Nieuws
Slachtoffers gasramp België wacht hoge nota
De tientallen zwaarverbrande slachtoffers van de gasexplosie in België staat een hoge ziekenhuisrekening te wachten. De slachtoffers die vorige week vrijdag gewond raakten krijgen van het Belgische ziekenfonds geen vergoeding voor de medicijnen die worden gebruikt om brandwondpatiënten te behandelen.
Volgens de berekeningen van Dagblad De Morgen kan de rekening oplopen tot 15.000 euro. In België moeten de medicijnen voor een groot deel uit eigen zak worden betaald. Bij brandwonden worden alleen zwaar verouderde pillen terugbetaald. "Voor modernere geneesmiddelen moet de volle pot betaald worden. Er zijn nogal wat patiënten die daardoor in een zeer wankele situatie terechtkomen. Belgen moeten een veel groter deel van de zorgkosten zelf betalen dan Nederlanders," aldus Johan de Jager, hoofd van de Belgische brandwondenstichting.
In Nederland wordt vaak gewezen naar België waar de wachtlijsten in de gezondheidszorg stukken korter zijn of soms helemaal niet bestaan. Belgen daarentegen vinden Nederland het mekka van de zorg aangezien bijna alles gratis is.
A-Sociaal!! foto
Voor de toevallige voorbijgangers die gewond zijn geraakt klopt dit inderdaad.
Voor werknemers klopt dit niet. Zij kunnen terugvallen op de ongevallen verzekering van hun bedrijf. Die dekt dit soort dingen wel.
Trouwens in Belgie betaal je ook heel erg weinig aan je ziekteverzekering. niet die 26 euro van hier. In Belgie betaal ik 3 maandelijks 12,27.
Waarom in beide landen? Ik werk in Nederland... woon in Belgie
Speelt graag avocado van de duivel...
en taalspelletjes.
Ik vind dat die "derden" dan toch daarvoor aansprakelijk zijn.
Mooie bak, iemand zorgt voor verwondingen bij je, en vervolgens moet je ook nog eens zelf je geneeskosten betalen..
Ik vind dat krom.
en ik maar denken dat ik premie betaal
Schijnt hééééél verkoelend te werken !!
Heel betáálbaar zelfs.
Of anders je pleisters laten SPONSoren door United Dance Company (UDC).
Of door Ex-tran, En-eco, Nu-on, I-NG, Rijkman Groen-ink, Ad Scheep-bouwer, Wim Duivels Dilemma K-ok, Jaques Schrav-en.
Slechs 2 eurietjes per 33 cc verkoelieling ....
Koelie koelie,
kiele kiele koelie
keile kiele koelie
kiele kiele
hopsasa
" ARE YOU HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁPPPPPPPY ???!!!!!!! "
BÉNG BÉNG BÉNG HÈÀD BÉNG BÉNG BÉÉÉÉNGGGGGGGGGGGGG
" SEE YA NEXT YÉAÁÁÁÁRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!! "
Betaal je overigens nog steeds een 'wettelijke bijdrage' van 100,- PER MAAND die rechtstreeks naar pappa staat gaat foto
X
X
Ik betaal nu 60 premie per maand. Hoop geld, maar prettig te weten dat ik MAAR OOK ANDEREN van dat geld goede zorg kunnen krijgen.
Niet alles in het leven draait om jezelf.
Mensen die steeds lopen te zeiken dat ze zoveel betalen snappen het niet helemaal.
De een betaald wat meer de ander wat minder. Shit kost geld, en niet iedereen zal van iets evenveel gebruik maken. Zo krijg je dat meer mensen van een bepaald niveau van welvaart kan genieten.
Hopelijk wordt er een goede oplossing gevonden voor de slachtoffers. Ik leef met ze mee.
tsja als er ingebroken wordt in m'n auto en ik heb geen verzekering afgesloten moet ik het ook zelf betalen, maar daar hoor je niemand over
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Een van de grootste kostenposten in de zorg is de burocratie in de diverse ziekenhuizen, ze hebben daar afdelingen die andere afdelingen bezig houden. En zeg nu eerlijk ruim vierhonderd dertig euro (das bijna 950 oude guldens) per kwartaal (143 euro per maand) om een niet rokende gezonde 30tiger in de bloei van zijn leven te verzekeren. Gvd m'n auto kost minder per jaar, en bij de ziektekostenverzekering heb je geen korting heb je geen noclaim etc.
Het belangrijkste vandaag de dag is hoe jij aan JOUW gerief kan komen.
Al moet je daarvoor over 100 anderen heen walsen.
De grootste bek heeft de toekomst, wou ik maar zeggen.
Het worden fántástische tijden.
Ontopic: Dit hele verhaal zal idd niet opgaan voor die brandweer lieden ed, maar meer een mooi moment voor deze en gene zijn om het belgische ziekenfonds eens goed te laten weten hoe ze over hun medicijnen beleid denken. Doordat het nu actueel is, krijg je ieder persbericht in de krant.
de zorg is in nederland veel slechter dan in Belgie.
Waarom al die Nederlanders in Belgische ziekenhuizen ????
typisch fok topic
Zo zie je maar.
dit is toch wel een speciaal geval dus zal de het rampenfons er misschien wel tsskomen of zo, zal wel zo'n vaart niet lopen
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken