Nieuws
Obama zet privé-foto's online
De foto’s zijn door Obama zelf op internet gezet. Obama houdt koortsachtig de televisie in de gaten en viert een bescheiden feestje met zijn vrouw, zijn running mate Joe Biden en diens vrouw. Daarna zien we hoe hij naar het podium loopt om de duizenden mensen in Chicago toe te spreken.
Bekijk de foto's zelf hier .
Obama
Het is in elk geval heel duidelijk dat hij als geen ander de "nieuwe media" door-en-door kent. Dit in tegenstelling tot wat er tot dusver zat.
Nu maar hopen dat dat de komende 4(8?) jaar ook zo blijft
\[i\]What would life be like without rhethorical questions?\[/i\]
Dat de meerderheid daar nog Christelijk is pleit niet langer meer. Voor mij bestaan de VS niet langer en ik zal er ook niet meer komen. Het kan vanaf nu alleen nog maar bergafwaarts gaan met Amerika. Simpel land.
* only dead fish go with the flow.
Hij heeft 100den miljoenen uitgegeven en daarmee dus ook banen verschaft dus een aantal mensen die het moeilijk hebben daarmee geholpen.
hij heeft al heel wat gepresteerd want aan begin van de verkiezings race dacht iederen van aahhh wat schattig een donkere meneer doet mee maar hij redt het nooit.... nu is hij binnenkort president van amerika
Er zijn genoeg mensen die willen weten wat voor hond hij neemt net zoals genoeg mensen willen weten wat britney spears nu doet of wat voor kledinglijn het vaticaan voor 2009 introduceerd...
Meneer WAARHEID hier is de waarheid voor jou..
JE BENT GEWOON EEN ZIELIG MANNETJE DIE ANDERE NIETS GUNT WAT JIJ NIET HEBT!!! LEEF EN LAAT LEVEN dat is toch iets wat jij zo graag aanhangt? doe dat dan ook
mvg
Knuffelzacht
Arrogantie is een ander woord voor zelfkennis
Hoe langer ik Bi ben hoe lesbischer ik word
Life: Highly overrated but you still gotta play the game
Dan laat Scotty je idd maar op stralen
Prachtig om te zien hoe relaxed 'ie er eigenlijk bij zit, languit gestrekt met z'n voeten op tafel.
En iedereen kan gewoon reacties plaatsen, erg leuk een jonge president!
fraubitch: truste WurM :*
yvonne: Trusten WurM
Meer van dit
Who's the elitist?
http://www.flickr.com/photos/chris1051/2891539802/
Dat voor jou de VS niet langer meer bestaat zegt veel over je onnozele denkwijze en het laat heel goed zien dat je geen echte Christen bent.
mzl tov
Geen wonder dat hij zo blij keek toen hij naar buiten kwam.
Ja, hij schrijft geschiedenis.
Ja, hij gaat het erg moeilijk krijgen.
Ja, hij redt het een heel stuk, in ieder geval overtreft hij zichzelf
Nee, hij gaat de wereld niet redden, al hoop ik van wel.
Heb je de laatste approval ratings van Bush gezien:
http://www.pollingreport.com/BushJob.htm
Wel fantastische foto's trouwens, zou je van bush nooit gezien hebben.:)
Die man heeft in Iran en Irak dat wat pa niet lukte willen afmaken, onder het mom van terrorisme.
Sinds Bush president werd is het alleen maar erger geworden met terrorisme en dergelijke.
Doe je ogen eens open joh.
Bush heeft het verprutst door die militairen te sturen en vervolgens te beloven dat ze terugkomen om dan weer die belofte te breken.
Nu mag Obama zich eens bewijzen, ik vind het in ieder geval al een goede stap dat ie zo open is, kon je van Bush niet zeggen.
Maar het lijkt me echt een sympathieke vent. Nu nog een goede president!
Hij heeft inderdaad miljoenen uitgegeven voor reclame om duidelijk te maken dat de democraten nu hard nodig zijn om de puinhoop van republikeinen op te ruimen. Een paar honderd miljoenen stellen niets voor vergeleken met het bedrag dat dagelijks voor oorlog in Irak wordt uitgegeven (dit is minimum $341.4 miljoen per dag, dus $2389.8 miljoen per week), welk door republikeinen – zonder na te denken en op basis van valse beschuldigingen om oorlog te legitimeren – is begonnen.
Daarnaast, je kan niet blijven leven in andermans schuld, aldoor staatsobligaties uitvaardigen om de uitgave van oorlog en andere imbeciele matregelen te bekostigen heeft ook zijn limit. Veel landen hebben (o.a. ontwikkelingslanden), enkel omdat dollar een internationale betaalmiddel is (was) en dachten dat dollar zijn waard vast zou houden, voor miljarden de schuldnota gekocht en zo heeft de president Bush en zijn havik vrinden de gelegenheid gehad zonder om zich ergens voor in te houden oorlog te financieren terwijl hij tegelijkertijd de belasting verlaagde.
Enigszins valt de republikeinen aan te wijzen als veroorzakers van huidige creditcrisis. Mensen die in de top zaten, en niet allen van exorbitante salarissen maar ook van lage belasting profiteerden, hoefden zich niet aan regels te houden, anders hadden zij toch nooit hypotheek verstrekt aan de mensen die helemaal geen inkomen hadden. Daarnaast heeft deze manier van handelen de topbestuurders veel miljoen bonussen opgeleverd als beloning.
Als de banken hypotheek verstreken, dan in het geval die niet op tijd wordt terug betaald, hoeven zij niet perse dupe van te worden, deze zijn allen de hypotheeknemers. Als er voor tien maanden (min of meer) geen hypotheek (inclusief de rente) is afgelost, dan gaan de banken voor 50% (nu echt, ga naar VS en investeer nu daar in vastgoed dan – als de economie ooit opkrabbelt – dan maak je zeer hoge rendement) van werkelijk waarde huizen in veiling verkopen en profiteren – daarom zijn de executiewaarde veel lager – zodat de hypotheeknemer met de schuld zit van het bedrag boven de executiewaarde (daar komen nog ander kosten als verbouwingenkosten, overdracht belasting en diverse andere kosten). Je zou zeggen dat dit nu in de VS anders is, namelijk dat de banken niet eens de huizen in veiling kunnen verkopen! Ja dat gebeurt waaneer je de problemen niet aan het begin al aanpakt door de regelgeving te verscherpen en ook na te leven, en hoop ik dat de democraten dat wel gaan doen.
Amerika ging gedurende de afgelopen 8 jaar eenzijdig buitenlandse beleid voeren, alle landen werden ertoe gedwongen om mee te werken als het ging om VS belang terwijl de VS de eisen van andere kant nooit naleefde (of simpelweg die er niet eens waren omdat de leiders uit andere landen genoeglijk vonden om een schouderklap van Bush te krijgen en als schoothondje van Bush pootje te geven). Ik hoop dat dit ook zal gaan veranderen onder de Obama regering. Enige waar ik bang voor ben voor Obama regering is dat zij de vrijmarkt enige eisen zullen gaan stellen om hun eigen economie impuls te geven.
For once we might actually have a president that's human *gasp*
Ben benieuwd wat hij er van gaat maken, maar so far gaat hij goed
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken