Een val van zestig meter met een auto is in de regel fataal voor de inzittenden van het voertuig. Zo niet in het geval van een groep van acht tieners uit de Amerikaanse staat Californië: zij overleefden allen een dergelijke val. Wel raakten twee van hen zwaargewond.
De tieners reden rond met de auto, toen de bestuurder in een bocht de macht over het stuur verloor. Via een telefoonpaal belandde de auto in een ravijn van zestig meter diep, waarbij de auto meermaals over de kop sloeg. Desondanks slaagden twee tieners erin uit het wrak te kruipen en naar boven te klimmen. Van bovenaf leidden ze de inmiddels ingeschakelde hulpverleners vervolgens naar het wrak, waar de overige zes tieners konden worden bevrijd uit hun benarde positie.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
wow! Die zijn wel heel erg lucky geweest. 60 meter... mijn ouwe huis aan de Prinsengracht was 22 meter hoog, dus dat is zeg maar een drie grachtenpanden hoge val... Ik neem aan dat het niet een loodrechte val was, maar enigszins schuin aflopend, maar dan nog. Die zijn wel gelijk door hun beschermengel bonuspunten heen.
You can't cheat death....Final Destination taferelen..
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent. Is he able, but not willing? Then he is malevolent. Is he both able and willing? Then whence cometh evil? Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Op maandag 29 mei 2006 @ 16:09 schreef don-remon het volgende: Lucky people. En de komende weken gaan ze 1 voor 1 op gruwelijke wijzen dood. Final destination anyone foto ?
hahahha foto !ik ben voor..maar sta dan wel achter de camera of zo... foto
Op maandag 29 mei 2006 @ 15:47 schreef Geqxon het volgende: De macht over het stuur verliezen, klinkt als rijden op hoge snelheid foto
Of het stuur werd bezeten door magische krachten en kreeg een eigen wil, zodat de bestuurder de macht over het stuur verloor.... eiglijk domme uitdrukking :p
Aight, tight fit dan met ze achten: foto Waarom probeerden ze ook niet eerst de rest eruit te halen voordat ze naar boven gingen om de politie te begeleiden/halen?
Op dinsdag 30 mei 2006 @ 00:20 schreef Tasteeds het volgende: Aight, tight fit dan met ze achten: [afbeelding] Waarom probeerden ze ook niet eerst de rest eruit te halen voordat ze naar boven gingen om de politie te begeleiden/halen?
Een slachtoffer met een mogelijk gebroken rug of nek mag je niet verplaatsen als je niet wilt dat je deze persoon voor de rest van zijn leven in een rolstoel moet zitten. Zenuwen zijn erg teer.
Op dinsdag 30 mei 2006 @ 00:32 schreef Onverlaatje het volgende:
[..]
Een slachtoffer met een mogelijk gebroken rug of nek mag je niet verplaatsen als je niet wilt dat je deze persoon voor de rest van zijn leven in een rolstoel moet zitten. Zenuwen zijn erg teer.
Er waren toch maar 2 zwaargewonden? Dat is dan 8 - 4 = 4 mensen die toch gered konden worden...
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg\[/b\]
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Ik neem aan dat het niet een loodrechte val was, maar enigszins schuin aflopend, maar dan nog. Die zijn wel gelijk door hun beschermengel bonuspunten heen.
http://img523.imageshack.us/img523/3395/32iv4.gif
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Eentje met rupsbanden???
Groen van kleur??
Rare lange bumber erop soms?????
kan een tank zijn geweest
Ik heb ooit es met 6 man in een Ford Escort gezeten..dat is niet fijn.
(ik weet het, er staat nergens wat voor auto het was, maar ik ga ervan uit dat het toch wel behoorlijk groter was dan een Fiat 500)
|o-0
~~~`
foto
(voor de mensen die geen idéé hebben waar ik het over heb foto )
16-06-2012 (L) Michelle
eiglijk domme uitdrukking :p
damn lucky
Logisch dat je er uit vliegt.....
http://www.signonsandiego(...)ca-teenaccident.html
foto
Waarom probeerden ze ook niet eerst de rest eruit te halen voordat ze naar boven gingen om de politie te begeleiden/halen?
Zenuwen zijn erg teer.
Als het allemaal meiden zijn zou ik wel in het midden willen zitten, lekker krap... foto
(Niet 60 meter naar beneden pleuren natuurlijk..) foto
die zullen nooit meer bij diegene in de auto stappen
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken