Aantal gewonde Duitse agenten stijgt
Het aantal agenten dat zaterdag gewond is geraakt door rellen in de stad Rostock, is opgelopen naar 433. De politie meldde zondagochtend dat dertig van hen zwaargewond zijn, veelal door ernstige botbreuken.
De rellen vonden zaterdag plaats in de marge van een grote demonstratie tegen de bijeenkomst van de zeven rijkste landen plus Rusland, de G8, komende week in Heiligendamm.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Lees ook
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
en o, o, o, wat zielig en wat een links tuig...... als iemand aan je vriendin zit wil je wel slaan, soms zelfs als iemand maar naar je biertje wijst sla je erop, maar WTF, deze mensen vechten voor een betere wereld, en dat is SLECHT?!?!?!
leer nadenken mensen, rechts heeft al teveel levens gekost!!!!
Of zijn ze nu opeens stil Maar als er een paar wat klappen krijgen van extreem rechts hebben ze als eerste de mond vol van "zinloos geweld, de politie helpt ons nooit, verbieden die zooi"
edit: ah, de eerste: "wij zijn goed en zij zijn nazi's" opmerking is geplaatst
Ik ben er trots op dat wij in europa nog mensen hebben die niet bang zijn om op te staan voor waar ze in geloven, deze mensen grijpen elke kans om te laten zien hoe erg ze tegen dit systeem zijn en dat doen ze op een gehaaide manier, ik hoop dat deze groepering snel groeit en dat deze betogingen nog massaler gaan worden!
Salaam
Aan de andere kant moet je ook maar niet bij de polizei gaan.
Mogen ze nog veel kapot rellen daar in Duitsland.
Zelfs het tegendeel. Mesen vinden het over het algemeen niet zo jofel als je hun stad sloopt
foto
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
Jammergenoeg voor jou: dit tuig zal geen poot aan de grond krijgen foto
WANNEER leren ze 't nou? één manier om zoiets te bestrijdeN: met SCHERP vuur schieten. gewoon het leger inzetten. waarschuwen, en de eerst beste die 't dan nog durft om een agent te lijf te gaan, of ook maar een steen op te rapen, direct een nekschot geven.
stokken en waterkanonnen helpen niet. Daar raken ze nog meer opgefokt van. Als ze er een paar geraakt hebben met scherp vuur worden ze wel rustig, en houden ze zich koest.
maar ze leren het NOOIT in die regeringen, de relschoppers mogen wel proberen om agenten dood te maken, maar die mogen niks doen... pff
Deze helden strijden voor een nobel doel, de vrijheid van ieder mens, en dat er daarom een paar politieagenten moeten sneuvelen maakt niet uit, het collectieve doel is belangrijk en om dat te bereiken moet je altijd mensen achterlaten!
Deze helden strijden voor iedereen die gelooft in vrijheids van meningsuiting en deze helden durven zich te bewapenen tegen de gevestigde orde, we zullen in de toekomst snel een clash krijgen waarin het er nog harder aantoe gaat zodat een coup in de nabije toekomst realiteit gaat worden middels een volksopstand!
De linkse hoog intelligente laag van de bevolking moet in opstand komen tegen het overgrote gedeelte nazi´s die voor bijv. de vvd stemt en geert wilders! Die mensen zullen spoedig het onderspit delven!
Salaam
Ga nu maar weer rustig GTA spelen! Kun je zoveel nekschoten uitdelen als je zelf wil.
Ik ben niet zo'n fan van die globaliseringsdrift en alles maar onder één deken zien te krijgen. Maar ik heb echt het schurft aan een stel van die uitvreters die het liefst alles vernielen waar iemand anders voor gewerkt heeft en iedereen in een uniform willen molesteren.
Speciaal voor jou:
Waarom ik niks van de Islam moet hebben.
En een leuk liedje over je schijnheilige geloof:
http://youtube.com/watch?v=d9oX5Q2ftmA
Als je steun begrip en respect wilt krijgen voor je idealen, moet je dat vooral proberen te bereiken door je als een holbewoner te gedragen en geweld te gebruiken he?
Dit soort "skagger" volk zijn echter van een heel ander soort. Ik zie ze altijd een beetje als Mad Max figuren met hun vieze dreadlocks en ongewassen lichamen. Ik reis Europa door en overal kom je ze tegen met hun ziekte verspreidende honden. Veelal zijn het Heroine Junkies die alles roken en drinken waar ze hun handen op kunnen leggen. Idealen .... my ass. Dit zijn gewoon mislukte jongeren. Die met hun trommeltjes en zelfgemaakte fluitjes bedelend en stelend het leven door gaan. Ze haten het systeem omdat ze overal uitgekotst worden. En vind je het gek. Ze voeren niets uit en doen ook niets om hun idealen te verwezelijken. Maar als ze de kans krijgen om rellend door een stad te trekken (was zelf in Genova) dan zie je dat deze idioten alles vernielen wat in hun ogen materialistisch is. Erg sneu. Miljoenen schade veroorzaken en de dag daarna weer terug te keren in naar hun pleintjes en crack pandjes. Dezelfde figuren die de hele kraak scene in Europa naar de klote heeft geholpen.
Deze lieden staan een extremistische ideologie en dus staat voor die het tegenovergestelde is van vrijheid. Je moet wel enorm dom zijn om te denken dat lieden die extreem geweld gebruiken en vooral willen vernielen, uit zijn op vrijheid van meningstuiting voor iedereen foto
het rechtsysteem klopt niet......
iedereen roept zwaarder straffen...nee dat heeft nut.... daar wordt iemand alleen nog crimineler van....
En nu zijn er mensen die er tegen vechten dat de rijkste en smerigste landen nog freaking machtiger worden..... goed bezig jongens.... en strax betalen we onze zuurverdiende belastingcentje allemaal aan de U S of A ipv ze nu te investeren in een groepje 'boomknuffelaars' die vechten voor hun en onze rechten......
Je moet geen linkse geitenwollensok worden zal je bedoelen. Want je leeft gewoon niet in de realiteit. Vernielen in plaats van opbouwen, da's het enige wat tuig zoals jij weet. Omdat het systeem je zogenaamd "tekort" doet. Het systeem ben jij! Te lui om zelf iets op te bouwen. Achterlijke zielepoot dat je bent. Agenten hebben ook kinderen. 430 man lopen nu met botbreuken, door die debiele maatjes van je. Straf verdienen ze en straf zullen ze krijgen.
Ik heb gewoon geen reet op met mensen die politieagenten de hersens in willen slaan. Misschien geeft het gewoon de ware aard van het beestje aan.
Zie ik daar trouwens vrijheid van meningstuiting? Opzet of briljante typo? foto
Of denk je echt dat de normale burger respect voor dit soort acties op gaat brengen omdat je goede idealen hebt?
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
Soms is verplichte euthanasie wel een goed idee voor bepaalde figuren..
dat is toch gewoon ironisch
Wat heeft links hier mee te maken? Dit soort demonstraties trekken mensen die er alleen maar op uit zijn om te rellen. Dat is echt niet politiek gebonden.
Alle sociale uitkeringen e.d. stopzetten indien opgepakt.. zal ze wel anders doen piepen !!
Pro quantum bonus.
Salaam
Hele mee eens
foto
Deze demonstratie is het laatste hoopje voor de democratie. Beetje bij beetje hebben wij niks meer te zeggen over instellingen en overheden (IMF, EU etc).
Demonstreren ok, protesteren ok, maar die rellen....
het aantal is dus opgelopen van 433 naar 433 foto
Zeker 500 demonstranten gewond in Rostock
Het is niet alleen maar onzin wat ik verkondig !!!!
Erg typisch dat degenen die zo vaak "het systeem" als corrupt bestempelen en de besluitvorming als een vijand zien geen zak uitvoeren om de maatschappij te verbeteren. Stoned en dronken bij hun kampvuurtjes ouwehoeren over hoe de maatschappij zou horen te zijn. En in plaats van een gedegen opleiding te volgen of een doel zoeken in hun leven klagen ze erover dat ze nergens aan werk komen en dat iedereen tegen ze is.
Als dezelfde figuren in elkaar geslagen worden op een zomerdag door een groepje dronken jongeren omdat ze met z'n allen op een kluitje lavenloos op een pleintje liggen om 5 uur s'nachts zijn zij de eerste die bloedend een politie bureau inlopen om schreeuwend te verkondigen waarom "het gezag" hun niet beschermd. En dat de wereld naar de klote aan het gaan is en dat iedereen hun haat omdat ze "vrij van geest" zijn.
Ondertussen draait de wereld door en vervliegen de idealen die ze hadden toen ze 16/35 waren. Dan worden ze opeens wakker en realiseren ze zich dat de enige manier om echte veranderingen aan te brengen in de maatschappij is door of een politieke partij op te richten of een instelling te beginnen die minder bedeelden op de een of andere manier helpt. Zonder diploma's of werkverleden komen ze erachter dat niemand hun "levenswijsheid" serieus neemt en dat ze nergens subsidies voor hun "wereld ideeen" kunnen lospeuteren. Verslagen door "het systeem" vragen ze een uitkering aan of gaan ze moedeloos aan de slag in de plaatselijke productie fabriek. Om vervolgens hun leven uit te zingen op een trieste toon om er alleen maar achter te komen dat al die "energie" die ze in hun drugs en drank gebruik stopten op positievere manieren hadden konden gebruikt worden. En niet door bakstenen naar "het gezag" te gooien om vervolgens dronkemans verhalen te voeren over hoe goed ze tegen de maatschappij ingingen die dag......
Sad sad people. Dromen van de wereld die draait terwijl ze zelf stilstaan.
foto foto
*lang verhaal maar het moest gezegd worden....
En er mag dan nog wel voldoende te verbeteren zijn in het westen, vergeleken bij de rest van de wereld is het hier prima vertoeven qua mensenrechten en vrijheid. Denk daar maar eens over na.
Maar het is wel de waarheid, was een leuk stukje leesvoer foto
Gewoon keihard neerknuppelen die onruststokers.
Vervang
"het overgrote gedeelte nazi´s die voor bijv. de vvd stemt en geert wilders"
door
"de geallieerden die het verdrag van Versailles op hebben gelegd"
en je verhaal is het partijprogramma van de nazi's.
"de vrijheid van ieder mens, en dat er daarom een paar politieagenten moeten sneuvelen maakt niet uit" --> "de vrijheid van ieder mens, en dat er daarom een paar joden moeten sneuvelen maakt niet uit"...
Heb je dat nou zelf echt niet door? Of geen geschiedenis (basisonderwijs?) gehad? In beide gevallen zou je lekker bij de andere mongooltjes in de zandbak moeten en niet spelen met woorden als 'nazi'.
En: "een paar politieagenten moeten sneuvelen maakt niet uit", "bewapenen tegen de gevestigde orde", "clash", "coup", "volksopstand"?? Met zandbak bedoel ik voor jou dan palestina.
محمّد هو خنزي | "All that we are is the result of what we have thought." [Buddha] | http://ra.phid.ae/
Dat vraag ik me dan af. Als ik het idee had zo onderdrukt te worden door het systeem en de gevestigde orde zoals jullie omschrijven dan zat ik niet op fok! reacties te posten.
محمّد هو خنزي | "All that we are is the result of what we have thought." [Buddha] | http://ra.phid.ae/
Offtopic: Ergert u zich ook aan de kinderen van de buren? Sla er op los! Geweld is het antwoord op al uw problemen! foto
Muhahaha.
433 agenten gewond, het is toch niet te geloven? foto
En jouw praatje over 'eigen keuze' van die agenten is natuurlijk ook gewoon dikke stront. Politieagenten zijn er in de eerste plaats om de burger te beschermen tegen wetsovertreders. Respect is dus op zijn plaats. Geen enkele politieagent kiest voor die baan zodat hij als een soort soldaat ten strijde kan trekken tegen antiglobalisten, ze moeten gewoon proberen de orde te handhaven en in dit geval is dat toevallig tijdens een G8 bijeenkomst.
Ik heb zelf genoeg twijfels bij globalisatie, wat naar mijn mening in de praktijk vooral betekent dat fragiele economieën door westerse marktmonsters worden opgeslokt met onmenselijke arbeidsomstandigheden, lokale marktstagnatie en ondemocratische uitbuiting van grondstofvoorraden tot gevolg. Zoals de zojuist voorgedragen nieuwe president van de Wereldbank, Zoellick, zo treffend omschreven wordt: globalistisch in hart en nieren - totdat dat slecht voor de Amerikaanse economie dreigt uit te pakken, dan denkt hij plotseling protectionistisch en unilateraal: 'ontwikkeling van arme gebieden' ja, maar alleen als het gunstig voor onszelf is, anders rot je maar weg in je ellende.
Dus: antiglobalisme ja, maar het gajes wat zich daar in Rostock misdraagt mag wat mij betreft heel heel ver weg in een donkere cel geduwd worden.
en wil je dan zeggen dat extreem links zoiets niet doet ?
En nee, ik zeg niet dat extreem links zoiets niet doet......
En ik zeg ook niet dat extreem rechts zoiets niet doet....
Zover ik kan beoordelen en / of vernemen uit het nieuws (aangezien ik niet zelf daar ben) zijn het rel schoppers, met verschillende achtergronden, en aan de beelden te zien, zie ik " linkse" , onbestendige , nazi, en "rechtse" uitingen op kleding en spandoeken.....
Of zie jij wat anders?
foto
Doordat er destijds met scherp werd geschoten door de politie tijdens demonstraties en er toen doden vielen onder de demonstranten.
Vooral doen dus, dan krijgen we weer van dit soort groepjes.
Lijken demonstranten die alleen met stenen gooien ook gelijk weer minder erg....
Hoe vaak moet de geschiedenis zich nog herhalen dat waneer de politie meer geweld tegen geweld gaat gebruiken dat de boel nog verder escaleerd.
Bij de volgende demonstratie komen de betogers ook met wapens en gaan ook schieten met scherp en hoeveel doden gaan we dan krijgen ? 800 stuks foto
rubberkogels en traangas,waterkanonnen werken nog steeds goed bij rellen en demonstratie's , en preventief oppakken van relschoppers voor de demonstratie heeft meer effeckt en dat is al vaker bewezen.
En bovendien konden ze dit verwachten bij de G8 , dus ME was hier wel nodig en geen standaard politie agentje zonder schild of ME-uitrusting.
Hadden we bij de Europeese grondwet nog de keuze om voor of tegen te stemmen, hier heeft de bevolking dus helemaal NIETS in te brengen.
Op de G8 worden echter net zo veel essentiele beslissingen genomen.
Alles wat de economische elite er niet via de democratie door kan krijgen wordt er hier op deze conferentie alsnog doorheen gejast.
Dit is dus de reden waarom zoveel mensen erop tegen zijn, maar daar lees je hier verder niets over. Vandaar dat ik het dus maar even meld.
Met internationale oefeningen werken we wel eens samen met de duitsers en het verbaasd me steeds dat zij pas heel laat overgaan op het gebruik van het schild.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken