Nieuws
Familie al 3 jaar dood in huis in Florida
In Lehigh Acres, Lee County, Florida, zijn de gemummificeerde lichamen van twee mensen en een hond gevonden. De politie gaat ervan uit dat ze al sinds 1999 dood zijn.
Josef Fuchs, 34 jaar, werd in zijn bed gevonden, naast hem lag zijn Duitse herder. Zijn moeder, Liz Fuchs 70 jaar, lag op de vloer bij de eetkamertafel met een deken over haar heen.
Een familievriend, Heinz Rubin, die op het huis paste als de familie Fuchs in Duitsland was, vond de lichamen toen hij wilde uitzoeken waarom de onroerendgoed belasting niet was betaald. Alle andere rekeningen werden door middel van automatische overschrijvingen betaald. Hij had de familie voor het laatst in januari 1999 gezien.
In 2000 was de politie nog bij hun appartement in Aken in Duitsland geweest, maar de familie was niet thuis. De politie vermoedde dat het tweetal terug was gegaan naar Florida.
In de woning in Florida brandde het licht en stond de airconditioning aan. De lichamen van de man en de vrouw zijn gemummificeerd. De politie heeft nog geen doodsoorzaak vastgesteld, maar gaat uit van moord bij een roofoverval of zelfmoord. Er zijn namelijk een aantal medicijnen gevonden, die kunnen wijzen op zelfmoord. Tevens probeert de politie vast te stellen wanneer de twee voor het laatst levend gezien zijn.
In de koelkast is voedsel gevonden met een houdbaarheidsdatum van 1999. De kalender die in de kamer hing had als laatste dag 28 februari 1999. Het vreemde is dat niemand iets is opgevallen, het gras in de voortuin stond namelijk een meter hoog.
ben je tegenwoordig trouwens al mummie als je een deken over je heen hebt foto
[ Dit bericht is gewijzigd door AaBbYyZz ]
[ Dit bericht is gewijzigd door Fe2O3 ]
Bij mij ook, alleen ik leef nog! foto
gruwelijk gewoon...
quote:
In de woning in Florida brandde het licht en stond de airconditioning aan
Een lamp die 3 jaar lang brand... doe mij zo een...
(wel vreemd verhaal trouwens. Het geld moest toch een keer op zijn? )
PSN ID: Cheironnl
quote:
Een familievriend, Heinz Rubin, die op het huis paste als de familie Fuchs in Duitsland was, vond de lichamen toen hij wilde uitzoeken waarom de onroerendgoed belasting niet was betaald. Alle andere rekeningen werden door middel van automatische overschrijvingen betaald. Hij had de familie voor het laatst in januari 1999 gezien.
Misschien had die familie iemand anders moeten uitzoeken om op het huis te passen.Pas na 3 jaar is hij schijnbaar naar binnen gegaan om polshoogte te nemen. Als ik op vakantie ga, dan komt er iemand toch zeker 2 keer per week even binnen om te kijken of alles nog ok is.
quote:
In de woning in Florida brandde het licht en stond de airconditioning aan
Is dus geen duistere zaak waar een luchtje aan zit... foto
Ik vraag me af of die mensen geen buren hebben...
Lijkt me erg als je doodgaat en niemand mist je, alleen om belasting...
Everybody wants a box of chocolates"
~Leonard Cohen
quote:
Hm, 3 jaar.
Ik vraag me af of die mensen geen buren hebben...
Lijkt me erg als je doodgaat en niemand mist je, alleen om belasting...
ja, als ik dood was en niemand zou me missen dan zou ik ook in tranen uitbarsten foto
Ik vind het een erg vreemd verhaal
quote:
Een familievriend, Heinz Rubin, die op het huis paste als de familie Fuchs in Duitsland was
Goeie vriend als die maar 1 keer in de 3 jaar langs komt?
quote:
Goeie vriend als die maar 1 keer in de 3 jaar langs komt?
Dat is blijkbaar nog vaker dan familie.
quote:
ben je tegenwoordig trouwens al mummie als je een deken over je heen hebt
nee, je bent een mummie als je lichaam gemummificeerd is, als het dus volledig uitgedroogd is, maar verder nog grotendeels intact.
er hoeven niet persé dooekjes omheen.foto
Edit : Reageer dan niet ?
[ Dit bericht is gewijzigd door Fe2O3 ]
Veel sociale controle, dus dat zoiets daar gebeurt is heel erg vreemd.
Kijk bijvoorbeeld maar eens op www.lehighacres.com .
[ Dit bericht is gewijzigd door Gabberhead ]
Nu ook op http://www.flitspaal.nl
Trouwens..
Zullen wel rijke mensen zijn..
Alle rekeningen betaald (3 jaar lang) zonder dat iemand er naar omkijkt..
incl. lampen en airco foto
quote:
"He was her only boy and even though he was in his 30s she still called him her little boy and he was always trying to prove that he was a big boy," Heinz said.
Zelfmoord dus foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Nicolino ]
De lichamen van de man en de vrouw zijn gemummificeerd. De politie heeft nog geen doodsoorzaak vastgesteld, maar gaat uit van moord bij een roofoverval of zelfmoord.
[Quote]
Ja Duh, ze zullen zichzelf wel niet gemummificeerd hebben foto
Dit staat in het originele Amerikaanse nieuwsbericht:
quote:
"He was her only boy and even though he was in his 30s she still called him her little boy and he was always trying to prove that he was a big boy," Heinz said.
Zelfmoord dus
//quote
Nicolino, kan je mij even uitleggen hoe je deze link legt???
mfg Derrick
quote:
Ja Duh, ze zullen zichzelf wel niet gemummificeerd hebben
Mummificeren kan een door mensen uitgevoerd proces zijn, maar onder de juiste omstandigheden kan dit ook zonder menselijk ingrijpen gebeuren. Veel voorbeelden zijn bekend van woestijn-volken die hun doden in gaten in een rotswand stoppen, die drogen netjes uit zonder dat een verrottings-proces optreedt. Een beetje forse arico kan ook dit effect hebben, vooral als de lucht erg droog is.
Alice Cooper : Why, thank you!
Sam the American Eagle : Freakos: One. Civilization: Zero.
Komt het omdat we allemaal teveel met ons eigen bezig zijn of zo? In Nederland lees je het ook weleens in de krant dat iemand een paar weken dood in zijn huis ligt.
quote:
In 2000 was de politie nog bij hun appartement in Aken in Duitsland geweest, maar de familie was niet thuis. De politie vermoedde dat het tweetal terug was gegaan naar Florida.
En de politie dacht niet, kom laten we eens vragen in Amerika of ze daar zijn, want kennelijk zochten ze die familie anders ga je niet langs.
[ Dit bericht is gewijzigd door Days-Of-Wild ]
volgens ij waren dat gewoon rasechte tweakersa [ohw, sorry zit nu op fok foto ] maar goed..
die komen ook nooit buiten foto
quote:
Een familievriend, Heinz Rubin. . .
Goeie familievriend, als je mekaar 3 jaar lang niet ziet foto
De zoon kon het niet verkroppen dat z\'n moeder dood was en heeft toen zichzelf en de hond gedood.
quote:
Het vreemde is dat niemand iets is opgevallen, het gras in de voortuin stond namelijk een meter hoog.
Dat is niet zo vreemd. Een stelregel is:
"If you mow your lawn, and you find a pick-up-truck, you might be a redneck."
quote:
Wat deed die herder bij die kerel in bed
(wel vreemd verhaal trouwens. Het geld moest toch een keer op zijn? )
Tja er zijn mensen met zoveel centjes dat het nooit een keer op gaat foto
merken die mensen uit de buurt nou echt nix?? of hadden ze n afkeer naar duitsers? foeifoei....
Als je het mij vraagt heeft die "familievriend" het gedaan. Hij had de sleutel. En als hij echt een vriend was, had hij toch kunnen bellen en gemerkt dat ze nooit opnamen, en dan was hij echt wel eerder langsgegaan..... foto
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Lekker dan, als je alleen door de belasting gemist word... foto
Bananen kijken?
Je kan er gewoon niet mee omgaan.
Deze post werd mede mogelijk gemaakt door Chiquita; banaan zoals banaan bedoeld is!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken