Nederlandse man heeft lage kinderwens
Uit een onderzoek van Discovery Channel naar de kinderwens van mannen in Europa, blijkt dat die bij de Nederlandse man het laagst is. Werk, vriendschappen en reizen staan veel hoger op de lijst dan kinderen krijgen. Daarnaast wil de Nederlandse man ook zeker weten dat hij toe is aan kinderen en bovendien wil hij een betere vader zijn dan zijn eigen vader. De tv-zender concludeert dat Nederlandse mannen zich niet graag settelt.
Algemeen directeur van Discovery Channel, Jochem de Jong, vindt de uitkomsten van het onderzoek opvallend. "Zeker als je bedenkt dat dit land in rap tempo vergrijst en de politiek het gezin als hoeksteen van de samenleving promoot. Minister Rouvoet heeft zelfs gezegd dat we meer kinderen moeten krijgen, maar de mannen die deze gezinnen moeten stichten zien dat heel lang niet als hun topprioriteit."
Cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek onderschrijven dat mannen op steeds hogere leeftijd vader worden. In 1985 had nog geen vijf procent van de pas geboren kinderen een vader van boven de veertig jaar. Amper twintig jaar later is dit percentage gestegen tot 14,8 procent.
Minister Rouvoet van Jeugd en Gezin zegt dat het gezinsbeleid niet aanspoort tot het krijgen van meer kinderen, maar wel om eerder aan kinderen te beginnen. "Wel heb ik aandacht gevraagd voor de medische risico's van uitgesteld moederschap, zoals hogere kans op borstkanker en kinderen met aangeboren afwijkingen. Het zou goed zijn als de Nederlandse man zich ook van die risico's bewust wordt en dat meeweegt in zijn keuzes."
Dacht iedereen er maar eerst eens goed over na.
Het zijn luidruchtige entiteiten!
Elk kind erbij is meer Co2 uitstoot dus opwarming van de Aarde!
Waarom vandaag doen als je het morgen ook kan uitstellen?
Ik wil ook eerst wat aan m'n carriere doen, reizen (er nog even van genieten dat ik geen kinderen heb) en dan een keer aan kinderen denken.
Als je geen kinderen neemt omdat je van mening bent dat er al veel te veel mensen zijn dan ben je in ieder geval niet egocentrisch bezig.
En inderdaad ben ik hier ook vooral om mezelf te vermaken.
Als de Aarde ergens geen behoeft aan heeft, is het nog meer mensen.
Maar kom nou, egocentrisch... voor wie leef jij dan? Of moet je dus je vrouw gaan bezwangeren uit sociale/altruistische overwegingen? Ik geloof niet dat het op de aarde zetten van nog meer kinderen deze aarde zoveel goed zal doen hoor, tenzij je WAARHEID heet misschien.
Ik persoonlijk heb nog een discussie met mijn vriendin. Die wil er koste wat het kost drie en ik wil er twee. Zolang deze discussie loopt blijf ik ook kindloos. Ik eigenwijs? Valt best mee hoor
Helaas zijn er dan ook mensen zoals jij die gewoon lekker asosciaal wat extra druk zet op de wereld met nog weer een extra koter. Als je dan toch met alle geweld een koter wil adopteer die dan gewoon.
En die kneus van een Rouvoet wil de vergrijzing tegengaan door meer kinderen
Kinderen zijn hinderen
Ik zou, behalve dat er dan iemand is die je in het bejaardenhuis komt opzoeken, echt geen reden weten om kinderen te nemen.
Iemand wel?
De meeste hier kinderen afzeiken zijn jongetjes van 18 die alleen naar proberen stoer te doen want dan wordt je populair en dat is cool ofzo. :S
Ik heb van het vaderschap intens genoten, en geniet er nog elke dag van ook nu mijn dochter 15 is.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
voor al het buitenlandse tuig is Nederland natuurlijk lui lekkerland, dus die fokken wel aan..
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Wil nog niet zeggen dat er niet al heel veel mensen op aarde zijn en dat er dus ook eens redelijk naar de toekomst gekeken moet worden.
En ja allemaal op eens geen kinderen meer is ook niet de oplossing... dus sommige mensen zouden wel kinderen moeten hebben.
Helaas zijn de grootste fokkers eigenlijk altijd al de mensen geweest met de minste hersen inhoud.
En dan is het erg spijtig om te zien dat onze regering juist kinderen werpen stimuleert ipv afremt.
Van mij hoeft de staat dan ook niet mee te betalen aan de kinderwens van mensen. Kun je je kinderen niet betalen... dan neemt de staat het van je over en ben jij ze kwijt. Om herhaling te voorkomen mag men deze mensen dan ook wel gelijk even opereren zodat het niet weer gebeurt.
maar verder een kwestie van goed opvoeden
Zowieso, het lijkt mij wel duidelijk aan wie het werk overgelaten wordt in Nederland
Wil overigens wel kinderen, maar nu nog even niet (red. 23 jaar, eerste baan, kleine studio
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
mensen in arme landen (Afrka, Zuid-Amerika, Azie) fokken als konijnen. DAAR zouden ze eens moeten stoppen, en hier wat meer aan gezonde population control moeten doen, als in: stimuleren, want ja, in Europa vergrijst men.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken