast. Teambaas Flavio Briatore wist het volgende te melden: "We hebben met Jacques afgesproken dat hij woensdag en donderdag voor ons zal testen in Silverstone. Deze test kan er zelfs toe leiden dat Jacques de resterende drie races voor het team zal rijden, te beginnen met de GP van China."
Bye Bye jarno foto
Next race: See you 12 march 2006 Gulf Air Bahrain Grand Prix, Manama
AFC Ajax 4 ever
Hopelijk volgend jaar een vast contract en goed team om zich heen, dan kun je veel van 'm verwachten foto Hij heeft lef en heeft bewezen WK te worden.
kan iemand de starts van 2000 in zijn geheugen nog vinden foto
en nu met een Renault foto
MotoGP | World Champion 2006 Nicky Hayden | World Champion 2007 Casey Stoner
Alice Team | Mika Kallio | Niccolò Canepa
zouden ze hem tegenwerken of is ie echt niet gemotiveerd of zo? begin seizoen reed hij nog even snel/sneller als Alonso en nu in Monza leek hij meer op een slak
Next race: See you 12 march 2006 Gulf Air Bahrain Grand Prix, Manama
AFC Ajax 4 ever
foto
De eerste helft van het seizoen is Alonso helemaal niks vergeleken Trulli en nu is 'opeens' Alonso degene die Trulli dolt. En Trulli is echt niet iemand die opgeeft, dit ligt echt niet aan hem. Hij staat niet voor niets 4e in het klassement als 1e Renaultcoureur. En het grootste deel van die punten stamt nog uit de tijd voor al dit gezeik begon.
Als je Monaco wint dan heb je bij wijze van spreken weer motivatie voor de komende 5 seizoenen, ik geloof er niks van dat dit aan Trulli ligt. Jammer dat Trulli er uit is gekickt op deze manier want het is 1 van de betere coureurs in het veld. Maargoed, laten we hopen dat hij volgend seizoen rijdt (Toyota staat nog steeds niet vast).
Die Briatore is zo glad als het maar zijn kan, zou net zo goed "The Don" kunnen spelen in een gangsterfilm. Misschien probeert hij op deze manier zijn zogenaamde 'schumacheropvolger' Alonso een beetje te beschermen aangezien hij dit seizoen geen zak presteert, Trulli niet kan / kon bijhouden en enorm veel fouten maakt.
Maar aan de andere kant is het mooi dat Villeneuve dit seizoen nog weer terug KAN komen, al is het voor Trulli geen leuke manier.
Weg met Briatore foto
GO Villeneuve foto
Succes Trulli foto
http://f1.racing-live.com/en/headlines/news/detail/040915090346.shtml
En naar alle waarschijnlijkheid mag Zonta alweer inpakken bij Toyota.
En Briatore is gewoon een domme eikel. Denkt echt alles te weten, maar het succes van Renault ligt puur bij Renault zelf en niet bij Briatore. Hij heeft alleen een grote bek en verder helemaal niks.
O ja, de starts van 2000? WORDT EFFE WAKKER, HET IS 2004!!!
foto
Heb hem altijd een supermooie coureur gevonden, jammer dat hij dit jaar niet mee reed. Maar nu weer wel foto .
Montagny zal denk ik niet dit jaar nog een gp rijden, dan is hij volgend jaar niet meer in te zetten als testcoureur, wat Renault waarschijnlijk wel wil doen (als Montagny niet voor Minardi gaat rijden). Trulli ging de laatste wedstrijden echt niet meer lekker, nul punten uit de laatste vijf.
Nu de tijden maar eens afwachten van de test van vandaag.
Als je weet dat iemand weggaat, ga je hem niet meer alle nieuwtjes enzo geven....Tenminste, ik kan me voorstellen dat je niet alle nieuwe techniek door wil geven aan de concurrent.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken