Monique Smit is vrienden kwijtgeraakt
Sinds Monique Smit haar baan als kapster heeft opgezegd om zich volledig te richten op haar zangcarrière is haar vriendenkring flink uitgedund. "Heel lang dacht ik dat ik heel veel vrienden en vriendinnen had, maar in korte tijd ben ik erachter gekomen dat je echte vrienden op één hand te tellen zijn", vertelt de teleurgestelde Monique op haar Hyves-pagina.
De 19-jarige Monique scoorde goed met haar nummer 'Blijf je vanavond' en komt binnenkort met een nieuwe single, 'Vrouwenalfabet'. "Het lijkt wel of als je dromen uitkomen en alles goed met je gaat, dat ze dan alleen maar slecht nieuws willen horen over je", schrijft ze. "Of ze kunnen het niet hebben en kijken je alleen maar met een vuile blik aan en stoken de rest tegen je op."
De Volendamse zangeres is 'klaar' met haar zogenaamde vrienden. "Diegenen die dat voor mij zijn weten dat heel goed. Soms vind ik het jammer hoe dingen lopen. En daarbij speelt jaloezie en afgunst een hele grote rol", denkt ze. "Heel lang heb ik een bord voor mijn kop gehouden."
Monique heeft wel een idee waarom mensen 'niet gelukkig kunnen zijn voor een ander'. "Ik denk dat er dan iets in jezelf niet helemaal goed zit. Waarschijnlijk zou je het zelf ook zo willen hebben. Maar ga niet lopen zeiken over een ander. Daarom ben ik mijn echte vrienden heel erg dankbaar voor alles! "

Monique Smit is vrienden kwijtgeraakt (foto: DAG)
Dan ga ik je naam nog goed spellen ook!
So I climb the mountain top and put my stake in
Got the weight of the world on my shoulder
Not a nigga nor a hoodrat bitch can stop me from taking it over
hamstereeeeen
(sorry WAARHEID)
Of verwar ik deze paling nou met Palin?
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
In Mekka
Dat is pas leuk
Zo gaat het nou eenmaal in de showbizz...
Helaas werkt het zo met veel dingen, waardoor er zat simpele mensen zijn die een lening afsluiten om op vakantie te kunnen en een 2e auto te onderhouden. Want als de buurman naar Kreta gaat, dan moet ik toch minstens naar Florida ?!
Ik had voor dit bericht nog nooit van haar gehoord.
Stel je voor je zou onderdoen voor iemand
En ze moet eens lippen aanschaffen.
(de waarheid is wreed soms he?)
Bah, als je d'r tegenkomt als ze een keer niet in de schijnwerpers staat dan begrijp je 't wel....
foto
Disturbed from time to time
Lost within himself
In his solitary shell
Is dat met standaard Photoshopsoftware?
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
weer zo'n palingpop muts zeker
foto
@#%#$ers!foto
Als ze maar niet in mijn nabijheid gaat zingen.
Understatement van de eeuw
foto
fraubitch: truste WurM :*
yvonne: Trusten WurM
Meer van dit
dat misschien in je op gekomen, domme blonde doos dat je er rond loopt
Went to market
This little piggie
Stayed home
This little piggie
Had roast beef
This little piggie
Had none
And this little piggie cried,
"Wee, wee, wee, wee,"
All the way home.
What?!
It's an inanimate fucking object.
You're an inanimate fucking object!!!
het is dat ik ruimschoots haar vader kan zijn... :-|)
Palingfuik gesloopt en ringen hergebruikt .
ik zou zeggen hierrrrrrr met jullie foto's dan...
Ach joh, geeft niet hoor. Over een paar jaar snap je wel wat er aan de hand is.
Dat wist ik op mijn 9de al.
Trouwens, ik vind haar best een leuke meid om te zien.
One big
coke snortingfamilyI still hesitate to use spaces
in file names.
Ook op haar hyves. Wat klopt hier niet...
Géén idee, maar het staat genoteerd in mijn agenda, dus ik ben er bij!
megaaa leuke kermis gehad! Oh my god... moet nu zeker een week bij komen en voordat al die drank eruit is.. pfff zijn we ook zeker een week verder! heb wel verschrikkelijke katers gehad.. elke ochtend weer maar je moet beginnen waarmee je bent gestopt toch? haha dus hupateee.. gelijk weer een borrel erin! nu even na genieten.. en even nergens aan denken of iets doen.. want daar heeft mijn lijf op dit moment geen zin in.. :-d @ home dinsdag, 12:56
Of ze poetst haar tanden voor het slapen gaan helemaal niet, of ze mept na het poetsen er nog een borrel in...........
en als je dan in de put zit of je hebt je vrienden echt nodig dan zijn het hooguit enkelen die je zullen helpen en waar je ook echt wat aan hebt
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken